Помощ за 1-ви сайт

velinsky

New Member
Здравейте и адмирации за форума!
Прочетох почти всичко в него, но понеже съм малко начинаещ, реших да попитам:
Регистрирах се в genbucks, но тотално се обърках от всичко! Как точно да започна да промотирам техни продукти? Трябва ли ми мой сайт, отделен хостинг и домейн?
Моля за малко по-подробно обяснение, разчитам на професионализма и коректното Ви отношение :)
 
От: Помощ за 1-ви сайт

Аз изобщо не се занимавам с genbucks и прочие услуги, но вече отдавна знам какво ми трябва само от бегли скоци от тема на тема без сериозни прочитания на всичко.
Как прочете всичко и нищо не ти стана ясно?!
 
От: Помощ за 1-ви сайт

На мен също ми е много интресно как може да прочетеш всичко, а то е толкова добре обяснено, и пак нищо да не разбереш. Работата не е само да го прочетеш като приказка и да кажеш аз го прочетох, работата е да го прочетеш и да го разбереш. Съжалявам, но ако и това елементарното не можеш да разбереш сам, явно не си за онлайн бизнес. Вместо всеки един да пуска персонални теми и да пита едно и също, и да очаква да му обърнат специално внимание си седнете на Д-то и го прочетете с желание да го направите, защото в бизнеса никой няма да дойде специално да ви обеснява на вас как да правите пари.
 
От: Помощ за 1-ви сайт

@velinsky, здрасти и добре дошъл тук.
Трабва ти сайт/блог или друго, освен ако не мислиш да паскаш линка с твойто АйДи на друг сайт за реклама или кампанията ти да е само по този начин. Има възможност.

Може да се почне с каквото искаш - както спеменах, сайт или блог. Избора е твой - разгледай панела на програмата и виж другите - регни се ги разцъкай - след няколко дена ще можеш да придобиеш представа как работят афилиейт програмите.

А докато го правиш, успоредно може да прочетеш и темите, в които се дават по-подробно обяснение, има такива и са много. Сле определено време ще се ориентираш и ще започнеш с конкретните въпроси, за които ни ще се включиме активно.


Аз изобщо не се занимавам с genbucks и прочие услуги, но вече отдавна знам какво ми трябва само от бегли скоци от тема на тема без сериозни прочитания на всичко.
Как прочете всичко и нищо не ти стана ясно?!

@radev, бате - ти май стана про поркай четенето на такива теми, всеки път. Поне ако искаш да започнеш нещо такова, няма да имаш грам проблеми.:)
 
От: Помощ за 1-ви сайт

Аз изобщо не се занимавам с genbucks и прочие услуги, но вече отдавна знам какво ми трябва само от бегли скоци от тема на тема без сериозни прочитания на всичко.
Как прочете всичко и нищо не ти стана ясно?!

тарикат и той, нищо не е чел..
 
От: Помощ за 1-ви сайт

Браво на Blinky! За пореден път отговаря толкова вежливо и културно.
Евала, пич! Така се гради форум - с внимание и грижа ;)
 
От: Помощ за 1-ви сайт

Благодарско за отговорите, честно казано предполагах, че ще получа и недотам положителни мнения :)
Ще се опитам да вникна дълбоко в нещата, новак съм и затова просто реших да попитам, защото всичко ми се струва доста объркващо на пръв поглед.
 
От: Помощ за 1-ви сайт

Ето въпрос:
Имам бутон linking в профила в genbucks. При цъкане на него ми се отварят доста на брой сайтове, промотиращи разни неща, на които аз явно се явявам като реферал.
Тези ли линкове трябва да добавя в моя сайт? А откъде да видя афилиейт скрипта си?
 
От: От: Помощ за 1-ви сайт

Ето въпрос:
Имам бутон linking в профила в genbucks. При цъкане на него ми се отварят доста на брой сайтове, промотиращи разни неща, на които аз явно се явявам като реферал.
Тези ли линкове трябва да добавя в моя сайт? А откъде да видя афилиейт скрипта си?

Цъкваш на Banners - там са твоите кодове!
 
От: Помощ за 1-ви сайт

Хванах за какво иде реч, много благодаря на всички Ви!
Ще поработя по оформлението на сайта и скоро ще Ви дам линк, за да изкажете мнение :wink:
 

Горе