Помощ за дипломна работа!!!

Vmoro

Active Member
Открих каквото ми трябваше... Темата може да се заключи!
 
Последно редактирано:
От: Помощ за дипломна работа!!!

Можеш да погледнеш и това четиво:
Cyber War: The Next Threat to National Security and What to Do About It
Richard A. Clarke, Robert Knake
ePUB
PDF

Да, точно това издание се опитвам да го намеря на български. buymore ти кибервойната с робокоп ли я свързваш? Кибервойната е войната на бъдещето и вече присъства в стратегиите за сигурност на всички държави.
 
От: Помощ за дипломна работа!!!

В България сме 20 години назад, така че когато започне тази война, ние ще имаме време :twisted:

п.п. интересно ми е какво учиш?
 
От: Помощ за дипломна работа!!!

buymore ти кибервойната с робокоп ли я свързваш? Кибервойната е войната на бъдещето и вече присъства в стратегиите за сигурност на всички държави.

Не просто се по майтапих и на мен ми е интересно какво учиш, предполагам международно отношения.
 
От: Помощ за дипломна работа!!!

Аз съм МИО в Стопанската Академия в Свищов - завършен бакалавър през 2014г. Ако мога да съм полезен с нещо, ЛС :)
 
От: Помощ за дипломна работа!!!

Аз съм МИО в Стопанската Академия в Свищов - завършен бакалавър през 2014г. Ако мога да съм полезен с нещо, ЛС :)

Благодаря, но няма нужда. Малко са ни различни специалностите - аз съм магистратура Защита на Националната Сигурност.
 
От: Помощ за дипломна работа!!!

Благодаря, но няма нужда. Малко са ни различни специалностите - аз съм магистратура Защита на Националната Сигурност.

В Академията ли... Я я препоръчай ми магистър. Колебая се между няколко специалности. Остава ми малко до крайния срок за записване, а още не съм решил.
 
От: Помощ за дипломна работа!!!

В Академията ли... Я я препоръчай ми магистър. Колебая се между няколко специалности. Остава ми малко до крайния срок за записване, а още не съм решил.

Аз тази исках и нея записах, тъй като и бакалавърската ми степен беше свързана със сигурността, другите не съм ги проучвал. Само дето е най-скъпата: към 1100лв. на семестър.
 
От: Помощ за дипломна работа!!!

В момента няма толкова скъпа специалност... Сега са по 800 ако не е по направлението на бакалавър-а или по 650 лева. Попитах те защото мисля, че тази спец. дори вече не е в програмата им. Кога си го записал това? Аз мисля или финанси или международен бизнес.
Аз тази исках и нея записах, тъй като и бакалавърската ми степен беше свързана със сигурността, другите не съм ги проучвал. Само дето е най-скъпата: към 1100лв. на семестър.
 

Горе