Помощ при старт в графичния дизайн

От: Помощ при старт в графичния дизайн

Дали някой ще работи с Photoshop, Illustrator, CorelDraw, Паинт, GIMP или INKSCAPE е без значение, това не прави един човек дизайнер!
 
От: Помощ при старт в графичния дизайн

доколкото виждам Ивайло как прескача през различни занимания, утре ще стане копирайтър
Искаш да кажеш утре ПАК ще стане копирайтър :cry:
 
От: Помощ при старт в графичния дизайн

Искаш да кажеш утре ПАК ще стане копирайтър :cry:

Господин Torbalan Trolski, Вие явно сте много в час с това, което правя
И да, аз съм копирайтър, разбирам и от Опенкарт и УърдПрес, искам да имам понятие от графичен дизайн, а може и още на нещо да поискам да се науча.. Ако искаш мнения на клиенти от всичките?
И няма нужда да ми следите кариерата и не виждам защо конкретни хора имат нещо против човек, който е нов в онлайн бизнеса да пробва? Нека да оставим настрана виртуалния живот, но вие нищо ли не сте пробвали в реалния?
 
От: Помощ при старт в графичния дизайн

Господин Torbalan Trolski, Вие явно сте много в час с това, което правя
И да, аз съм копирайтър, разбирам и от Опенкарт и УърдПрес, искам да имам понятие от графичен дизайн, а може и още на нещо да поискам да се науча..

Уважаеми господине с многото профили, освен очевадния Ви не непрофесионализъм в изброените области и явната Ви неспособност да изкарвате пари чрез тях целият форум със затаен дъх следи и предприемаческата Ви кариера свързана с препродажбата на подарени домейни.

Нямам нищо против човек да пробва, но е и да вкарва в заблуждение относно своите способности да свърши работа. Така че всичко това е за благото на евентуални нови потребители, които биха се подвели по Вашите разнообразни "умения" и биха изгубили време и пари с тотален аматьор като Вас.

Ако искаш/ИСКАТЕ мнения на клиенти от всичките?
Може ли поне едно ... ако изобщо съществуват тези имагинерни "клиенти". Освен, ако не се е намерил някой да поръча си шитава статия за също толкова сателитка на цена 80ст./100 думи :cry:
 
От: От: Помощ при старт в графичния дизайн

Уважаеми господине с многото профили, освен очевадния Ви не непрофесионализъм в изброените области и явната Ви неспособност да изкарвате пари чрез тях целият форум със затаен дъх следи и предприемаческата Ви кариера свързана с препродажбата на подарени домейни.

Нямам нищо против човек да пробва, но е и да вкарва в заблуждение относно своите способности да свърши работа. Така че всичко това е за благото на евентуални нови потребители, които биха се подвели по Вашите разнообразни "умения" и биха изгубили време и пари с тотален аматьор като Вас.


Може ли поне едно ... ако изобщо съществуват тези имагинерни "клиенти". Освен, ако не се е намерил някой да поръча си шитава статия за също толкова сателитка на цена 80ст./100 думи :cry:

Ще се опитам да намеря максимален брой клиенти, за да пишат мнение в темата.След като ти се докаже, се надявам да спреш да се правиш на интересен и да обясняваш кой е аматьор и кой - професионалист, защото аз така и не разбрах ти с какво се занимаваш, че си толкова компетентен по всички въпроси, за да цапаш всяка тема с безполезното си мнение?
 
От: От: Помощ при старт в графичния дизайн

Ще се опитам да намеря максимален брой клиенти, за да пишат мнение в темата.След като ти се докаже
Ако се докаже ... И надявам се няма да си направиш още 10 профила от които да ми доказваш ...

аз така и не разбрах ти с какво се занимаваш, че си толкова компетентен по всички въпроси, за да цапаш всяка тема с безполезното си мнение?
Не ти е и работа да разбираш.Каквото ми трябва го върша на лични. Аз не се вея по форума за да изкарам 10€ от вкарване на продукти.

Ако някои от моите мнения са безполезни, то компенсирам с 90% полезни и съм помогнал на доста хора. Виж тази плява, която ти произвеждаш е на 99.(9)% безполезна.

Заради такива "експерти" като теб човек трябва да пресява форума за да намери нещо смислено.

И да! Ти си аматьор, на когото и семки на пазара не бих доверил да продава.
 
От: Помощ при старт в графичния дизайн

На мен лично ми омръзна всяка тема, която се пуска, независимо от кого, да бъде зацапвана. Моля, затворете тази тема и се убеждавам за пореден път, че в този форум помощ никой не може да открие, заради някои хора.
 
От: Помощ при старт в графичния дизайн

Според мен ако нямаш талант си обречен. Рисуването не може да се научи - или го можеш или не.
Разбира се, възможно е да използваш заучени техники..но при такава голяма конкуренция :confused:
 
От: Помощ при старт в графичния дизайн

Според мен ако нямаш талант си обречен. Рисуването не може да се научи - или го можеш или не.
Разбира се, възможно е да използваш заучени техники..но при такава голяма конкуренция :confused:

Аз ще пробвам, пък вече какното сабя покаже. Мерси за мнението.:)
 
От: От: Помощ при старт в графичния дизайн

записваш безплатни курсове в Coursera, никога не записваш курсове за дизайн в България, никога не се поддаваш на глупости за сертифициране и най-вече, наизустяваш фотошоп като функционалност и начин на работа и почваш да бичиш примерни дизайни до откат за каквото се сетиш, когато имаш вдъхновение. да умееш да рисуваш не е необходимо условие за много области на дизайна, ако не ти идва отръки - не се напъвай.
 
От: Помощ при старт в графичния дизайн

Според мен ако нямаш талант си обречен. Рисуването не може да се научи - или го можеш или не.
Разбира се, възможно е да използваш заучени техники..но при такава голяма конкуренция :confused:

И рисуването се учи.Има учебници.Има училища.В интернет също има много материали.Всеки който е станал добър в началото е рисувал някакви лесни неща и постепенно е вдигал нивото.Но за да стане човек добър са нужни години.
 

Горе