Помощ за godaddy

daynnite

Active Member
Харесал съм си един зает домейн в godaddy....... собственика вече е изпуснал срока си и не го е подновявал 7 дена сега ако дам backorder ще му го взема ли ....или ако не колко дена след като не си поднови името мога да му го взема
 
Последно редактирано:
хъм виж в хелпа какво става аз пишша по спомен от преди години имаше някакъв гратисен период (две седмици), а домейна отиваше към аукциона и тогава незнам какво става ако си бек ордер дали си предимство пред аукциона

това ти го пиша защоот като съм взимал от аукциона изтичащ трябваше да се изчака 2 седмици данеби да си го вземе оригиналния собственик - пак по спомен от преди години отдвана не съм го правил ще взема да се огледам :)
 
От: Помощ за godaddy

Направиш ли backorder, не е гаранция, че ще го вземеш защото може и някой друг да го е ордерирал и той да спечели.Ако е интересен домейна може и да го пуснат на аукцион.Направиш ли backorder в Годеди и не спечелиш не ти връщат парите, а ти дават 1 кредит, с който може да оредерираш наново.Наскоро взех по този начин домейн, но преди това доста пъти някой ме изпреварваше.21 $ е ордера което си е доста добра цена в сравнение с други сайтове.Намери си и код ще ти излезе 17.84 $.
 
От: Помощ за godaddy

пак не разбрах добре значи сега на 14 ден като пресрочи тоя .....и давам бекордер и ако друг не е дал и го взимам ............домейна е български за бг аудитория не вярвам да го пуснат в аукциона или всички отиват там по дефолт............. рових почти час и никъде не намерих в хелпа тези неща описани много са зле в таткото от към инфо
 
От: Помощ за godaddy

Ордерирай го ако представлява интерес за теб, нищо не губиш.А ако не го спечелиш, кредита който ще ти върнат все ще го използваш един ден.
 

Горе