Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Кое предложение ви харесва най-много?


  • Общо гласове
    81
Статус
Not open for further replies.
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Ами явно е така който е с най-мн приятели тои печели,и това че съм нов в форума означава ,че нетрябва да имам никакви шансове?Вярно е неси искал да се пускат смси ,но при положение ,че моито предложени еима с по 2-3-4 гласа отгоре за какво говори?ПОзнавам 2-3 от този форума,а мога да ти кажа че има потребители дето за тях са гласували замо неговите си хора ;Х.Кзваш никои не е ощетен,печелят 6 от 10което значи че 4 си тругват с к*р в **** ,вярно е това е състезание или печелиш или губиш но десега в този форум участвам в 3 састезания и само "Старите кучета в форума" взимат париците :Х Предлагам да сложите в логото на форума "Ако сте нов несе надяваите да спечелите нещо.НЯМА" или нещо такова.Неказвам че моето преложение беше мнмн добро но това,че печелят предложеня по-лоши от мойте ме навеждат на по-други мисли :Х

1. що така с толкова злоба?
2. Признавам си, гласувах за себе си :) веднъж

Та, публично да го заявя да няма недоволни и сърдити :)
Отказвам се от наградата си, може да бъде присъдена на фена01. AMOUN, ще ти изпратя утре работните файлове за да са всички щастливи.

п.п. фена, гледай по отвисоко на нещата, че ако толкова се палиш за 10 кинта няма да го бъдеш много, просто съвет :)
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Ами явно е така който е с най-мн приятели тои печели,и това че съм нов в форума означава ,че нетрябва да имам никакви шансове?Вярно е неси искал да се пускат смси ,но при положение ,че моито предложени еима с по 2-3-4 гласа отгоре за какво говори?ПОзнавам 2-3 от този форума,а мога да ти кажа че има потребители дето за тях са гласували замо неговите си хора ;Х.Кзваш никои не е ощетен,печелят 6 от 10което значи че 4 си тругват с к*р в **** ,вярно е това е състезание или печелиш или губиш но десега в този форум участвам в 3 састезания и само "Старите кучета в форума" взимат париците :Х Предлагам да сложите в логото на форума "Ако сте нов несе надяваите да спечелите нещо.НЯМА" или нещо такова.Неказвам че моето преложение беше мнмн добро но това,че печелят предложеня по-лоши от мойте ме навеждат на по-други мисли :Х


кхххххххх абе дете, ти не си уред бе :)

Накара ме да ти изровя дизайна:
http://picbg.net/img.php?file=c4d4953266f33f37.png

Кои викаш са тия по-лошите, дето спечелили?

А това, че и другите 3 състезания не си взел нищо е защото ама бъкел си нямаш идея от дизайн, разбираш ли? :) Всмисъл такива работи всеки може да си направи и сам, няма нужда да плаща на друг да му ги прави. А не че има някаква конспирация срещу тебе.
 
Последно редактирано:
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Някой от нас смятат да си лягат скоро. Тази нощ ще сънувам кошмари под формата на жени с епилатори, които искат да ме обезкосмят, само защото съм видял този дизайн на който и Ван Гог би завидил... :)
кхххххххх абе дете, ти не си уред бе :)

Накара ме да ти изровя дизайна:
http://picbg.net/img.php?file=c4d4953266f33f37.png

И кои викаш са тия по-лошите, дето спечелили?
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

1. що така с толкова злоба?
2. Признавам си, гласувах за себе си :) веднъж

Та, публично да го заявя да няма недоволни и сърдити :)
Отказвам се от наградата си, може да бъде присъдена на фена01. AMOUN, ще ти изпратя утре работните файлове за да са всички щастливи.

п.п. фена, гледай по отвисоко на нещата, че ако толкова се палиш за 10 кинта няма да го бъдеш много, просто съвет :)
Виж сега несъм толкова за парите а за това,че видях поне 3-4 поста дето пишеха :"съжеляван Noke невидях твоя дизаин иначе щях да гласувам за теб."Това според тебе за дизана ли гласувт или за човека?Предполагам несте мали деца сещате се сами :Х А относно парите вземи си наградата ти си я спечели,човека я е харесал и това е .Неискам да ме разбирате погрешно но ако зачетете постовете назад ще видите че е така
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Да, и ще ти искат 10лв. за услугата...
Лека нощ на всички - мир.

@Noke чакам си кафето, не знам от къде си, но като имам път ще мина да черпиш. :)

Някой от нас смятат да си лягат скоро. Тази нощ ще сънувам кошмари под формата на жени с епилатори, които искат да ме обезкосмят, само защото съм видял този дизайн на който и Ван Гог би завидил... :)
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Някой от нас смятат да си лягат скоро. Тази нощ ще сънувам кошмари под формата на жени с епилатори, които искат да ме обезкосмят, само защото съм видял този дизайн на който и Ван Гог би завидил... :)
Ами само да ти кажа че това беше http://picbg.net/img.php?file=8b947eabe04699fb.png дизайна с който участвах,даже незнам защо и другя е пуснт,но въпроса е,че конкурса беше за амтаиори а не за професионални дизаинери .А относно това да се оибждаме аиде няма нужда,защото и аз мога да убиждам,а не това е целта.+това ако загледаж назад съм казал,че ако хареса дизайна ще оправя каквото каже,говоря по-специялно за текста
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

НЕ СА МУ ВИДЕЛИ ДИЗАЙНА ЩОТО БЕШЕ НА ЛИНК НЕ НА СКРЕЕНЧЕ
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

@Noke чакам си кафето, не знам от къде си, но като имам път ще мина да черпиш. :)
Ако получа пърата на пейпала, ще се издължа :)
утре ше се разберем.

Феньо, що реши че точно с мене трябва пример да даваш. Аз далеч не съм от най-симпатичните персони тука. Който хейти, го хейтят. Състезанието беше за фън. Ти колко гласа зе м/у другото? Бая повече от един (твоя собствен) нали? И даже не игра по правилата - условието беше кодната работеща страничка; ти пусна картинка. Даже май две картинки бяха и сигурно имаш повече гласове общо от мене :) Нещо да кайш?

Не съм у ред неска да се разпраям надълг с дяца... От жегата ще да е.
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Ако получа пърата на пейпала, ще се издължа :)
утре ше се разберем.

Феньо, що реши че точно с мене трябва пример да даваш. Аз далеч не съм от най-симпатичните персони тука. Който хейти, го хейтят. Състезанието беше за фън. Ти колко гласа зе м/у другото? Бая повече от един (твоя собствен) нали? И даже не игра по правилата - условието беше кодната работеща страничка; ти пусна картинка. Даже май две картинки бяха и сигурно имаш повече гласове общо от мене :) Нещо да кайш?

Не съм у ред неска да се разпраям надълг с дяца... От жегата ще да е.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=18082 или немога да чета или никъде тук непише че трябва да е кодиран?И давам точно тебе за пример защото имаше постове от рода на "ЕЕ небях видял дизана ти ноке сорри иначе щях да гласувам са тебе"
а относно поста на иво ти защо непокаже нещо твое,а?Само сапмиш хеитър такъв,според мене последня ти пост е за наказание от модераора!
Ноке нищо против тебе,но това ми направи впечетление
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

точно тебе за пример защото имаше постове от рода на "ЕЕ небях видял дизана ти ноке сорри иначе щях да гласувам са тебе"

Абе това и аз щях да го кажа, ама се усетих като казаха, че било само линк. Нали имаше една тема преди тая с гласуването, там го видях и после го търсих да гласувам за него и не го намерих първия път. Предполагам и другите са били така.
И ти точно с Ноке, дето си е дизайнер ли намери да се сравняваш на тема дизайн бе? :) Ае стига лая, че се излагаш.
Да беше си извадил поука, че за нищо не ставаш и вместо да лаеш да седнеш да учиш. С тоя подход мангизи нема да направиш ;)
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Абе това и аз щях да го кажа, ама се усетих като казаха, че било само линк. Нали имаше една тема преди тая с гласуването, там го видях и после го търсих да гласувам за него и не го намерих първия път. Предполагам и другите са били така.
И ти точно с Ноке, дето си е дизайнер ли намери да се сравняваш на тема дизайн бе? :) Ае стига лая, че се излагаш.
Да беше си извадил поука, че за нищо не ставаш и вместо да лаеш да седнеш да учиш. С тоя подход мангизи нема да направиш ;)
Виж сега нему оспорвам нищо,просот видях подобни постове.Сега за това че да се уча прав си ,ама неразнбрах защо трябва да се обиждаме?Ако искаш ще намеря да ти покажа постовете,да видиш че съм прав.Неме разбираите погрешно няма нищо против никои (само 1 хеитар иво нещо си тои дразни) а искам да ви кажа какво правите,може би несъзнателно,но вие като видите че има състезание веднага търсите проектите на определени хора за да гласувате за тях,защото занете че са добри,а мн ми е чудно защо професионален дизаинер се вкъучва в състезание за амтиори?Сега 20 лв са си 20 лв но според тебе като се вклучиш ти и още 2-3 професионалисит и въобще закакво е правено състезанието.Ест че искаш парите всеки които се вклучи е така ,но и ние сме хора и ние трябва да ядеме (както се казва).
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Пак у мойта паница и пак неоснователно. Някъде да съм споменавал, че съм дизайнер, че и професионален на сичкото отгоре? :)
Това, че се отварям на такива теми, не значи че ставам за нещо.
Ама се засрамвам и ще си помисля дали да участвам в други конкурси.

А туй Иво дет го казва даже не се отнася за твойто предложение, а за мойто представи си (малиии срам :) ). Ама ти пак не внимаваш в телевизора и пак не разбра.
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Видял си подобни постове, защото на базата на всички тези големи картинки, един линк просто не се забелязва, още повече когато седиш 5-6-7 часа облещен пред компютъра и влезеш да разпуснеш във форума.
И аз видях тези коментари, но извърташ нещата по начина по който на теб ти е удобно.
Защо не поставиш нещата в по-подходящата система, а именно да се чете, вместо "не гласувах за теб ноке", "не видях дизайна на ноке и за това не гласувах за него"? Доста колеги имат проблеми с изразяването, включая и аз (най-вече след няколко студени бирички с червено ромче), включая и ти. Изписахте над 3 страници плява, вместо да се поздравите и да си стиснете ръцете. Е аман!
Свалям шапка на AMOUN, за организирания контест, понеже такова нещо рядко се наблюдава в нашият форум.
За втори път свалям шапка на същият човек, че реши да награди повече от обявените участници.
Дребнав си(сте) (отворих скобата, защото не знам колко още хора които четат мнението ми са на същото мнение на каквото е и фена01), но това е нормално - типичен български манталитет. Това е контест - участваш, ако се представиш на ниво - може и да спечелиш, може и да не спечелиш. Ясно по-горе беше казано какво е заглавието на темата и никъде не съм прочел, че мнението ни ще бъде миродавно. Това, че гласуваме, не значи, че ние ще сме хората които ще решат кой ще е спечелил.
Четох в едно от предните ти мнения, как си щял да пускаш конкурс и как си щял да не даваш пари или нещо подобно. Какво общо има това със случилото се тук? Човека си е дал поръчката, чети го като условия на конкурса - изпълнени са и реши да се допита до нашето мнение, НО НИКЪДЕ не е писал, че нашето мнение ще се вземе предвид и какъв процент ще бъде в крайния резултат.
И не си прав в твърденията си кой за кого е гласувал (съветвам те още веднъж да прочетеш това което писах по-горе за написаното от останалите колеги), просто всеки има вкус, а на Ноке линка беше най-слабо забележим на фона на тапетите покрай него - нормално е да се пропусне.
Ти намекваш, че тук гласуваме тенденциозно, но не е така. На мен лично, когато едно нещо не ми харесва, то просто не ми харесва. Когато нещо ми харесва - еми ще гласувам за него, за това и дадох обосновка защо съм гласувал за двата дизайна които на мен ми харесаха.
И понеже цялата плява се разви покрай това което са казали за линка на Ноке и неговите качества, тенденцията на форумните потребители и т.н. ще ти кажа друго нещо - вчера имах удоволствието да прегледам портфолиото му. Смея да кажа, че е забележително! НО, едно голямо НО зареди теб. Днес го помолих за мнение относно един проект, каза ми какво според него по-би паснало. Е на мен просто не ми хареса и му го казах, въпреки, че е дизайнер, въпреки че има нюх в тази сфера, въпреки че може много. Не беше на място избрания цвят - това е. Ето поради тази причина има дизайн с 30+ гласа и дизайн с 5. Всичко е въпрос на вкус и съм на 90% обеден, че тенденциозното гласуване специално в тази анкета не минава 5% от вложените гласове, което се равнява на 8,5 точки - сложи ги 9.

Това е момчето ми. За следващият конкурс, ако изобщо има такъв си налягай парцалите, учебниците и квото там имаш и заформи нещо, което да заслужава полужителна оценка, а не като на този да ревеш като ущипана девойка.

Туй от мен.
Със здраве и честито на победителите :)
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Виж сега абсулутно си прав,но това че е сложил линка,проблема не е мой,твой или на който и да е.Казах че е добър,но от такива грешки може да пострада всеки ти аз и весеки 1 друг.Казваш 5% са гласували тенденциозно,но тези 9 гласа ако бяха прим за моя дизаин стават 19 и едва ли организатора ще пренебрегне дизаин с 19 гласа колкото и да нему харесва,затова и тези 5% несъ за пренебрегване.Вярно е трябва да чета,гледам и тн повече него отричам,но всичкят този спор започна заради постовете на няколко потребителя който явно показаха,че гласуват за човека а не за дизайна, и това много ме подразни.Несъм казвал,че съм много добър дизайнер,но не е нужно да ме обиждате (цитирам иво.нещоси..както и др.)
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Прочети ми пак мнението и по-специално първият и четвъртият ред. (Това го пиша за втори път - имаше го и в предната ми публикация, по-точно там пишеше прочети какво ти писах в началото)
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Няма се разберете тъй, трябва се намали алкохола :)

Казваш 5% са гласували тенденциозно,но тези 9 гласа ако бяха прим за моя дизаин стават 19 и едва ли организатора ще пренебрегне дизаин с 19 гласа колкото и да нему харесва,затова и тези 5% несъ за пренебрегване.
@fena01 Гласовете за Nоке в анкетата май са без тез дето си мислиш чe са тенденциозни.. а ако случайно има такива, спечелил си ги е и тях :) Разликата е много повече от 5 % .....

Освен туй Nоке най -тактично ти намекна да си траеш, за да не разберат всички че се подвизаваш у форума най-малко с два ника ..па ти тръгна за тенденциозно гласували да пишеш ..
 
Последно редактирано:
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Ама няма какво да се обиждаш и да се нервираш, че видиш ли уж професионалисти участвали, па било за аматьори и тн. Гледай хората какво правят и се учи - като отидеш в реални бизнес води да не мислиш че някой ще те дели на аматьори - неаматьори. А пробвай в някой фрийланс сайт да вземеш конкурс или в някоя фирма - с такъв дизайн ще те набият преди да те изгонят :) А там са парите - това тука е по-скоро за кеф и разнообразие и да се види кой прави дизайн.
И тия 10лв изобщо не ги гледай и да си мислиш че си ги изпуснал замалко - и всичките победители да не бяха участвали, пак нямаше да ги вземеш с това. Много ти е рано още за дизайн конкурси - седи учи, прави, пробвай, събирай мнения, пробвай пак и така.

Иначе 10те лв ако правиш събмит може да ги измислим.


PS: сори че и аз ги говорим едни, ма се нервирах, щото мно мразим така :) да не си гледаш в твойта паница и да си решиш проблема, ми ще търсиш по чуждите - тоя бил про, оня гласувал за свой си, форума ме мразил щото съм нов и незнам си кво :) Така не се праи бизнесо
 
Последно редактирано:
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Виж сега абсулутно си прав,но това че е сложил линка,проблема не е мой,твой или на който и да е.Казах че е добър,но от такива грешки може да пострада всеки ти аз и весеки 1 друг.Казваш 5% са гласували тенденциозно,но тези 9 гласа ако бяха прим за моя дизаин стават 19 и едва ли организатора ще пренебрегне дизаин с 19 гласа колкото и да нему харесва,затова и тези 5% несъ за пренебрегване.Вярно е трябва да чета,гледам и тн повече него отричам,но всичкят този спор започна заради постовете на няколко потребителя който явно показаха,че гласуват за човека а не за дизайна, и това много ме подразни.Несъм казвал,че съм много добър дизайнер,но не е нужно да ме обиждате (цитирам иво.нещоси..както и др.)
То това твоето не го прилича на нищо бе! Някакъв гаден фон, текст в 3 цвята и смешни бутони където текста им даже излиза от бутона..
Това нещо и 2 лева не струва!
Сега погледнах и видях че почти едни и същи хора са гласували за двата ти дизайна..
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Бе тоя фен защо не го баннете? Има чорбаджия, той плаща, той решава, който не му изнася, да се потапя... ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе