Помощ за нов сайт за безплатни обяви www.eurofor1.com

eurofor1

New Member
Уважаеми колеги,
Сравнително от скоро се занимавам с онлайн бизнес и имам нужда от Вашата компетентна помощ.
Създадохме сайт за реклама и безплатни обяви на три езика-български,английски и руски език.
Идеята ни е да могат потребители от цял свят да се свързват по-между си и да обменят информация,да осъществят контакт като ние да бъдем преди всичко един глобален посредник.
Издръжката на сайта да бъде предимно от публикуване на рекламни банери.
Сега сайтът е регистриран в около 100 български търсачки,но това не ни помага да наберем реални потребители,като срещаме голяма трудност как да го популяризираме в чужбина – предимно Европейският съюз и Русия.
Моля за вашите съвети,препоръки относно този проблем и цялостната визия на сайта.
Готови сме да приемем всякакви препоръки,критики,съвети за подобрим този информационен портал.


С уважение: Златев
 
От: Помощ за нов сайт за безплатни обяви www.eurofor1.com

С това евро, пък в Русия, и то баш сега...надали ще се получи :D Пробвай с Украйна :lol:
 
Здравей и добре дошъл при нас.

Хубавите и богати функционалности, както и дизайна ще са ключов момент за доброто му позициониране на пазара. Направи ми лошо впечатление, че езиковите версии са във вътрешната визуализация на сайта, не са отделени в директории или на събдомейни. Това ще бъде проблем при SEO-то, което на вас реално ще ви е топ приоритетен трафик.

Успехи и приятен престой тук.
 
От: Помощ за нов сайт за безплатни обяви www.eurofor1.com

Здравей, най-добрият начин да привлечете потребители са търсачките. Не знам какви са Ви възможностите, но тук има хора които предлагат SEO услуги, може да попитате за цена.

Аз не съм дизайнер, но мога да кажа, че сайта Ви не изглежда по най-добрият възможен начин. Може би е добре да помислите и в тази посока.
 
От: Помощ за нов сайт за безплатни обяви www.eurofor1.com

За руския пазар трябва да си приготвите много сериозен бюджет, за да имате някакъв шанс. хххх$ на месец.
 
От: Помощ за нов сайт за безплатни обяви www.eurofor1.com

Благодаря Ви за съветите и препоръките,ще поработим и по дизайна и ще отделим езиковите версии в отделни директории.
 
От: Помощ за нов сайт за безплатни обяви www.eurofor1.com

Както споменаха колегите по-горе дизайна наистина не изглежда обещаващо. Това разбира се не е основна но доста добра причина за мен да не ползвам сайта. Смяната на езика наистина е малко магическа и определено отделянето в отделни папки на езиците ще е полезно. Липсата на адрес и телефон също не вдъхва доверие.

При изписване на http://eurofor1.com/test се появяват грешки:
"Warning: Illegal string offset 'fk_i_parent_id' in /home/eurf1o/public_html/oc-content/themes/bender/search-sidebar.php on line 74".
 
Последно редактирано:

Горе