Помогнете с избора на хостинг до 5$

Stermo

New Member
Здравейте от доста време обикалям сайтове който представят ревюта за хостинг планове ,но така и не мога да се спра на нещо.Бих искал да ми помогнете с избора и да кажете кой според вас е най-добрия хостинг до 5$/месец при предплатен за една година
Сега разглеждам мнения за тези хостинг сайтове:
/-iPage-/-JustHost-/-FatCow-/-WebHostingPad-/-SuperHosting-/
Ако имате друго предложение моля споделете.Относно изискванията не сам на пълно сигурен какво точно ми трябва.Предварително благодаря на всеки който даде мнение
 
От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

Първия и четвъртия не съм ги чувал. За втория съм чувал лоши неща, а третия го знам, но нямам впечатления. Петия, ако става дума за българския, съм много доволен от него (но втория план, който е по-скъп). Все пак ако ти се дават повече пари и ако ще имаш много на брой сайтове, но не много товарещи ти трябват неограничен брой addon домейни. Тогава вземи hostgator (афф линк е, но дори и да не беше пак него щях да ти препоръчам). Иначе ако ще са по-малко на брой и по-натоварващи вземи: Супер Про от тук https://www.superhosting.bg/web-hosting-compare-hosting-plans.php. За съжаление и двете неща, които ти препоръчах са над сумата, която казваш. Ако все пак ще са само 1-2 сайта и то не много товарещи, си вземи Супер Старт от тук: https://www.superhosting.bg/web-hosting-compare-hosting-plans.php.
Поздрави.
 
От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

Бих искал хостинга да е с повече от един addon домейн колкото да натовареността на сайтовете най-вероятно няма да е голяма въпреки ,че все още не мога да разгранича какво се разбира под много натоварен сайт и малко натоварен.Мерси за отговора ще изчакам и други мнения
 
От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

iPage го ползвам в момента, като цяло съм доволен, в смисъл - към САЩ и Канада свързаността е добра, това е важното, иначе към БГ и по 1 минута съм чакал да ми зареди wp-login панела, но дръг път ми го е зареждал за 1-2 секунди, така че си е доста относилетно дали е в тях проблема. Бих казал, че се държат добре, имат отзивчив съпорт (може да се наложи да почакаш малко, докато се свърже някой с теб в чата), но засега ми харесват :)
 
Вземи си флекси хостинг от Space.bg - колкото ползваш толкова плащаш. Нямаш ограничения за нищо, съпорта е екстра. От както се преместих там се родих направо. А сайтовете ми работят видимо по-бързо. В момента плащам 29 стотинки на ден за 14 сайта.

Ето ти една тема за тях: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=6767
 
От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

В момента ползвам FatCow и мога да ти кажа, че не ми харесват. Не ги препоръчвам!
 
От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

Бих искал хостинга да е с повече от един addon домейн колкото да натовареността на сайтовете най-вероятно няма да е голяма въпреки ,че все още не мога да разгранича какво се разбира под много натоварен сайт и малко натоварен.Мерси за отговора ще изчакам и други мнения

ако е на български хостинг http://www.hostbulgaria.com/ имат много читаво планче - 2,95 лв на месец за 10 независими сайта с 3 000 мб диск, дори твърдят, че трафика е неограничен (това не мога да го потвърдя от личен опит)

При тях имам два акаунта със сайтове на познати. Нямам никакви оплаквания
 
От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

Май нещата отиват към бг хостинг... Сайтът който ще е правя ще е свързан с потребители най-често от България за това свързаността от България трябва да е добра ,но относно бг хостинг как е с свързаността с останалия свят има ли проблем.Не ми се искаше много бг хостинг но на там отиват нещата.Мерси на всеки включил се с мнение

ако е на български хостинг hostbulgaria имат много читаво планче - 2,95 лв на месец за 10 независими сайта с 3 000 мб диск, дори твърдят, че трафика е неограничен (това не мога да го потвърдя от личен опит)

При тях имам два акаунта със сайтове на познати. Нямам никакви оплаквания

Ами hostbulgaria ме притеснява дисковото пространство мисля ,че няма да ми е достатъчно

Има ли някой не бг хостинг който можете да ми препоръчате
 
Последно редактирано:
От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

И DNS сървърите им понякога не работят. Може да се ползват, но трябва да ползваш DNS сървърите на фирмата, която ти е регистрирала домейна (въвежда се "A record" IP адреса на хоста).
 
От: От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

Май нещата отиват към бг хостинг... Сайтът който ще е правя ще е свързан с потребители най-често от България за това свързаността от България трябва да е добра ,но относно бг хостинг как е с свързаността с останалия свят има ли проблем.Не ми се искаше много бг хостинг но на там отиват нещата.Мерси на всеки включил се с мнение



Ами hostbulgaria ме притеснява дисковото пространство мисля ,че няма да ми е достатъчно

Има ли някой не бг хостинг който можете да ми препоръчате


Аз съм с 4 акаунта на HostBulgaria.com като единият ми е с квота 4000 mb. Като цената е 1,50 лв/месец към месечната такса (т.е. 1,50+2,95 = 4,45 лв.) за всеки 1000 mb отгоре - поне при мен така го изчислиха. Добре се държи хостина за всеки които иска да си говори с българи по телефона а не с индийци :D

Все пак имам хостинг и към HostGator ала те егати хората за всяко 1 нещо което им пиша и ми искат пари за да го направят.
 
От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

Май ще се спра на FatCow прочетох една тема във този форум има положителни отзиви.Мерси отново на всеки който се включи с мнение
 
От: От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

Май ще се спра на FatCow прочетох една тема във този форум има положителни отзиви.Мерси отново на всеки който се включи с мнение

Я помисли пак: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=13414
Ама изчети цялата тема, да не кажеш после, че не сме те предупредили!
 
От: От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

Я помисли пак: тази тема
Ама изчети цялата тема, да не кажеш после, че не сме те предупредили!
Ами да отказа ме с тази тема не бях я чел мерси.Можеш ли да кажеш нещо за тези от iPage
 
От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

Ами не виждам смисъл от iPage за теб, защото явно основният ти таргет е БГ, докато при мен е САЩ/Канада, а на iPage датацентъра както е в Бостън и ме оправя идеално.

По-конкретното вече го бях написал в предишната страница, имам 2 уърдпрес блога при тях - на моменти наистина бавно ми се зареждат тук в бг, но когато става въпрос за простички html странички всичко хвърчи. Така че си преценявай, щом ще епредимно бг трафик, аз лично бих се насочил към бг хостинг провайдер. :)
 
От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

Явно ще се спра на Бг хостинг. Въпреки ,че не ми се искаше бг хостинг ,но на този етап няма май друг вариант. Мерси на всички за мненията
 
От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

SuperHosting.bg vs ICN.bg


6555 MB пространство---vs--- 8 GB дисково пространство
65 GB трафик---vs--- 80 GB месечен трафик
50 пощенски кутии ---vs---Email кутии - Неограничен брой
1 Add–on Домейн ---vs--- 2 Хоствани сайта
15 MySQL v.4 и 5 ---vs--- MySQL 5 - Неограничен брой
100 субдомейна ---vs--- Поддомейни - Неограничен брой
15 FTP потребителя---vs--- FTP акаунти - Неограничен брой
PHP / Perl / Python ---vs---PHP 5/4, Perl, Python

С какво е по добър SuperHosting.bg от ICN.bg.Аз не смятам ,че SH.bg e по-добър от ICN.bg както излиза от класацията.Кажете ми ако греша в нещо мисля ,че ICN имат по добра характеристика или има нещо ,което не знам.

 
От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

SPACE.BG са супер, препоръчвам ги.
 
От: Помогнете с избора на хостинг до 5$

ICN.BG не са добър хост.
Иначе в този форум хората имат навика да препоръчват суперхостинг, аз имам навика да препоръчвам space.bg, но общо взето това са двете добри фирми у нас и няма да се излъжеш която и да избереш.
А офертата на space.bg флекси хостинг е покъртително яка просто. Всеки би трябвало да я ползва.
 

Горе