Помощ за ICN.bg

inviSible

New Member
Искам да питам значи поръчах домейн обаче нещо не схванах как се заплаща чрес http://www.easypay.bg/?p=centrove аз съм в Бургас и има център но тук пише..
----
Важно: Как става плащането на сметките чрез Easypay. - Kлиента заявява на гише, че желае да преведе сума в полза на Е-търговец - ICN.Bg (Интернет Корпорейтед Нетуъркс) - Заявява на служителят сумата на превода. *Моля посочвайте номер на Заявка като основание за плащането . Номера на фактурата(плащането) съвпада с Номера на Заявката Ви. 1. издава се разписка/вносна бележка за извършеното плащане.
----
Какво по точно да напрая че не схващам...
П.С. Това ми е първото закупуване на домейн и за това :) не знам какво да праея блегодаря предварително
 
georgimateev каза:
тва се слу4ва в банката
Е нали имат някакви офиси и аз отивам и кво да кажа??? Не мога да разбера и -Моля посочвайте номер на Заявка като основание за плащането . Номера на фактурата(плащането) съвпада с Номера на Заявката Ви.- е това не го разбирам знам си номера на заявка ама ще отида утре и ще проам ще си го запиша това на един лист и ще пробвам :wink:
 
Притнваш номера на банковата сметка и там всичките му детайли, отиваш в която и да е банка, казваш на касиерката да попълни детайлите вместо тебе и си готов.

Имай в предвид че някои банки имат високи такси (3,50-5лв) за превод към други банки.
 
Вие не ме разбрахте аз използвам услугата Easypay и те имат офиси и аз чрез тях ще платя не по банков път... щото незнам по банков път като нямам 18 може ли да се плащя пък и това Easypay за 15лв ти зима 0.50лв. такса :) напулно поносимо
 
Няма да имаш проблем да платиш :) Просто иди в някой от офисите на кооперативна банка и плати. Те веднага ще им пратят инфо че си платил и хората от ICN ще задеистват процедурите по регистрацията.
 
Митака каза:
Не е нужно да имаш 18, за да направиш банков превод.
Не съм много сигурен, но мисля че дори не е банков превод. До колкото знам EasyPay е плащане на каса.
 
Аз си платих хоста с вносна бележка. Не ти трябват 18 , нищо не ти трябва.
Даваш им данните и ги попълват и като основание записват съответно username или номер - зависи от компанията. При dxbg.com трябваше да попълня username-a като основание , в твоя случай май е входящ номер или каквото е там. С банков превод е най-лесно ;)
 
Е да ама пред блока има офис на Easypay и ще ми излезе по бързо :) така че с Easypay ще го напрая пък и таксата е 50 стотинки за тея 15лв. :)
 
Има няколко банки, които са им партньори.
Аз съм от Варна и преди 5-6дни си направих заявка за хостинг, като заплащането бе през Лесно Плащане (EasyPay)... отидох си пред касата на банката, казах, че искам да направя превод в ползата на е-търговец. Казах сумата, както и номера на заявката. Платих. Ударих един подпис и готово. Точно за 5 минути работа.
Като се прибрах в офиса хостинга ми вече бе активиран. (за около 10-15минути).
 
angelovarna каза:
Има няколко банки, които са им партньори.
Аз съм от Варна и преди 5-6дни си направих заявка за хостинг, като заплащането бе през Лесно Плащане (EasyPay)... отидох си пред касата на банката, казах, че искам да направя превод в ползата на е-търговец. Казах сумата, както и номера на заявката. Платих. Ударих един подпис и готово. Точно за 5 минути работа.
Като се прибрах в офиса хостинга ми вече бе активиран. (за около 10-15минути).
Е това ми трябваше благодаря :) сега знам ко да кажа мерси имам около 13лв утре ще зема още и ше го платя ама се колебая още за името
 

Горе