Помощ за вируси!

cross

Well-Known Member
Здравейте,
Днес си чистих компютъра и попаднах на някакъв странен инсталатор - не го бях инсталирал аз. Цъкнах на него.
От тогава, това нещо прави всевъзможни промени по компютъра ми...инсталира ми Опера браузър, промени ми началните страници на търсачките, прави каквото си поиска. И не мога да го спра....имам 2 софтуера за чистене на програмите, като единия има опция "мишена". Дадох да се деинсталира точно тази програма и ми изписа " Не е намерен инсталационен пакет - съберете повече данни за приложението ". И така това нещо, което даже не знам какво е не спира да инсталира каквото и да е и да прави промени в компа ми...някой има ли идея какво да правя?
 
От: Помощ за вируси!

Виж кои сайтове ти променя и ги напиши в google + how to remove - и си чети
 
От: Помощ за вируси!

то не променя сайтове. Инсталира ми опера браузър, промени ми началната страница на гугъл и все още инсталира някакви странни приложения...компютъра съвсем се сбърка и се бъгна.
 
От: Помощ за вируси!

Провери в Task-a за кои процеси се изпълняват и ако видиш непознати .exe-та ги спри. После пробвай да ги изтриеш и пусни антивирусната за всеки случай коа има останали файлове. Мисля, че така ще се оправи.
 
От: Помощ за вируси!

Ми и аз същото теб питам...ти стана ли на 4 вече, че се чудиш какво да правиш по цял ден и говориш глупости?
Не сме вчерашни тук, кажи поне вече малотелен ли си?
 
От: Помощ за вируси!

Не сме вчерашни тук, кажи поне вече малотелен ли си?

Ти че не си вчерашен го виждам, но аз само не разбрах ти откъде си ги вадиш тия филми и конспирации кой е пълнолетен и кой малолетен...и щом толкова искаш да знаеш: пълнолетен съм и питам за нещо като човек, а ти ми отговаряш като ( знаеш епитета, няма нужда да се индексират простотии ).
 
От: Помощ за вируси!

Ти че не си вчерашен го виждам, но аз само не разбрах ти откъде си ги вадиш тия филми и конспирации кой е пълнолетен и кой малолетен...и щом толкова искаш да знаеш: пълнолетен съм и питам за нещо като човек, а ти ми отговаряш като ( знаеш епитета, няма нужда да се индексират простотии ).

Пак се вкарваш в големи филми, писал, чак че и мениджър бил ...
 
От: Помощ за вируси!

Кой знае какво си лепнал. И интересно защо антивирусната не ти е изпищяла. Аз бих форматирал Ц и инсталирал нов уин. Така и така сега излезна уин 10 - идеална възможност да се ъпгрейднеш с него.
 
От: Помощ за вируси!

Абе кви са тия тъпи теми по никое време беееееееееееее :lol:
 
От: Помощ за вируси!

combofix (потърси в гугъл той знае) + malwarebytes...След това слагаш каперски = трайл ресет.. Пиши после какъв е резултата .
 

Горе