Помогнете на индианеца да си поднови домейна

Fozzy

Well-Known Member
Братлета, купих си едно сайтче, но се оказа, че леко са ме нацакали с изтекъл домейн. Сега искам да го подновя, но нещо не мога да се справя с godaddy-то. Искам да го взема през пейпал, следвам всички стъпки, но накрая иска да въведа "Please enter in a friendly name to identify
this PayPal account:" и някакъв Gift Card Code. Помагайте, моля, че преди 3 дни е изтекъл домейна и не искам да го губя.

Поздрави!
 
От: Помогнете на индианеца да си поднови домейна

Нещо не е наред.Никога не ми е искало Gift Card Code когато съм подновявал домейни.Поразгледай добре опциите за плащане, които ти предлагат.
 
От: Помогнете на индианеца да си поднови домейна

Дедито често ми е отказвало плащания през пейпал по неизвестни причини и се е налагало да ползвам опцията 'кредитна карта'. Та зарежи пейпала и си плати с карта, ако имаш някоя от съпортваните.
 
От: Помогнете на индианеца да си поднови домейна

Имам Виза Електрон дебитна и нещо не иска да я приеме и нея. Никъде не ме пита за кода на гърба, който е и после я отказва.
 
От: Помогнете на индианеца да си поднови домейна

Имам Виза Електрон дебитна и нещо не иска да я приеме и нея. Никъде не ме пита за кода на гърба, който е и после я отказва.

GoDaddy по принцип не питат за кода на гърба, взимат си направо :)
 
От: Помогнете на индианеца да си поднови домейна

Братлета, купих си едно сайтче, но се оказа, че леко са ме нацакали с изтекъл домейн. Сега искам да го подновя, но нещо не мога да се справя с godaddy-то. Искам да го взема през пейпал, следвам всички стъпки, но накрая иска да въведа "Please enter in a friendly name to identify
this PayPal account:" и някакъв Gift Card Code. Помагайте, моля, че преди 3 дни е изтекъл домейна и не искам да го губя.

Поздрави!
Тва първото (френдли нейм) е нещо да си идентифицираш акаунта. Примерно можеш да напишеш "Пейпала на Минчо". Тва си е за твое инфо само, колкото да си разграничаваш различните акаунти ако имаш такива.
Гифт кодът не е задължителен.
 
От: Помогнете на индианеца да си поднови домейна

Я пробвай с ПИН-а, дето го въвеждаш като си правиш акаунта.

Вариант 2, намираш някой да ти направи гифт кард за стойността на поднояването и после уреждаш неуредиците.
 

Горе