Помощ за моят блог в Blogger

Знам че звучи клиширано но ми трябва помощ. Нов съм и не ми дава да поствам линкове.Ето-> findnewmovies.blogspot.com Това е първият ми блог, от 2 дена се занимавам защото досега си нямах и представа за нищо от блогинга. Имам няколко въпроса на които се надявам да ми отговорите докато изникнат още такива:).
1. В Earnings бутона Sign up for AdSense не ми дава да го използвам. Защо, какви може да са причините?
2.Какви съвети ще ми дадете за моят блог, така на пръв поглед?
3.Не мога да си намеря блога в google..? Какво трябва да направя?
4.Мета таговете за какво са?
Публикувам постоянно, имам някаква идея как трябва да изглежда в бъдеще и знам че с времето ще се получи. Какво трябва да направя че да почне да пада по някой лев от блога?Благодаря Ви предварително :)
 
От: Помощ за моят блог

Здравей и добре дошъл при нас.
1 - Не си се регистрирал в adsense все още. За да го направиш ти трябва добър сайт, с който да бъдеш удобрен. Още от сега ти казвам с този няма да стане
2 - Личи си че ти е първи сайт. В блогър не толерират такива сайтове за download на филми. Препоръчвам ти да превърнеш блога в нещо като ревю на филми. Пиши си статийките сам без да копираш. Разгледай други подобни сайтове какво правят и се учи от тях.
3 - Трябва време гугъл да те индексира. Можеш да добавиш линкове в bookmarking сайтове, за да стане по-бързо
4- Чрез мега таговете гугъл се ориентира за какво е сайта ти. За да ги разбереш търси информация за onpage seo optimisation и HTML
За да пада по някой лев от блога първо трябва да привлечеш трафик. Трафика от гугъл е най-добър, така че освен да изградиш сайта, чети във форума темите за seo. Веднъж като имаш трафик е лесно. Регистрираш се в google adsense, поставяш си реклами и започваш да печелиш. За всеки потребител кликнал на реклама, получаваш кинти. От сега ти казвам, номера с карането на приятели да кликат не върви. Не си по умен от търсачката, не се опитвай да я измамиш
 
От: От: Помощ за моят блог

Здравей и добре дошъл при нас.
1 - Не си се регистрирал в adsense все още. За да го направиш ти трябва добър сайт, с който да бъдеш удобрен. Още от сега ти казвам с този няма да стане
2 - Личи си че ти е първи сайт. В блогър не толерират такива сайтове за download на филми. Препоръчвам ти да превърнеш блога в нещо като ревю на филми. Пиши си статийките сам без да копираш. Разгледай други подобни сайтове какво правят и се учи от тях.
3 - Трябва време гугъл да те индексира. Можеш да добавиш линкове в bookmarking сайтове, за да стане по-бързо
4- Чрез мега таговете гугъл се ориентира за какво е сайта ти. За да ги разбереш търси информация за onpage seo optimisation и HTML
За да пада по някой лев от блога първо трябва да привлечеш трафик. Трафика от гугъл е най-добър, така че освен да изградиш сайта, чети във форума темите за seo. Веднъж като имаш трафик е лесно. Регистрираш се в google adsense, поставяш си реклами и започваш да печелиш. За всеки потребител кликнал на реклама, получаваш кинти. От сега ти казвам, номера с карането на приятели да кликат не върви. Не си по умен от търсачката, не се опитвай да я измамиш

Да допълня към всичко което каза колегата, не си цъкай на рекламите от адсенс (пише го в правилата, ама да предупредя), нито пък не търси начини за измама, така няма да спечелиш нищо, само ще баннат от програмата им.

ЕДИТ: Разгледай темите в раздела, има много теми с проблеми (с които ще се сблъскаш) и решения, съвети и трикове! :)
 
От: Помощ за моят блог

Сайта ти плаче за бан ако му сложиш АДСЕНС, чието поставяне само по себе си няма да има смисъл
тъй като едва ли някои ще се нацели в сайт, в който няма ни едно смислено изречение!
 
От: От: Помощ за моят блог

Здравей и добре дошъл при нас.
1 - Не си се регистрирал в adsense все още. За да го направиш ти трябва добър сайт, с който да бъдеш удобрен. Още от сега ти казвам с този няма да стане
2 - Личи си че ти е първи сайт. В блогър не толерират такива сайтове за download на филми. Препоръчвам ти да превърнеш блога в нещо като ревю на филми. Пиши си статийките сам без да копираш. Разгледай други подобни сайтове какво правят и се учи от тях.
3 - Трябва време гугъл да те индексира. Можеш да добавиш линкове в bookmarking сайтове, за да стане по-бързо
4- Чрез мега таговете гугъл се ориентира за какво е сайта ти. За да ги разбереш търси информация за onpage seo optimisation и HTML
За да пада по някой лев от блога първо трябва да привлечеш трафик. Трафика от гугъл е най-добър, така че освен да изградиш сайта, чети във форума темите за seo. Веднъж като имаш трафик е лесно. Регистрираш се в google adsense, поставяш си реклами и започваш да печелиш. За всеки потребител кликнал на реклама, получаваш кинти. От сега ти казвам, номера с карането на приятели да кликат не върви. Не си по умен от търсачката, не се опитвай да я измамиш
Добре де , ако е сайт само за трейлъри описани от мен. Все пак гуугъл ми предоставя възможност да линквам клипове от youtube.
 
Re: Помощ за моят блог

Знам че звучи клиширано но ми трябва помощ. Нов съм и не ми дава да поствам линкове.Ето-> findnewmovies.blogspot.com Това е първият ми блог, от 2 дена се занимавам защото досега си нямах и представа за нищо от блогинга. Имам няколко въпроса на които се надявам да ми отговорите докато изникнат още такива:).
1. В Earnings бутона Sign up for AdSense не ми дава да го използвам. Защо, какви може да са причините?
2.Какви съвети ще ми дадете за моят блог, така на пръв поглед?
3.Не мога да си намеря блога в google..? Какво трябва да направя?
4.Мета таговете за какво са?
Публикувам постоянно, имам някаква идея как трябва да изглежда в бъдеще и знам че с времето ще се получи. Какво трябва да направя че да почне да пада по някой лев от блога?Благодаря Ви предварително :)

Здравей и добре дошъл при нас.

И аз ще отговоря, но реално всичките отговори, които са преди моя ще се застъпят с моите. ;) По-скоро, аз ще ги застъпя. :)

1 - Рано ти е за AdSense. Все пак разлгеждат обстойно от Google сайтовете преди да ги одобрят.
2 - Като начало - помисли за дизайн и съдържание, както и добра подредба на елементите по сайта си.
3 - Рано е и за това. Почни да го пълниш със съдържание, после като имаш база на която да стъпиш - давай смело с SEO-то. ;)
4 - Това е пак към он пейдж процеса на комплексното SEO. Описанията, съпровождащи всяка страница.

Това е, но си в началото. Пусни пак едно постче тук като стигнеш до някъде.

П.П: Оправих малко заглавието, да става още по-ясно.

Поздрави и много весело тук във форума. Дано ти допада тук. ;)
 
От: Помощ за моят блог в Blogger

Смени шаблона, сложи и малко описания да има с какво да задържиш внимание, направи 100+ публикации и тогава го предлагай на внимание на потенциални посетители, за адсенс ти казаха
 
От: Помощ за моят блог в Blogger

Смени шаблона, сложи и малко описания да има с какво да задържиш внимание, направи 100+ публикации и тогава го предлагай на внимание на потенциални посетители, за адсенс ти казаха
Ако сменяш шаблона сложи нещо по-светло. На този шаблон е мъка да се чете, поне за мен (никога не съм го харесвал). Махни тази досадна лента на блогър и смени фабричния фавикон, също така мисля, че ще е по-добре малко да разчупиш нишата, като не даваш линкове от къде да си свалят филмите (защото хората направо ще си влизат в торентите, а не в твоя сайт да ги търсят), а както казаха по-нагоре, да правиш ревюта или нещо подобно, за да имаш читатели и съдържание.
 
Бате, смени дизайнаи го понапълни със съдържание, и след това ще си говорим за друго. Иначе ти би ли искал да направиш психо профил на новородено. :)
 

Горе