Помогнете за трафика !!!

chopara

New Member
Искам просто да ми обясните как да си докарам по добьр трафик кьм блога.Ако има начин да е по просто и да не плащам пари за това, приемам предложения .Разгледах форума но не разбирам повечето неща ,а като гледам зада имаш добьр трафик трябва да си платиш за тьрсачките.Ако може без пари кажете как моля!Искам пьрво да пробвам без инвестиции зада науча по простото а след това ще видим:)
 
От: Помогнете за трафика !!!

Разгледах форума но не разбирам повечето неща ,а като гледам зада имаш добьр трафик трябва да си платиш за тьрсачките.
Бате, не знам какво си чел, ама май не си прочел като хората. Плащаш на търсачките само за PPC кампанийте си, другото го плащаш на SEO изпълнители (ако пак е обвъзано с търсачките). От търсачките е най-добър трафика, добър е и от артикъл директорийте, както и от рилейтед форуми и други такива ресурси (тематични сайтове и т.н.). :wink: ЧЕТЕТЕ, плийййййййс. :lol:
 
От: Помогнете за трафика !!!

Искам просто да ми обясните как да си докарам по добьр трафик кьм блога.Ако има начин да е по просто и да не плащам пари за това, приемам предложения .Разгледах форума но не разбирам повечето неща ,а като гледам зада имаш добьр трафик трябва да си платиш за тьрсачките.Ако може без пари кажете как моля!Искам пьрво да пробвам без инвестиции зада науча по простото а след това ще видим:)

Има свободно регистриране в търсачки от които трябва да се възползваш.Има доста съвети как да си докараш трафик по други постове - 10 правила които Блинки е написал, потърси ги!Аз какво правя: събмитнах блога си в доста бг търсачки и редовно пращам статии в социалните мрежи свежо,дао,фар .... и т.н. От тези публикации в социалните мрежи може да ти идва доста добра част от трафик, стига новината която си предложил да е хубава и четена. Опитай това за начало, аз също съм новак и разбирам какво се случва в главата ти - толкова непознати термини ..... Успех

П.П. Блинки, бих искал да те помоля да направите нещо като А и Б за плавното навлизането в този бизнес.Да поясните какво значат термините, които се използват от вещите в занаята.
 
От: От: Помогнете за трафика !!!

П.П. Блинки, бих искал да те помоля да направите нещо като А и Б за плавното навлизането в този бизнес.Да поясните какво значат термините, които се използват от вещите в занаята.
Ако ти кажа че всичко това го има, и мисля че излиза както от търсачката на форума, така и в другите големи уеб търсачки - ще ми повярваш ли? :wink:

Но си прав че е хубаво да има страница в която се почва от абв, но определено това ще бъде лист с линкове към вътрешни секций и теми придружено с малко описания към тях. Всичко това ако не свърши работа....мисля че е време да се молиме задружно. :)

Ще го измислиме - че не всеки може и знае как да бурави с форуми. Ще имаме нещо таков в скоро време. Добро е предложението и си го мислех от доста време, само че много работа ни спира да го почнеме и завършиме в краткосрочен план.;)
 
От: Помогнете за трафика !!!

Алтернатива: Black Hat SEO. Но рискуваш да ти накажат сайта с изваждане от SERP. Ако ползваш определени Black Hat техники това не е проблем.

http://en.wikipedia.org/wiki/Spamdexing
 
От: От: Помогнете за трафика !!!

Е добре тогава бихтели ми казали как да си добавя блога кум гоогле ?Ако го има някуде другаде вьв форума просто пратете линк защото 3 часа го тьрся а от повечето термини ми изпада косата.Просто немога да разбера защо този http://cok-n-party-pills.blogspot.com/ го има ,моя http://coolwings.blogspot.com/го няма !
 
Последно редактирано:
От: Помогнете за трафика !!!

http://www.google.com/addurl/
;)

P.S. Вземи се научи да пишеш, 'щото ще ти е от полза !!!!!!!!!!!!!!!!
 
Последно редактирано:
От: Помогнете за трафика !!!

да бе!? има ли някъде да почета по темата? Интересно ми стана
Кое бе бате? За линктрейд машината ли? Или като цяло за линк трейдването? И на мен не ми станя ясно, но само да кажа, че прибавянето ръчно в търсачки вече е демоде. :)
 
От: Помогнете за трафика !!!

майтапих се :)
Хахаха, твойте включвани винаги са ме радвали.... ;) Бате мисля, че помоща за набиране на трафик е доста комплексно нещо, и различните webmaster-и имат различни начини, но общоприетите неща са си едни и същи. ;)

@Huk0, бате тук във форума и ма речник изцяло подновен, точно за терминологията в онлайн бизнеса. И е адски разбираем и лесен. ;)
 

Горе