Помощ! нямам Графа на знанието

CTAH

Well-Known Member
Здравейте колеги от известно време на сам много ме мъчи един въпрос. Защо в серпа при търсене на сайта ми нямам Графа на знанието*...
Наистина страдам моля за съвети, какво да сторя още... имам си всичко G+, маркиран съм в google maps, имам и Business View и всичко ми е наред и супер само Knowledge Graph** си нямам :(

Моля за съвет линк каквото и да е ... много искам да си имам и аз
Благодаря

*Графа на знанието
**Knowledge Graph


Knowledge-Graph-1024x570.png
 
Виж откъде тегли инфо за сходни бизнеси /Уики например/ и си направи страниците в тези сейтове/енциклопедии добре.

Друго предложение за момента нямам.
 
От: Помощ! нямам Графа на знанието

Доколкото разбирам дърпа приоритетно информация от Google+, но е трудно да си свържеш company профила с резултатите. Някой, който го е правил, може да обясни повече.
 
От: Помощ! нямам Графа на знанието

Какъв ти е сайта? Има ли вероятност, да е като микродатата да го няма все още за бг търсенията?
 
От: Помощ! нямам Графа на знанието

И кво стана? Никой ли няма инфо? Искам и аз такова! Няма само Стан да е гъзар :p
 
От: Помощ! нямам Графа на знанието

По принцип трябва да ти изгрее като линкнеш G+ Страницата ти с сайта ама явно нещо не правя както трябва....

И кво стана? Никой ли няма инфо? Искам и аз такова! Няма само Стан да е гъзар :p
 
От: Помощ! нямам Графа на знанието

Има инфо.
Трябва да спамиш Г+.
Няколко месеца.
 
при мен vistamare нямат такова чудо можеби ако си им последовател да ти излиза

нелогнат търсих в Г (никога не търся логнат) и от бг и от чужбина

сърча от бг с обърнат на кирилица гугъл

vistamare.jpg
 
От: Помощ! нямам Графа на знанието

Търсих страничката ти в в Г+ по няколко думи, но така и не я открих. Да не би нещо с нея да е проблема. Нисък брой добавяния в кръгове, непълна информация.. гледам, често тези от знанията имат и вътрешно "стрийт вю"
 
Последно редактирано:
От: Помощ! нямам Графа на знанието

Лошо, Седларов!
stan-google.jpg

Ти вързал ли си го с мапс и потвърди ли адреса с пин?
без това си заникъде.
 
От: Помощ! нямам Графа на знанието

На този адрес в гошовата карта няма нищо, освен карфур.

при мен vistamare нямат такова чудо можеби ако си им последовател да ти излиза
И при мен нищо не излиза.
 
От: Помощ! нямам Графа на знанието

По принцип трябва да ти изгрее като линкнеш G+ Страницата ти с сайта ама явно нещо не правя както трябва....

За авторството ли ми говориш? Ако е това то е връзка профил - сайт, не страница-сайт. Ако обаче аз съм проспал, че може да връзваш, освен в инфо на страницата, в което пишеш урл, то грешката ще да е в моя телевизор...
 
От: Помощ! нямам Графа на знанието

Ама си го виждаш само ти.
При мен картата е гола.
 
Не си вързал сайта си с бизнес страницата в Гугъл. Също и там името е различно от това на сайта ти. Виж в примера, който си дал. Името на сайта и локалната Гугъл страница са със сходни имена.

На ФБ страницата също не ти е вързан адреса, както трябва. Направи го локален бизнес, за да може да получаваш и ревюта със звездички и там.
 
Последно редактирано:

Горе