Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

Ама няма какво да проучвам.
Това е идиотско тяхното - ако мине номера.
Те са си измамници тези - явно са нямали право да вземат комисионни за работа нещо и сега им правят проверка.
Със съд не могат да ме стреснат - на какво да ме осъдят доживотна каторга?


Никой не би се занимавал да съди ако преди това не опита по лесния начин.
Да звънната по телефон нещо.


Има данни за контакт с мен - фирма адрес всичко.

те ако искаха щяха да ми звъннат и да се разберем...
щом ме заплашват аз нямам нищо против да се занимават със съд което е нелепо.

и няма как да стане.

Да няма глоба да ми треснат - ще ги размажа в съда просто :) и без това ще ми е забавно - ще дам 1000 лева за адвокат...

аз на какви олигофрени брокери съм давал пари че на един адвокат ли няма да дам...
 
От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

Дръж ни в течение, че е интересна случката. Наистина са много нагли :)
 
От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

няма нищо общо бре :)
 
От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

Аз на твое място щях да се направя на ударен, и да им върна един имейл, нещо от сорта "Уважаеми г-не/г-жо. Няма никакъв проблем да премахна публикуваната от вас обява, моля само да ми изпратите нотариално заверено искане за това." Така ще ги накараш поне малко да си размърдат за-те. Ако случайно си дадат зор да ти пратят нотариално заверен документ, може да им поискаш нов, като кажеш "моля изрично да споменете в документа, че обявата е била пусната от вас на дата едиккоя си". И така нататък, докато им разкажеш играта и си върнеш за наглия тон.
 
От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

Те пък попаднали с кого да се ебават :). Ако знаеха че Амоун е член на това общество и ще дигне патардията сигурно щяха да са по-любезни.
 
От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

Те пък попаднали с кого да се ебават :). Ако знаеха че Амоун е член на това общество и ще дигне патардията сигурно щяха да са по-любезни.
Това е широкоразпространена практика измежду бг фирмичките и псевдо бизнесмените - базикат се с хората, без реално ограничения им мозък да осъзнава, че насреща им може да седи главен редактор на голяма медия, адвокат, известен блогър и др. За това яко тече хранилката навсякъде. :) И е безмислостно, определено.

Консултирай се с някой юрист, за да си знаеш все пак. Може да са в грешка, ама като ги гледам няма какво да губят. :)
 
От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

Бе ако имаш силен адвокат имаш време и мангизи не се оставяй ... ши ги е** в мамата всичките! Които квото му скимне праща имейл и заплашва със съд, полиция, гдбоп и не знам си кво, все едно сме престъпници! :? Че са ядосах ама ...
 
От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

Да прав е Амиго, не може да има такова безкомпромисно отношение. Нека бъдем хора преди всички, защо трябва всеки да се звери със заплахи. Как ще стане света по-добро място ако има такова отношение.
 
От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

Да споделя една случка. Мой много добър приятел, е помолен докато е в чужбина(на почивка) да пусне рапорт за корупция (през сайта на МВР) за някакъв началник в КАТ (помолен е от катаджия общ приятел). След случката началника свиква събиране на другия ден и им казва "Ще пращате рапорти за корупция от чужбина а... Ще ви разкатая докато не си признае кой е бил.". Как може той да стигне до тази информация според вас?
 
От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

Искай им верно нотариално заверено, че те - въпросната фирма искат да изтриеш обявата, защото иначе всеки може да ти пише да триеш чужди обяви :)
 
От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

Само като видиш колко правописни грешки имат, ти става ясно, че може спокойно да им игнорираш мейла...
 
От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

Ем ако пишат пак може и да им искам... ама с тоя тон не заслужават и отговор даже.

Няма какво да се допитвам до юристи, аз затова тук си питам така все пак за обща култура. някой знае ли случай за съден заради един имейл.


Не могат да ме съборят със заплахи, преди да има дело трябва да се постараят малко, ама си мисля че такива като тях бягат от дела, пък и то ще е дело административно - няма да е за побой с изнасилвание

не вярвам да са милионери - като им гледам сайта и с лесна ръка да дават хилядарки по съдебни дела.

Това не е америка, за да ме осъдят на милиони да плащам за глупости. Тук и да има дело - най-много да платя съдебни разходи- ми пръцнат на резнатия:)


Да изтрия обявата е нищо натискане на едно изтрий - бих го направил за всеки -
даже ако никс каже да му трийна обявата - ще я трийна безплатно, ама да ме вземат за идот и да ме плашат с такива писма...
 
От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

само да добавя - освет това са неграмотни. Така ли се пише пОбликувана .... според мен. Да си пуснат запитване според правилата на сайта. А пък за т'ва че така ти говорят ще се забавят нещата няколко месеца и чак тогава DEL ;)
 
От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

Много ясно! То всеки вече си помисли, че живее в Америка и плашат с някакви смешни дела... Кои бяха тия, че немога да се сетя нещо... :D :D :D
 
От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

тегли им една майна и да мрат в кофите. какви са тези глупости. като се държат като животни, върни им същото. да видят, че добрия тон е печеливщата стратегия. майка им на всички, които подхождат грубо и злобно.
 
От: От: Получих едно писмо... и ме заплашват нещо...

б
няма да го изтрия аз съм инат.
и да ме съдят дреме ми, аз нямам ко да крия за разлика от тях.

и аз съм инат кеф:)

недей го трий не могат ти пръднат на .уйо
 

Горе