Помагайте!Изтрих си блога!

ivo1017

Active Member
Здравейте!
Снощи направих голяма поразия!
Имам хостинг пакет на Hostgator.Там си бях направил блог и лека полека го развивах.Вчера сутринта си изтеглих едни филмчета от нета "SeoPressFormula" и реших да коригирам блога както е направен там.Ама не мога да ви кажа кой ме би по главата та изтрих цялата директория на сайта.Сега нито мога да инсталирам нов "Wordpress" нито знам каква поразия съм направил.Ето и снимка като се опитам да го инсталирам на ново от админ.панела на "Fantastico".
http://prikachi.com/images.php?users/ivo1017/33v.jpg

Много ще се радвам,ако помогнете,че нещо съвсем се сдухах вече
 
От: Помагайте!Изтрих си блога!

свържи се с съпорта и ще опрашите нещата
 
От: Помагайте!Изтрих си блога!

направи backup на базата.
качи си през ftp wordpress му редактирай config файла.
Предполагам обаче че фантастикото инсталира по-стара версия, така че ако си бил с 2.6 си изтегли 2.6.
И би трябвало да си ОК
 
От: Помагайте!Изтрих си блога!

Пратих им майл,защото онлайн чата беше под всяква критика.Чаках половин час без никой от сътрудниците да се свърже с мен.Да са надявам,че поне си четат писмата от пощата.
 
Последно редактирано:
качваш урдпрес през фтп отваряш конфиг фаила и му задаваш старата база данни и парол и ще работи ако незнаеш паролата влизаш в цпанела и сменяш паролта на базата

чата беше добре преди ама сега с тази криза съкращения незнам
 
От: Помагайте!Изтрих си блога!

няма нищо сложно във цялата тази работа, ако имаш backup в постовете по горе са ти казали как става

а за съпорта на ниво им е, аз преди няколко месеца говорих за последно с тях - перфектен, както и преди това съм ги занимавал с глупости :)
 
От: Помагайте!Изтрих си блога!

Пратих им майл,защото онлайн чата беше под всяква критика.Чаках половин час без никой от сътрудниците да се свърже с мен.Да са надявам,че поне си четат писмата от пощата.



И аз съм правил такива гафове спх! Просто пишеш на съпорта , че си изтрил файловете и да ти върнат възможно най-скорошния backup , които са направили и така :)
 
От: Помагайте!Изтрих си блога!

Вече всичко е шест!Доста бързо ми отговориха на писмото и ми върнаха бзазата данни!Продължав с пълна пара напред!
Благодаря ня всички,които дадоха съвет!
 

Горе