Помощ да правя пари онлайн - Тинейджър съм

Искам някой да ми даде най-лесния вариант със който мога да правя пари онлайн.
Най-лесното, за което се сещам, е писането на статии по разни общи тематики. Подобно е на това, което в училище децата наричат преразказ. Прочиташ 2-3 статии в гугъл по дадена тема и от наученото правиш нова уникална статия написана с твои думи. Продаваш по около 1-2 лева на 100 думи (или там както вървят в днешно време). Може да прегледаш други теми във форума на хора, които правят същото за идеи и начин на работа.

По-лесно от това едва ли има. Буквално всичко, което ти е нужно вече го имаш. Можеш веднага да напишеш една две статии.
 
Най-лесното, за което се сещам, е писането на статии по разни общи тематики. Подобно е на това, което в училище децата наричат преразказ. Прочиташ 2-3 статии в гугъл по дадена тема и от наученото правиш нова уникална статия написана с твои думи. Продаваш по около 1-2 лева на 100 думи (или там както вървят в днешно време). Може да прегледаш други теми във форума на хора, които правят същото за идеи и начин на работа.

По-лесно от това едва ли има. Буквално всичко, което ти е нужно вече го имаш. Можеш веднага да напишеш една две статии.
До колкото знам мисля, че тези статии трябва да ги пиша на английски нали.
 
Здравей, ще ти предложа нещо, имаше тука един колега той предлагаше дропшипинг от mladtehnik.com, може да намираш клиенти и да ги препращаш към него той ще ти дава процент от всяка продажба и ще ти ги превежда по сметката, трябва да знаеш че всеки изкаран лев се плаща данък чрез декларация, допълнително трябва да прочетеш всички тези неща.

Ето ти линк: https://mladtehnik.com/partniorska-programa
Пиши на скайпа на човека: MladTehnik

Обясни му че си малък и че искаш да изкараш да правиш пари, идеята е да предлагаш неговите продукти по сайтове като olx, bazar, facebook и други платформи(прочети внимателно: https://mladtehnik.com/partniorska-programa), но трябва да си сериозен, а не да си цъкаш игри и да чакаш да дойде от някъде някой лев ей така за излизане с приятели, ако няма да си сериозен не се хващай да правиш някакви пари, може да намериш след училище в някоя квартална пицария. Мисля че ти дадох добри насоки. Ако искаш да изкараш лесно пари, това го забрави, можеше преди 10 години сега не е така, всеки лев се изкарва със много труд и постоянство!


Поздрави,
Станимир
Постоянен ще съм. След училище няма какво да правя освен да тренирам и уча. И да излизам с приятели.
 
Последно редактирано:
Ако ще направиш онлайн магазин и ще правиш дропшипинг задължително трябва да се оправяш с данъчните.
 
Има толкова много начини да изкараш пари просто идеите ти липсват или просто те мързи?!
Не знам на колко си но когато аз бях на 14 вече имах сайт за запознанства (zaribqvki.net, strastni.eu) и печелех между 80 - 100лв на месец от SMS-и за гласове и VIP статус чрез Mobio.bg.

Преинсталирах компютрите на хората + добавяне на софтуер (Mozilla Firefox, Skype, Nero, ICQ и т.н.) срещу 20лв на почти всички хора от квартала.
Продавах фалшиви извинителни белешки които са готови написани и с печат срещу 1лв бройката.
Записвах дискове с най-новата музика срещу 5лв П.С по моето време всяка една нова песен която излезе до няколко дни я имаше в data.bg тогава такива екстри като youtube не се използваха в България.

и между другото учех всеки ден по минимум 5 часа за програмиране (PHP, HTML, CSS, JavaScript, AJAX това бяха езиците и последните няколко години вече излязоха изгъзиците като Node.js и всички други помии.) и маркетинг (офлайн и онлайн)

Абе в общи линии искаш ли да изкараш пари ще го направиш! Просто трябва да развихриш въображението си.

Към днешна дата вече имам собствена маркетинг компания която всеки месец върви нагоре и нагоре но не ме питай колко безсънни нощи и колко стени се налагаше да събарям с голи ръце докато се наложа в Белгия.

ПАРИ СЕ ИЗКАРВАТ ТРУДНО И МНОГО ЛЕСНО СЕ ХАРЧАТ! НАПРАВИ ТАКА ЧЕ УТРЕ КОГАТО ИЗХАРЧИШ 1000ЛВ В МОЛА ДО НЯКОЛКО ЧАСА ДА ИМАШ ДРУГИ 1000ЛВ В ДЖОБА.

ПРОБА = ГРЕШКА = ПРОБА иначе няма да постигнеш абсолютно нищо!

УСПЕХ! :)
 
Значи виж сега аз ще ти кажа моето мнение. Пари онлайн няма да изкараш докато не седнеш да учиш. Ама под учене имам предвид истинско учене в сферата в която те влече (ако не си я намерил трябва да я намериш с времето). И трябва да се учи с интерес и здраво, не отбиване на номер. Това е от мен успех.
 
Момчето иска пари да прави, стига сте го пращали да учи.

 
Можеш ли да ми пратиш някакъв такъв сайт.
Няма конкретен сайт. Просто търсиш в гугъл това, за което ще пишеш, примерно храни за здрава коса, излизат ти статии, четеш ги, пишеш нова статия от наученото с твои думи. После като направиш няколко статии може да ги продаваш тук във форума. Естествено може и никой да не ги купи, а и да ги купи, парите са малко. Но няма лесен начин за много пари. Също може да приемеш след време поръчки по конкретни теми, преди да ги напишеш. Но трябва да се почне от някъде.
 
Ако програмирането ти се струва интересно пробвай с него. След година/година и половина ще може да започнеш някакви фрийланс проекти.
А когато завършиш училище ще може да си намериш добре платена работа.
Ще поработиш известно време, ще натрупаш някакви пари и тогава може да ги инвестираш в някакъв бизнес (вече ще си се ориентираш).
Но казваш, че не знаеш английски. Това ще ти е много голям недостатък.

По-добре започни с него. В училище ти е безплатно обучението.
После ще плащаш! Иначе препоръчвам ucha.se
 
Браточка, започваш първо с английския.

Имаш 2 вариянта:
1. Ако имаш пари и в твоя град има курсове - тва е лесния начин.
2. Ако нямаш пари или няма курсове - тва е по-трудния, но и по-интересен начин :) Аз така учих. Купуваш онлайн курс от грабо за около 20 кинта. Купуваш си едно помагало и една граматика pons, и една празна тетрадка и почваш. В youtube има доста клипчета, както от бг ютубъри, така и от чужденци. Има и опция за субтитри. Ще ти излезе около 50лв.. Стига да имаш желание.

Междувременно четеш тоя форум - дори и стари теми (никога незнаеш кога и от какво ще ти хрумне добра идея)

Английския ти е нужен, както за работа, така и за последващо самообучение.. В интернет има огромно количество информация, но е на английски.

За стимул ще ти кажа, че на 17 години правех по около 1000лв месечно, само онлайн, а тогава 1000лв си бяха добър доход.. Стягай се :)
 
Браточка, започваш първо с английския.

Имаш 2 вариянта:
1. Ако имаш пари и в твоя град има курсове - тва е лесния начин.
2. Ако нямаш пари или няма курсове - тва е по-трудния, но и по-интересен начин Аз така учих. Купуваш онлайн курс от грабо за около 20 кинта. Купуваш си едно помагало и една граматика pons, и една празна тетрадка и почваш. В youtube има доста клипчета, както от бг ютубъри, така и от чужденци. Има и опция за субтитри. Ще ти излезе около 50лв.. Стига да имаш желание.

Междувременно четеш тоя форум - дори и стари теми (никога незнаеш кога и от какво ще ти хрумне добра идея)

Английския ти е нужен, както за работа, така и за последващо самообучение.. В интернет има огромно количество информация, но е на английски.

За стимул ще ти кажа, че на 17 години правех по около 1000лв месечно, само онлайн, а тогава 1000лв си бяха добър доход.. Стягай се
Каква е тази граматика братле :cool:
 
  • Haha
Реакции: xvi_
Граматика :)
gramatika-s-uprazhnenia-anglijski-nivo-a1-b2-birgit-pifke-vagner.webp
 
Пичага, виж сега. Слушай много внимателно това, което ще ти кажа.

Това, че не си добре с английския, е просто ужасяващо в този свят, в който се намираме в момента. Дори не знам как да ти го опиша с думи, за да ме разбереш, а аз по принцип си изкарвам хляба единствено и само с думи. Човек, който в XXI век не знае английски език, бих го оприличил на някакъв тип инвалид. Освен ако не искаш да лепиш плочки или да си дърводелец, например. Тогава език няма да ти трябва.

Добрата новина при теб е, че все още си лапе. Иначе казано, животът е пред теб.

Преди да почваш всекви курсове-мурсове и тем подобни, вземи се стегни малко и си осигури поне БАЗОВО ниво на английски език. Иначе си загинал, отсега ти го казвам.

След като стигнеш базовото ниво, качваш нагоре.

Вместо да търсиш курсове в Grabo.bg, с които най-вероятно просто ще си хвърлиш парите на вятъра, вземи си потърси добра школа по английски език и залягай над учебниците.

Иначе верно ще си общак, по твойте собствени думи.
 
Онлайн бизнес.... това не е разходка в парка. трябва финансиране (сайт, сео , реклама, продукт,ФИРМА, СЧЕТОВОДСТВО)
Ако си мислиш, че утре се събуждаш и ставаш бизнесмен, не е така. Иначе препродаването ще е най- лесно! Но работи на светло и спи спокойно.
 

Горе