Помощ за импортиране на csv файл в Преста 1.6

nikosa1986

Active Member
Здравейте. Търся човек, който да помогне с импортиране на csv файл с продукти на Преста 1.6.1.5. Моля хората, които имат познания как се случва точно това нещо, да пишат на ЛС с оферти за цена за услугата. Благодаря предварително. Поздрави.
 
От: Помощ за импортиране на csv файл в Преста 1.6

Ъп на темата, никой ли няма познание относно импортиране на файл в Преста? :(
 
От: Помощ за импортиране на csv файл в Преста 1.6

То няма кой знае какво за разбиране. Ако е нещо базово - питай тук. Вграденият туул е доста ограничен и може да се наложи да си нагласяш файла ръчно преди това.
За повече екстри може да се наложи да вземеш платен модул.
 
От: Помощ за импортиране на csv файл в Преста 1.6

Ами би трябвало да е базово, обикновен CSV файл, но не мога да се ориентирам какво точно се прави и как, да не вземе да прецакаме нещо, че са 1000 продукта близо. Уж сега пробваме с едно момче да видим дали ще успее, ако не, може да ти пиша да погледнеш евентуално, ако имаш познания. Сега ни нагласиха и файла според категориите в нашия магазин, та би трябвало да е още по-лесно, но...да видим. Мерси все пак :)
 
От: Помощ за импортиране на csv файл в Преста 1.6

Мисля, че в presta.bg някъде бях писал тема преди 3/4 години точно по този въпрос.
В случай, че имам време, пишете на лично, ще се опитам да Ви помогна ;)
 
От: Помощ за импортиране на csv файл в Преста 1.6

Привет,

Искаш да импортираш всички продукти отнякъде накуп или да си импортираш разни параметри по тях. Ако е от друг магазин, защо не пробваш с xml импорт? Ако иска да импортваш цени и количества - мога да питам как го правят при нас.

Поздрави
 

Горе