Помощ за линковете в worpress

Kaloyan Gichev

New Member
Здравейте,

Подготвям един сайт на wordpress.
Днес всичко работеше и аз правих промени.
По едно време забелязах, че като кликам на линковте за публикациите, въпреки, че те са различни, водят към едина и съща публикация.

Не знам от какво може да бъде проблемът.
Ще се радвам на съдействие.

Сайта е: zdravjivot (.) org


Благодаря
 
От: Помощ за линковете в worpress

Я кажи бутал ли си нещо по пермалинкс? Нещо адресите са http://zdravjivot.org/?p=577 и т.н. Не се сещам дали така бяхо по подразбиране. Може да си промениш структурата да бъде
Custom Structure----> /%postname%/
.
Има, обаче хора, тук които доста повече разбират от мен. Надявам се да ти помогнат. И още нещо. Много ти е разхвърляна темата. Избери някоя по-изчистена и семпла. Аз 2-3 минути се лутах, докато разбера кое е пост, страница и т.н.
 
От: Помощ за линковете в worpress

Благодаря за отговора :)
Сложих /%postname%/ и вече линковете са със заглавията.

Проблемът обаче остава.
 
От: Помощ за линковете в worpress

Под едно и също това ли имаш предвид?
Учителят Говори – Истина
Като за начало може да пробваш няколко неща. Първо сложи друга тема. Виж дали проблема остава. Изключи плъгините един по един. Отново виж дали нещата са пак така.
И между другото това "Учителя говори" страница ли е или статия?

п.п. Noke виждам, че гледаш темата. Помогни на човека, поне ги разбираш тези работи. :)
 
Последно редактирано:
От: Помощ за линковете в worpress

Върни дефолт структурата на линковете и пробвай.

След това може да сложиш нещо от рода на:
/%post_id%/%category%/%postname%/

Ако не бачка, вероятно не е успяло да едитне .htaccess файла като хората и ще се наложи допълнителен акъл да даваме.

ПС: Томов е ВордПрес гуруто!
 
От: Помощ за линковете в worpress

Благодаря,
Всичко, освен линковете в долното меню са публикации.
Смених темата - линковте работят.
Те и на тази тема сутринта рабортиха, но явно като съм редактирал и скривал някои неща и се е получило така.
Трябваше сутринта да къмитна...

:)
 
От: От: Помощ за линковете в worpress

След като се оказа, че е от редакциите - върнах оригиналните файлове. (Благодаря за съдействието - откриването на проблемът много ми помогна)
По-лесно ще ми е да направя промените отново, отколкото да търся проблемът по файловете.

Хубава вечер
 
От: Помощ за линковете в worpress

Е нямах необходимото време за да обърна време на темата, но сега ще си позволя и да изкажа мнението си, макар, че проблема вече е разрешен.
Горещо ти препоръчвам да разкараш това нещо. Както иво1017 по-горе каза, сайтчето не изглежда на нищо в момента. Дизайна е отчайващ, а навигацията за потребителите е практически неизползваема. Видях доста голям зор да се ориентирам кое къде и защо е.
Можеш да разгледаш някои доста добре направени безплатни темички ето тук http://www.smashingmagazine.com/2010/08/19/100-free-high-quality-wordpress-themes-for-2010/
А специално за Magazine style, който явно се опитваш да постигнеш с Red Carpet, като алтернатива може да ползваш http://www.arrastheme.com/
Просто съвет, нищо против спрямо направеното до момента, просто мисля, че с този си вариант сайта няма да пожъне големи успехи.
 
От: Помощ за линковете в worpress

:)
Благодаря за напътствията.
Смених темата с една по-подредена.
Като настроя дизайна мисля, че ще е ок

Благодаря
 
От: Помощ за линковете в worpress

Не знам за коя тема говорите, ама зеленикавата имаше добър лейаут за магазинна тема. Подозирам че просто юзърът не беше подредил добре кое къде да седи.

Настоящата е доста слабо изпълнение и не е подходяща за тематиката.
 
От: Помощ за линковете в worpress

Предишната беше http://deluxethemes.com/redcarpet/
Тази явно все още не е настроена като хората, защото не виждам почти нищо освен блок в ляво, блок ей там и некви такива. А за килима, наистина не знам какъв лейаут си гледал, но ми беше адски трудно да се ориентирам кое какво е и защо е там.
 
От: Помощ за линковете в worpress

:) Темата вече е зелена.
Получи се друг проблем - всички категории изчезнаха. Когато отида да ги превъведа се показва току що въведената, но при следващо действие изчезва.
Нещо е станало и са невидими.
Моля за съвет ако някой знае как да се справя с това.

Благодаря,
 

Горе