Помощ за продажба на генератор за ток

tuger

Well-Known Member
Някой може ли да помогне със сайтове/форуми/фб групи, където мога да пусна за продажба Бензинов генератор за ток с табло за автоматичен старт/стоп.

Пуснал съм го в големите сайтове за обяви и ФБ групи за обяви, искам да намеря и нещо по-специализирано.
 
Колко е мощен? Ако е преносим, търси форуми и групи за къмпинг, планинарство и лов. Ако е промишлен в такива за строителство.
 
То реално кои са му потенциалните купувачи на това? В смисъл, ако има някой по-специализиран форум по темата, май това ще е твоето място. Но и за момента доста си направил, ако ме питаш.

Именно специализирани форуми за такъв тип техника имам предвид.

Колко е мощен? Ако е преносим, търси форуми и групи за къмпинг, планинарство и лов. Ако е промишлен в такива за строителство.

13kw e
 
То реално кои са му потенциалните купувачи на това?
Потребители на проблемни енергоразпределителни дружества. Ако се отопляваш на парно и спре тока за 48 часа през зимата, това те спасява.
Може да намериш купувач и в обикновените сайтове за обяви.
 
Потребители на проблемни енергоразпределителни дружества. Ако се отопляваш на парно и спре тока за 48 часа през зимата, това те спасява.
Може да намериш купувач и в обикновените сайтове за обяви.
Е, то по тази логика, къщи за гости, малки къщи, някъде в по-затънтени райони. Някъде където има вероятност ел. захранването да даде фира и да усетиш дискомфорта на липсата на електричество.
 

Горе