Помощ за вируси!

От: Помощ за вируси!

В контрол панела погледна ли?
 
От: Помощ за вируси!

казах ти още в първото мнение how to remove + fast start и четеш и гледаш, колко пъти и аз съм лепвал такива неща, лесно се чистят.
 
От: Помощ за вируси!

Свали си Anti-Malware, преди бях лепнал "WebSearch" или нещо подобно и няма махане, и от контрол панела, и с ccleaner, и как са посочили в техния сайт.. Антито я махна, обаче. :)

Офф топик: 2 страници тема, половината спам за глупости..
 
От: Помощ за вируси!

Има едни работи, наричат се "добавки" за браузъра. Най-често се виждат от падащото меню "Инструменти". Може да се срещне и като "приставки" и/или "разширения". Често оттам идва проблема ;) А като подредиш инсталираните програми по дата да ти изкарва най-новите, може също да има ефект. Прави се анализ и на работещите процеси от Мениджъра на задачите. Не ти трябва антивирусна, за да намери нещо, което не се третира като вирус, защото няма да успее. Нужно е малко въображение :)
 
От: Помощ за вируси!

Ми ако бях на 15 да го накарам....

Е то ми е ясно, че нямаш 15 още, питането ми е поне на 14 стана ли? И какво стана с тия климатици? Има ли сайт или?
 
От: Помощ за вируси!

Ако гадината сама си инсталира приложения без твое разрешение и си прави каквото иска само форматиране на диска ще ти помогне, не вярвам някоя антивирусна да я изчисти ако работи на подобно ниво
 
От: Помощ за вируси!

Ако гадината сама си инсталира приложения без твое разрешение и си прави каквото иска само форматиране на диска ще ти помогне, не вярвам някоя антивирусна да я изчисти ако работи на подобно ниво

Ми гледах - инсталирах куп други излишни програми по пътя си, но нещо не стават работите. Ще го нося в сервиза да гледат.
 
От: Помощ за вируси!

ахахаха моче вземи се стегни. Уж магазини имаш, съдържание пишеш, форуми правиш, сайтове правиш, въобще навсякъде огряваш, ще носиш в сервиз за вирус. Нали имаш подчинени, що не питаш някой от тях? Още като се регистрира, знаех че си един и същ с потребителя Ivajlo Angelov, ама вече съм сигурен. Дойде лятото и те хвана саклета да стоиш сам вкъщи и се (чдиш какво да измисиш. Виж дали просто не си инсталирал някой безплатен софт, и за това да ти е инсталирало операта и да ти промени home page. Често се случва като инсталираш разни глупости. Просто си направи бакъп и сложи чист win, ако наистина имаш сериозен проблем...
 
От: Помощ за вируси!

Използвам темата, за да дам обещаното ревю за статията ти, понеже другата тема е заключена и бързам, докато не са те подхванали и тук и не си се примолил на Блинки да заключи и тази тема. :)

Та! Текстът ти е както очаквах - не е мега зле, не е и шедьовър. Правописни грешки (като изключим няколко липсващи запетаи), на прима виста липсват, но на места не ми хареса формулировката на изреченията.
Можех да ти дам ценни съвети как да форматираш текста, като го направиш по-пригледен и приятен за четене, но понеже си нагло и арогантно копеленце, няма да ти направя тази услуга.
И понеже все пак съм пич, ще ти направя една много важна забележка: Никога, ама Никога не оставяй интервал между думите и тиретата, когато степенуваш. Като го видя това по - труден (например) и особено, когато пред степенуването ползваш друго тире, направо ми се драйфа. По-труден, най-лесен - това е начинът и основно правило в писането, писателю. Дерзай!

п.с. Няма да ползвам статията ти, така че спокойно можеш да си я шитнеш. Сходството с английската дума шит е случайна. ;)
 
От: Помощ за вируси!

Ми гледах - инсталирах куп други излишни програми по пътя си, но нещо не стават работите. Ще го нося в сервиза да гледат.

Какъв сервиз, недей си плю на реномето като голям специалист. Ако си лепнал нещо от сайтовете с голи девочки и не можеш да се излекуваш, направо инсталирай Windows 10 :drama:
 
От: Помощ за вируси!


От това направо ще се възпали Appendix caeci на компа, и тогава не в сервиз, ами в Пирогов ще трябва да тича.
 
От: Помощ за вируси!

Мога ли да преброя колко са ценните съвети в тази тема наистина и колко са спамовете? един от по - старите потребители, които уважавам ми беше казал изобщо да не взимам нещата, които се говорят тук навътре и изобща да не се занимавам с някои от потребителите във форума. Научавам много от форума всеки ден, затова стоя тук и се опитвам да му се отблагодаря като пускам и интервюта, за да бъда и аз полезен...и ще продължавам да го правя. Благодарение на този форум, също така си изкарвам и пари от моето хоби: копирайтинга. И като казвам, че е за сервиз, значи наистина е така - компютъра цепи, продължава да инсталира програми и съвсем вече едва се използва от това нещо, така наречено "зловреден софтуер".
И нищо не разбирам от компове, нещо като не знам какво е, няма защо да лъжа, че разбирам. Та нима всеки фрилансър трябва да е и компютърджия? Ама забравих, че тук смислени постове се третират като идиотски.
 
От: Помощ за вируси!

То затова първо е необходимо да се научим да работим и да не прецакваме компютъра си и едва тогава да го използваме за печелене онлайн на пари.
Най-лесният начин за полезен съвет в твоят случай е да дадеш TeamViewer достъп на някой, който има желание да ти помогне. Ако искаш пиши лично.
 
От: Помощ за вируси!

Мога ли да преброя колко са ценните съвети в тази тема наистина и колко са спамовете? един от по - старите потребители, които уважавам ми беше казал изобщо да не взимам нещата, които се говорят тук навътре и изобща да не се занимавам с някои от потребителите във форума. Научавам много от форума всеки ден, затова стоя тук и се опитвам да му се отблагодаря като пускам и интервюта, за да бъда и аз полезен...и ще продължавам да го правя. Благодарение на този форум, също така си изкарвам и пари от моето хоби: копирайтинга. И като казвам, че е за сервиз, значи наистина е така - компютъра цепи, продължава да инсталира програми и съвсем вече едва се използва от това нещо, така наречено "зловреден софтуер".
И нищо не разбирам от компове, нещо като не знам какво е, няма защо да лъжа, че разбирам. Та нима всеки фрилансър трябва да е и компютърджия? Ама забравих, че тук смислени постове се третират като идиотски.

Айде, почна се последната фаза - неопрвадания и безпричинно нагрубен Ивчо.
 
От: Помощ за вируси!

Айде, почна се последната фаза - неопрвадания и безпричинно нагрубен Ивчо.

Uphero, Това нали е форум за взаимопомощ? Нямам ли парво да пиша за помощ или имаш право само ти да спамиш? Ама защо изобщо се занимавам с теб, като мога да пусна тема в друг форум, където имам уважаван акаунт и можеш да заповядаш, аз да те мачкам така, както ти правиш сега.
 
От: Помощ за вируси!

Uphero, Това нали е форум за взаимопомощ? Нямам ли парво да пиша за помощ или имаш право само ти да спамиш? Ама защо изобщо се занимавам с теб, като мога да пусна тема в друг форум, където имам уважаван акаунт и можеш да заповядаш, аз да те мачкам така, както ти правиш сега.

дай линк, и чакаме 3 ти акаунт тук.
 
От: Помощ за вируси!

Мога ли да преброя колко са ценните съвети в тази тема наистина и колко са спамовете? един от по - старите потребители, които уважавам ми беше казал изобщо да не взимам нещата, които се говорят тук навътре и изобща да не се занимавам с някои от потребителите във форума. Научавам много от форума всеки ден, затова стоя тук и се опитвам да му се отблагодаря като пускам и интервюта, за да бъда и аз полезен...и ще продължавам да го правя. Благодарение на този форум, също така си изкарвам и пари от моето хоби: копирайтинга. И като казвам, че е за сервиз, значи наистина е така - компютъра цепи, продължава да инсталира програми и съвсем вече едва се използва от това нещо, така наречено "зловреден софтуер".
И нищо не разбирам от компове, нещо като не знам какво е, няма защо да лъжа, че разбирам. Та нима всеки фрилансър трябва да е и компютърджия? Ама забравих, че тук смислени постове се третират като идиотски.

Хехехе, пак са изложи къто кифлажия,,, за форума си нема ли да искаш помошш, аа,,, пишман приприймач си дребен
 

Горе