Помощ за тема на Wordpress

sixking

Well-Known Member
Здравейте. Не знам, дали тук е мястото да попитам, но ми трябва помощта на някой по-разбиращ.
От известно време се мъча да сменя цвета на една тема и по-конкретно на един от елементите. Бихте ли ми помогнали?
Ровя по кода от няколко дни и нищо не мога да намеря, ползвах и програми, но отново без резултат.

http://trailer.bulgarianmod.info/ - на този адрес, където е уиджета за времето, искам да сменя цвета на буквите на бял, малко да ги удебеля и да махна това досадно синьо зад тях.
Благодаря предварително :)
 
От: Помощ за тема на Wordpress

Имаш поща ;)
 
От: Помощ за тема на Wordpress

И какво стана сега, при хром и опера, сайта се вижда с върховни размери.
http://bulgarianmod.info/
Някой ще удари ли едно рамо, защо е така?
 
От: Помощ за тема на Wordpress

Във файла style.css имаш следния код:

.clearfix{
zoom: 4;
}

Изтрий го.
 
От: Помощ за тема на Wordpress

Този wordpress почва много да ме дразни. В мозила не ми излиза тази картинка, а в другите браузъри я има. Става дума, за тази, която се появява под малката и самия текст на статията. Видях и кода от къде е и щом пробвам да я махна, всички картинки на статията изчезват.
 
От: Помощ за тема на Wordpress

Да ти кажа честно проблемите ти идват от скапаната мозила.

Преди известно време една приятелка имаше проблеми със сайта, но докато я убедя че проблема и е от мозилата, доста се изпотих.

Не се бъзикам, за това никога не използвам мозила, защото доста често се бъгва.
 
От: Помощ за тема на Wordpress

Ми смени темата, като ти създава проблеми.
 
От: Помощ за тема на Wordpress

Малко ми остава да сменя CMSa !!! Тази тема ми отговаря чудесно на критериите.
 
От: Помощ за тема на Wordpress

Малко ми остава да сменя CMSa !!! Тази тема ми отговаря чудесно на критериите.

Ти като не разбираш, който и cms да ползваш, пак ще имаш проблеми.
 
От: Помощ за тема на Wordpress

Firefox не може сам да генерира Server-side код. FF няма нищо общо. Темата трябва да се пипне много малко и ще се получи. Между другото над видгета за времето иконите са текстови и ми излизат на маймунки в FF. В Chrome са ок.
 
От: Помощ за тема на Wordpress

Сефте го пускам този wordpress, понеже знам че има доста сполучливи фрее теми и компоненти. Даже правих сравнения между joomla VS wordpress и пресата беше за хора, който не разбират много от програмиране (като мен). Даже с joomla се оправях много по-добре.

По въпроса за Firefox - тоз смотания Ц*ганин Google Chrom, изобщо не ми харесва. Адски ми е дървен някакъв.
Обаче с тези отговори за темата, май ще си хвърчи този wordpress
 
От: Помощ за тема на Wordpress

Обаче с тези отговори за темата, май ще си хвърчи този wordpress

Какво ти е виновен Уордпреса, след като проблема ти е в темата? Сменяш я и проблема се оправя. Пък ако искаш нещо да се настрои по самата тема, то най-глупавото е сам да го правиш, след като не разбираш - естествено след това всичко да се омаже.
 
От: Помощ за тема на Wordpress

Мисля, че не е нужно да сменяш темата. Повикай някой да я пипне. Става въпрос за истински дреболии.
 
От: Помощ за тема на Wordpress

Това повикай, беше като че да викна комшията. Всеки е с различен проблем, пък и не познавам кой може да му удари едно рамо.
 
От: Помощ за тема на Wordpress

И в Джумла и в Уордпрес доста неща може, стига да откриеш откъде да ги ръчкаш. Не всичко е автоматично.
 

Горе