Понижаване на версията на Скайп

Valentinn

Active Member
Здравейте,
тъй като компютъра ми вече е тромав, а най-новата версия ми товари много, искам да понижа(доунгрейдна) версията, но идиотите от Майкрософт не го позволяват. Когато унинсталирам новата версия, и се пробвам да инсталирам по-стара версия, ми казва че не може.
Въпроса ми е, има ли някои "хакерски" подход да понижа версията на скайп.

Поздрави.
 
От: Понижаване на версията на Скайп

Maхаш скайп от компютъра (uninstall през контрол панела) - теглиш по-стара и я инсталираш.
Виж да си запазиш хронологията - нз дали ще се я изтриеш при махането на скайпа - затова по-добре си я запиши.

ето къде се намира хрона при мен - C:\Users\Име\AppData\Roaming\Skype (папката AppData може/най-вероятно е скрита)
 
От: Понижаване на версията на Скайп

Хронологията се трие при ънинстала. За това ако иска да я запази, трябва да си я запише.
Слагай версия 3.8 , тя е бърза и надеждна
 
От: От: Понижаване на версията на Скайп

Maхаш скайп от компютъра (uninstall през контрол панела) - теглиш по-стара и я инсталираш.
Виж да си запазиш хронологията - нз дали ще се я изтриеш при махането на скайпа - затова по-добре си я запиши.

ето къде се намира хрона при мен - C:\Users\Име\AppData\Roaming\Skype (папката AppData може/най-вероятно е скрита)

И аз това правих, но когато пробвах да инсталирам по-стара версия ми казваше, че не може, и ми даваше линк към скайп.ком да изтегля скайп от там. Но сега когато изтеглих 3.8, взе че стана :D
 

Горе