Помощ

dudi

Member
Здравейте,

Сутринта си барах HTML кода на блога, като преди това смъкнах старият. И докато барам разбира се от бързане объркаш и качих старият. И какво да видя ужас. Нито една от 256те ми публикации не се показва, там са но не се виждат. И връзките са там ама като цъкна на която и да е връзка пак нищо не става. Някой може ли да ми помогне?
 
От: Помощ

Ако си на платен хостинг им пиши да ти restore-нат backup-a от предишния ден. Ако си на безплатен хостинг кажи какво точно си пипал и в кой файл. Може да дадеш и линк към блога.
 
От: Помощ

nikolaicho ми каза, че не е навътре в нещата с blogspot, но му блгодаря че прояви желание да ми помогне. Много се надявам някой друг да успее да ми помогне.
 
От: Помощ

Аз те съветвам да постнеш решението, за да могат и други потребители със същия или подобен проблем в бъдеще да намерят именно в тази тема неговото решение.. :)
 
От: Помощ

Ами решението е много просто. Темплейта ми не е от шаблоните на блогър. Пробвах да инсталирам някой от шаблоните на блогър но и с тях постовете не се виждаха. Затова намерих оригинала на шаблона, който използвах, качих го и нещата се орпавиха. Интересното е, че по шаблона пипан от мен бях пипал единствено широчината на колоните и всичко си работеше до тази сутрин
 

Горе