Помогнете за отговор на бас - свързан със Сървайвър

AMOUN

Well-Known Member
Вижте въпроса е важен заложени са:
един нов акумулатор - 140 лева от моя страна
и обещанието на ламята ДА НЕ ГЛЕДА ПОВЕЧЕ ТУРСКИ СЕРИАЛИ !!!

разбирате ли въпроса е на живот и смърт :twisted::twisted::twisted:
пуснах тема в форума на сървайвър там разни олигофрени м исе правят на тариката и се налага да ги псувам и да им тегля майните
олигофрените гледали някакво предане и вече си мислят че са с най големите уйове в интернет !..
ето я темата:

[URL]http://www.survivor.btv.bg/forum/viewtopic.php?f=37&t=2766[/URL]

та трябва ми точно доказателство

КЪДЕТО СЕ КАЗВА ЧЕ ПОБЕДИТЕЛЯТ ИЗБИРА НЕ САМО ЗА НЕГО А И ЗА ПОБЕДЕНИЯ
КЪДЕТО СЕ КАЗВА ЧЕ АКО ПОБЕДИТЕЛЯ ПОИСКА ДА СЕ ВЪРНЕ В ПЛЕМЕТО ПОБЕДЕНИЯТ ОСТАВА НА ОСТРОВА ...
 
От: Помогнете за отговор на бас - свързан със Сървайвър

Е щом става въпрос за турските помии, помагам:

Победителят избира кой ще се върне при останалите. Тоест победителя може да остане сам или да се върне при останалите ;]

П.С.: Аааа ти пък и точно доказателство искаш. Епа гледай един епизод утре или вдругиден и ще разбереш 100%
 
От: Помогнете за отговор на бас - свързан със Сървайвър

само един остава на оствова на изгнаника след играта и оставащия се избира от победителя.

Може да избере себе си или противника (изгубилия) си. Зависи каква му е стратегията.
 
От: Помогнете за отговор на бас - свързан със Сървайвър

само един остава на оствова на изгнаника след играта и оставащия се избира от победителя.

Може да избере себе си или противника (изгубилия) си. Зависи каква му е стратегията.

хубаво !
дай ми доказателство ?
 
От: От: Помогнете за отговор на бас - свързан със Сървайвър

хубаво !
дай ми доказателство ?
Виж във Вбоха някое състезание между 2 ма и след него
питат победителя Връщаш се при племето или оставаш на острова....
и той избира къде ще е а за загубилия остава другото.... След сяко състезание питат победителя разрови се за някой епизод в нета и ще видиш.. кофти изгубен бас :lol:
 
От: Помогнете за отговор на бас - свързан със Сървайвър

Чакай, че ти напрайм документ. :lol: Е, какво доказателство бе братче ? Гледай една серия. :)
 
От: Помогнете за отговор на бас - свързан със Сървайвър

ДЕБИЛИ ЛИ СТЕ ИЛИ КАНДИДАТСТВАТЕ ЗА ДЕБИЛИ НЕЗНАМ ...

ОБЯСНИХ ВИ ЧЕ ЗНАМ КАКЪВ Е ОТГОВОРА
НО ИСКАМ ДА ГО ЧУЯ КАК ГО КАЗВАТ
АЙДЕ КАТО СТЕ ОТВОРЕНИ МИ ПОКАЖЕТЕ ЕДНА СЕРИЯ В КОЯТО ГО КАЗВАТ ДЕВА
ВСЕ ЕДНО НЕ СЪМ ГЛЕДАЛ СНОЩИ 10 ПРЕДАВАНИЯ ЗА ДА СЛУШАМ
във всички епизоди казват и сега кириле ИЗБИРАЙ ШИ СА ВЪРНЕШ ЛИ НА ПРИ МЪРДИТЕ ИЛИ ША СИ ОСТАНЕШ САМ !
никъд ене му казват точно кириле избирай кой да се върне и кой да остане на острова
това ви обяснявам скъпи дебелокжи съфорумци - аз знам какъв е отговора но ми кажете КАК ДА ГО ДОКАЖА НА ЕДНА ПО ДЕБЕЛОКОЖА ЛАМЯ И ОТ ВАС
И НЯМА НУЖДА ОТ ИДИОТСКИТЕ ВИ ПОСТОВЕ ЗА ДА МЕ НЕРВЯТ РАНО СУТРИНТА НАЛИ ???
Аз не ви питам как мислите вие А ИСКАМ ДА МИ ДАДЕТЕ ОТКЪС ОТ КЛИП КЪДЕТО ГО КАЗВАТ ТАКА ЧЕ ДА Е НЕОСПОРИМО И ДА НАВРА НА ЛАМЯТА ДИСТАНЦИОННОТО В ЗАДНИКА И !!!


ЗА пример - аз знам че вие сте ДЕБИЛИ - обаче нямам доказателство на видео как си признавате че сте олигофрени - това не ми пречи да знам че сте олигофрени, но без видеомат'риал няма как да докажа на другите от форума че сте дебили - СЕГА РАЗБРАХТЕ ЛИ МЕ ?


ИСКАМ ЛИНК КЪМ КЛИП ИЛИ ТЕКСТ С ПРАВИЛАТА КЪДЕТО Е НАПИСАНО КАТО ЗА ЛАМИ - КАКВО Е ПРАВИЛОТО !!!
АЙДЕ ДА НЯМА ПОВЕЧЕ НЕРАЗБРАЛИ ДА ПИШАТ - МЕН НЕ МИ ПУКА КАКВО Е ВАШЕТО МНЕНИЕ ПО ВЪПРОСА - ПРОСТО ИСКАМ ДА ГО ЧУЯ ИЛИ ПРОЧЕТА НЕОСПОРИМО !!!
 
От: Помогнете за отговор на бас - свързан със Сървайвър

ей че ме дразните по ракиено време дева, с идиотски коментари
някъде да съм ви искал мнението ? искам да ми дадете доказателство
всеки знае отговора искам да видя доказателство
за да натрия задника на ламята
 
От: Помогнете за отговор на бас - свързан със Сървайвър



е?

там му казват дали тои да се върне или да остане бре
ламята твърди че победения си заминава автоматично
а победителя си избира дали и той да си тръгне ... ил ида остане
АЗ СПОМЕНАХ ПОСТ ПО НАГОРЕ КАКВО ТОЧНО ИСКАМ !
 
От: Помогнете за отговор на бас - свързан със Сървайвър

аз съм и купил ...
мани акумулаторя ...
за сериалите е проблема
че ме утрепва с тая турска музика по телевизора

мам им телевизии един след друг ги дават не бе перла не бе листопад не бе чудо дева !
 
купии и още един телевизор :) няма спасение иначе :) въпрекич е аз съм с частно мнение за тези сериали че на много по високо ниво от българският сериал забране любов и е хубаво да ги дават за да ги е срам тези дето са играли в този сериал ... ама положението ще е такова докато приемат връзкари и ходилите на съответните курсове в натфиз
 
От: Помогнете за отговор на бас - свързан със Сървайвър

ооо в сравнение със забранена любов и с логото им вс еедно рекламират дамски превръзки - турските сериали са на светлинни години

тея утрепки който минават за известни артисти тук играят все едно са любителска трупа в театър - не съм виждал толкова изкуствено държание
не ги знам тея хора не четат ли мненията за тях .. ил иса като коне с капаци ...
както и да е
просто не е хубаво да дават турски предавания и сериали 40% от телевизионното време ...

не съм националист - не съм горд че съм българин даже обратното - но при положение че 500 години сме били роби и сме правили свирки на турците - сега да ми дават турски продукции е срам и позор... даже някакви потури си беше купила преди месец... още ги търси къде са :)

иначе филма G.O.R.A чесно казано може да се мери с с холивудските продукции - хубав весел и лъскав ... чак да те е яд че е турски :)
 
От: Помогнете за отговор на бас - свързан със Сървайвър

ww.ekrana.info/4977 (сложи едно W отпред, че нямам право да пускам линкове)

Четвъртия абзац е това, което ти трябва. Победителя избира дали да остане или да си тръгне. Айде честито, но мор туркиш блокбастърс ин йор хоум ;)
 
От: Помогнете за отговор на бас - свързан със Сървайвър

Добре де. Кажи къде ти трябва. Ще вляза да го напиша и ще й го посочиш. какво толкос :D
 
От: От: Помогнете за отговор на бас - свързан със Сървайвър

ww.ekrana.info/4977 (сложи едно W отпред, че нямам право да пускам линкове)

Четвъртия абзац е това, което ти трябва. Победителя избира дали да остане или да си тръгне. Айде честито, но мор туркиш блокбастърс ин йор хоум ;)


чепки :)

Тези, които бъдат изпратени, ще мерят сили в дуел с участника, който е на острова. Победителят от дуела ще има право да избира дали да се върне в племето Балбоа, или да остане на Острова на изгнаника.


ама никъде не се казва това което тя казва :)

трябва ми да пише: ПОБЕДИТЕЛЯТ ИЗБИРА КОЙ ОТ ДВАМАТА ДА ОСТАНЕ НА ОСТРОВ АИ КОЙ ДА СИ ТРЪГНЕ ! - ей такъв текст ми трябва иначе пищи
те преди малко пак се скарахме и се псувахме на макя и на олигофрен ... щото и спрях ТУРКАТА ПОМИЯ а тя ми вика ти не си ми доказал на къв се правиш... уа ууу пу пу пу да ти .. пу аз на тебе
пу мам ти пу и на тебев... бе грозна сцена ... голям зор беше :twisted::twisted::twisted:
 
От: Помогнете за отговор на бас - свързан със Сървайвър

Еми щом и този линк, който ти дадох не помага, мисля че е най-добре да я хванеш заедно с един нотариус и да идете до бтв да ти подпечатат документ сценаристите. При положение че един човек има на острова и победителя избира кой да е той ... за другия човек не остават много възможности. Математически погледнато това е необходимо и достатъчно условие да спечелиш баса.

П.С. Абе жената да не е зодия Телец :)
 

Горе