Помогнете за измисляне на име за сайт (домейн) ...

designer

New Member
Хора давайте идея. Търся име за сайт (домейн) сайта е за забавления и запознанства думите около който трябва да се измисли са : забава, купон, развлечение, запознанства.

Дайте идея, ако се сещате за нещо яко. И най-важното е домейна да е свободен за регистрация с .com и да е българска дума по значение.

Ще се радвам, ако може да измислим нещо хубаво кратко и запомнящо се

Благодаря Ви!
 
От: Помогнете за измисляне на име за сайт (домейн) ...

Хора давайте идея. Търся име за сайт (домейн) сайта е за забавления и запознанства думите около който трябва да се измисли са : забава, купон, развлечение, запознанства.

Дайте идея, ако се сещате за нещо яко. И най-важното е домейна да е свободен за регистрация с .com и да е българска дума по значение.

Ще се радвам, ако може да измислим нещо хубаво кратко и запомнящо се

Благодаря Ви!
Здрасти и добре дошъл тук. Ааа това което питаш емалко субективно, опредлено ще получиш отговори и коментари по въпроса. Аз лично ще се включа, само искам да знам на каква тематика ще е сайта, какво ще предлага на посетителите, с какво ще се отличава от останалите сайтове в тази ниша и т.н. Ей такива характеристики ще помогнат при по-бързото избиране на домейна.

Успехи за сега и много късмет в начинанието.

Както и приятен престой тук.:wink:
 
От: Помогнете за измисляне на име за сайт (домейн) ...

Бих заложил на:
www.bavabava.com

ако имаш добър екип, може да му избиеш 200-300К от нетинформаторите или неогените.
Кофти ми е че утре стартирам нов проект, иначе бих си го взел за мен.
 
От: Помогнете за измисляне на име за сайт (домейн) ...

може да звучи тъпо ама
kihnah.com може да се брандне добре :)
 
От: Помогнете за измисляне на име за сайт (домейн) ...

пробвай с www.bgkupona.com
 
Последно редактирано:
Това "-bg" защо го вкарвате винаги не мога да разбера. Така или иначе главната думичка в домейна е българска. :)
Това е само още един минус при популяризацията на нов сайт. Освен ако нямате сайт със 100 000 уникални/ден, от който да пращате трафик - за пример vbox7.com - там така или иначе домейна няма никакво значение.

По-горе видях изброени наистина хубави, лесно запомнящи се домейни. С малко повече фантазия могат да се направят яки сайтове.
 

Горе