Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Кое предложение ви харесва най-много?


  • Общо гласове
    81
Статус
Not open for further replies.
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Пак у мойта паница и пак неоснователно. Някъде да съм споменавал, че съм дизайнер, че и професионален на сичкото отгоре? :)
Това, че се отварям на такива теми, не значи че ставам за нещо.
Ама се засрамвам и ще си помисля дали да участвам в други конкурси.

А туй Иво дет го казва даже не се отнася за твойто предложение, а за мойто представи си (малиии срам :) ). Ама ти пак не внимаваш в телевизора и пак не разбра.

Аз гласувам за Noke, защото го хвана срам и си призна, че не е професионален дизайнер, докато всички останали са безсрамници. :mrgreen:
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

лелееее какъв панаир стана :)
супер аз обичам да има панаири :)
 
От: От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Аз гласувам за Noke, защото го хвана срам и си призна, че не е професионален дизайнер, докато всички останали са безсрамници. :mrgreen:
Ами аз ако ми покажеш поста в който съм казал че съм професионален дизаинер,ще се извиня пак,но 2-3 поста съм написал ,че несъм такъв.
AMOUN честно да ти кажа прав си и аз обичам панаирите,пък е хубвао малко човек да разпусне покраи всичко сериозно в този форум.Сега ще кажете какво разпускане,ами ако сега влезнете и започенете да четете всичко от начало ще ви стана бая смещно,а смехът е здраве :)
 
От: Помогнете в избора за победители в съзтезанието! - Гласувайте в Анкетата.

Победителят още не ми се е обадил за наградата ?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе