Помощ за подфорумите във форума ми

Би ли ви харесало ако има такъв форум?

  • Твърдо ние!

    Votes: 0 0.0%
  • Се ми е идно.

    Votes: 0 0.0%
  • Ни разбрах?

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    110

DeyanMarkovski

New Member
Какво да направя за да имам форум в който потребителите освен да могат да пускат нови теми да могат да пускат и нови подфоруми? Искам да могат и в подфорумите да правят подфоруми и в подфорумите в подфорумите да могат да правят подфоруми, общо взето да могат да правят подфоруми където си поискат, за да стане целия форум в подфоруми.
 
Еми просто трябва да едитнеш групата обикновен потребител, за да могат и те да влизат в админ панела. А
А на каква тема ще е форума ти?
 
Но ако направя така че всички потребители да могат да влизат в административния панел няма ли опастност да почнат да трият безразборно мнения и общо взето да вандалстват из форума ако абсолютно всички имат такива права?
 
Еми да много ясно, ама защо ти е пък потребителите да правят нови раздели.
Пък пусни една тема който иска да слага нови раздели го слагаш админ примерно или модератор :wink:
 
когато някой иска да пусне ново тема му даваш за момента модераторски права и готово.
 
missy каза:
когато някой иска да пусне ново тема му даваш за момента модераторски права и готово.
Оооооо боже! Представям си какво ще е като имам 10 000 регистриранни. Постоянно ще ме вдрънкат да им правя подфоруми, а и аз искам сами да си правят подфоруми, за да е по-лесно и за мен и за тях. Ох, по-добре да пукна, тъкмо няма да се тормозя с такива проблеми.
 
абе по принцип черното ми отива много като цвят ама недеи да умираш още изчакаи.
 
Хахаха ама не мога да чакам повече, тоя живот много труден, постоянно ми се прецаква Windows-а, фащам вируси, троянски коне, троянски магарета, живота е тежък, мойто момиче, днес си на 30, утре на 40, днес падаш от 2 метра, утре си 2 метра под земята...тежък е живота, тежък е.
 
аз бих ти предложил да потърсиш по добро решение за тази ти идея в друг виф дорум.. точна идея не мога да ти дам не съм се ровил особено по тематиката .. но другия вариант е да направиш отделно php (или на каквато там е основа форума) което да позволява да се правят само подфоруми без да дава право да се трият такива примерно специално за целта и да го прикачиш като ново копче в сегашния ти фовум ще падне работа за програмиста. на прима виста ми идва идеята да се използва съществуващия вече скрипт за писане на мнения но да се измени финкцията му .. така ще запазиш и функционалността да може да се едитва името на подфорума (както при мненията) от потребителя който го е създал.
не знам до колко е изпълнимо но не вярвам да не е невъзможно ... но не съм програмист за да ти кажа точно как и къде..

успех ;)
 

Горе