Помощ за сайта ми за лаптопи

DeyanMarkovski

New Member
Ей тоя сайт http://365.hit.bg/ какво трябва да направя с него, за да взимам повече пари от AdSense-а, който съм сложил в него? И дали съм сложил свестни ключови думи? Кода му хубав ли е? И ако не е какво трябва да му се оправи? Можете ли да предложите нещо, с което да стане по-свесен? И пречи ли че правя сайт за лаптопи без да съм пипал лаптоп никога през живота си? Освен един път, но той беше счупен и аз като го пипнах стана още по-счупен :]
 
Дизайн не виждам в този сайт, а повярвай ми това отблъсква
Излишен код виждам много в този сайт, а повярвай ми това натоварва ;)
 
1. KeyWords: laptop, laptops ....? :!:
Не така бро!
Малко са...

2. В Хит.бг (и въобще в безплатни страници)
И тук грешиш...

ПС: Върти ми се една идея в харда, но ще изчакам за сега
 
Кой код е излишен? А за другите неща дето питах?
takamato, аз имам една тактика (която най-вероятно е неправилна). Значи тактиката ми е да сложа ключови думи laptop и laptops, за да може AdSense-а да ми показва само реклами за лапропи, защото нали от реклами за лаптопи се печелело добре на клик. Бъркам ли с тая тактика?
 
Като този сайт ако го направиш, ще е много по-добре.
Междо другото то дизайн няма защо да има излишен код :lol: (не съм го погледнал даже... няма смисъл)

Но все пак ако искаш някой да ти помогне за кога виш ТУК!
 
Гледай сега, приятел, то хубаво търсиш високоплатени ключови думи, ама не е лошо да търсиш и посетители. Защото без кликове AdSense не дават нищо ;) Първо поработи над съдържанието - сложи нещо полезно, интересно, уникално. После смени дизайна. Ако трябва си избери темплейт (безплатен) от http://www.openwebdesign.org/ . Като имаш достатъчно съдържание, постави сайта си в световни топ листи, пускай теми в Digg и подобни. Ще дойдат посетители, ще дойдат приходи и от реклами. Не става за един ден тази работа, но се отплаща лесно. Има дни, в които печеля по долар от реклама за 20 часа в блога ми.
 
DeyanMarkovski каза:
Кой код е излишен? А за другите неща дето питах?
takamato, аз имам една тактика (която най-вероятно е неправилна). Значи тактиката ми е да сложа ключови думи laptop и laptops, за да може AdSense-а да ми показва само реклами за лапропи, защото нали от реклами за лаптопи се печелело добре на клик. Бъркам ли с тая тактика?

Ами кода е излишен тъй като такъв "Дизайн" на HTML се пише на 1 страница нормално изглеждащ код лесен за редактиране , а не като този който е генерирал Уеб Пеидж Мейкъра.Ако не ти се учи HTML виж поне на Photshop Си прави сайтовете че поне генерира по качествен код от Пейдж Мейкъра...
За Ключови думи кво да кажа - те са 2 еднакви...
Мета Дискрипшън същата работа
Като цяло ако попадна на този сайт докато съм търсил Laptop в Г. просто ще натисна бутона бек горе в ляво и ще продължа търсенето ;)
 
Този сайт е отвратителен от към дизанин по добре си направи безплатен блог на блогър така поне ще имаш някакъв шанс да изкараш пари

www.blogger.com
 
georgimateev каза:
Аз си вадя хляба като отговарям на подобни въпроси, не знам за останалите.
А, вадел си хлаба, не може ли просто да бръкнеш в шкафа и да си извадиш хляба с ръка. : ] Айде сега, нищо няма да ти стане ако отделиш 1 минута да ми дадеш някое съветче : ]
Разбрах, че кода не е хубав, за тва кажете какво не му е наред да знам занапред.
 
Ами всички ти казаха по няколко пъти...

1. Трябва да си избереш какъв сайт да направиш
2. Да помислиш дали ще е добър за AdSense(в смисъл дали ще кликат хората на рекламите или няма да им обръщат внимание)
3. Дизайн... това е първото нещо, което виждат посетителите след това и съдаржанието трябва да е повечко и качественно.
3. Реклама, реклама и пак реклама :)
4. И ако кода ти е добър и всичко е наред :)
5. Предлагам ти да погледнеш онзи документ, които ти дадох по назад, той ще ти е много полезен за да научиш някой неща за HTML! Прочел съм го за няколко часа с примери и всичко...

И накрая DeyanMarkovski взима по $100+ на ден и има сайт с добър ПР и много посетители :)

П.С.
И след година кой мислите има най-голямата фирма за роботи ? :lol:
 
: ]
Обаче няма да уча HTML, разбери, имам си основателна причина и нямам време да споря. Кажи какви са ми грешките в кода, за да ги оправя. Помогни ми малко, за да направя по-бързо фабриката за роботи.
 
Гледайте кво ми написа в чата в 365.hit.bg един чужденец:

ArchieBunker: Anyone for discussions?
ArchieBunker: hmmm...lets figure it out...
ArchieBunker: Its 365 days a year...
ArchieBunker: A guy who puts a "hit" in his name is probably into music.
ArchieBunker: But what about bg.....big?
ArchieBunker: Is this a room for DJ:S?
ArchieBunker: with Laptops?
ArchieBunker: HELLO!!!

Просто се пръснах от смях : ]
 
DeyanMarkovski каза:
Гледайте кво ми написа в чата в 365.hit.bg един чужденец:

ArchieBunker: Anyone for discussions?
ArchieBunker: hmmm...lets figure it out...
ArchieBunker: Its 365 days a year...
ArchieBunker: A guy who puts a "hit" in his name is probably into music.
ArchieBunker: But what about bg.....big?
ArchieBunker: Is this a room for DJ:S?
ArchieBunker: with Laptops?
ArchieBunker: HELLO!!!

Просто се пръснах от смях : ]
OMFG
Сега си представи как ще печелип от Лаптопи ако този домейн създава такова впечатление у всички ;)
 
Хехехе сега ако съм на тебе ще взема да направя един сайт за музика :p Един от посетителите ти е казала домейна какво впечатление оставя.. така че.... :) Може пък и да направиш "сайт за DJи с лаптопи" :roll:
 
той човечеца е бил втрещен от дизаина

чудя се как не те е съжалил и да ти е кликнал няколко пъти по рекламите
 

Горе