Помощ - Warning: fopen(../pages/index.php) [function.fopen]:

bad_boy

Member
Значи искам да си кача един скрипт на хостинга, качвам го и когато се помъча да отворя адреса ми излиза това:

Warning: fopen(../pages/index.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in .......


ако някой разбира от скриптове, моля да помага :(

Благодаря предварително!
 
Re: Спешно се нуждая от помощ...

bad_boy каза:
Значи искам да си кача един скрипт на хостинга, качвам го и когато се помъча да отворя адреса ми излиза това:

Warning: fopen(../pages/index.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in .......


ако някой разбира от скриптове, моля да помага :(

Благодаря предварително!

В папката в която ти е скрипта - над нея трябва да има папка /pages с файл който се казва index.php

При тебе или го няма файла, или са му объркани пермишъните и не може да се чете.
 
проблемът не е във файловете, абсолютно всички са там и този който показва че неможе да се намери и той е там, мисля че някъде другаде е проблема :(
 
на какъв хостинг си? ако е някой безплатен е много вероятно да е забранено използването на fopen. бях ползвал преди години безплатен на funpic.de и там е подобна историята.
поне това ми хрумва на първо време...
 
ми на платен хостинг е, хостинга е със всички екстри затова мисля че не е и от хостинга :(
 
В godaddy функцията fopen е забранена от съображения за сигурност. Предполагам , че итук е нещо подобно.

Обачепри татенцата може да модифицираш php.ini и да я разрешиш.[/i]
 

Горе