Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

Поредния недоклатен закон.
Пък после що не ни пускат в Шенген...
 
От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

Сега спокойно могат да ти пишат акт, че си им отнел предимстовто докато са ти насреща в твойто платно. Колко случки и катастрофи има заради тях и накрая никой няма виновен, всичко се потулва. Сега ще могат да пишат даже и акт на катаджия :lol:

Колите на службата, особено през последните години, бяха забъркани в редица пътни инциденти и предизвикаха възмущението на гражданите.
 
От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

Много взехме да се поамериканчваме...
 
От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

има грешка в заглавието на темата :)

сега по темата: като прочетох какви права им се дават, останах - :shock:
в ГДБОП нямат толкова..тези може да си карат където и с колкото искат, знаци и закони не важат.., могат да спират,арестуват, глобяват..да изискват документи и информация от държавни органи, физически лица, фирми... и т.н.

всеизвестен факт е, че голяма част от хората в НСО се занимават и с други дейности..ако ме разбирате :mrgreen:
 
От: От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

всеизвестен факт е, че голяма част от хората в НСО се занимават и с други дейности..ако ме разбирате :mrgreen:

Така им отвориха вравата да си правят каквото си искат, че даже и агентите от ФБР и КГБ ще им завиждат.


ПП. Така я копнах от сайта, някой от модераторите може да я едитне :)
 
От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

преди имаше скандал заради нерегламентирано събиране на информация, сега вече ще е регламентирано :lol:
 
От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

Ама ще яко, ако могат да пишат актове на КАТ-джийте :mrgreen: Ще трябва и те да "почерпят" за да не им пишат акт...
 
От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

Преди години имах близка среща на магистралата с тея бастуни. Тогава карах едно турбо пунто, барнато тук и там ... около 200 магарета на 800 кила купе, не е много ама вървеше здраво. Та карам си на магистралата и гледам в огледалото мига нещо ... синьо-червено, синьо-червено, синьо-червено . А, викам си дейба и селяндурина, къв е тоя с тея лампички !? Реших, че такъв див селянин не може точно мен да изпревари и газ до ламарината. Оня се мъчи 5 минути да ме изпревари ама не му се получава:)! Изведнъж едни сирени, буркани, заплашителни знаци през прозореца... намалям аз, една кола ми препречи пътя, седяхме така 30 секунди и си замина говедото.

Във Варна затварят целия град, като идва някой тиквеник, така че няма вероятност да глобят някой тукашен.
 
От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

Във Варна затварят целия град, като идва някой тиквеник, така че няма вероятност да глобят някой тукашен.

И в София е така, в 6 часа вечерта - час пик, блокират половин София за да мине някой си. Какво толкова му пазят, нали ако е чист и светец както се изкарват всички, не трябва да го е страх
 
От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

На времето пътувах много. По цяла България. Срещал съм ги многократно.
Единствено Жан Виденов се движеше нормално.
По времето на Т. Живков застреляха един милиционер-катаджия. Нещастника вдигнал ръчния радар да им засича скоростта. Те решили, че е оръжие и пуснали калашниците в действие. Тогава нямаше такива дискотечни светлини.

Май е време да си купуваме хеликоптери. Пътищата стават опасни. :(
 
От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

Така както често си отнемат предимството и навлизат в насрещното, кога ли ще им изкочи някой зил или нещо по-тежичко, та тогава да ги видим
 
От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

Така както често си отнемат предимството и навлизат в насрещното, кога ли ще им изкочи някой зил или нещо по-тежичко, та тогава да ги видим

хахахаха :lol:

kamion-pregazva-kola.jpg
 
От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

[video=youtube;FQ-8xj8CUZw]https://www.youtube.com/watch?v=FQ-8xj8CUZw[/video]
 
От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

И вече няма да има спорове, няма да има новини за изблъскани от пътя, няма да има дела срещи НСО. От тук насетне те стават "боговете" на пътя....
 
От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

[video=youtube;EuzV-WxQ2B0]http://www.youtube.com/watch?v=EuzV-WxQ2B0[/video]
 
От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

И вече няма да има спорове, няма да има новини за изблъскани от пътя, няма да има дела срещи НСО. От тук насетне те стават "боговете" на пътя....

Че то има ли образувани дела? Сещам скоро имаше гаф, бяха избутали някакъв джип и съответно човека каза, че ще ги съди. После поради "незнайни" причини се отказа
 
От: Поредната глупост - Гардовете на НСО вече ще глобяват на пътя

Повече от 20 години НСО работеше без закон, като дейността на службата беше уредена в правилник и с няколко текста в закона за отбраната.

До сега са били незаконни :!: И какво като ги видя сигурно трябва им стоя на челна стойка ? Как ли пък не. Точно пък аз както не съм от стадото и не се примирявам лесно без бой :wink: Абе с една дума - ще мачкат народа директно от властта, увеличаване на репресиите. Молете тоя идиот Бойко да си замине, защото ако остане на власт, бедна ни е фантазията какво още ни очаква. Вероятно това е само началото. Не се знае още колко неща са замислени.

Че то има ли образувани дела? Сещам скоро имаше гаф, бяха избутали някакъв джип и съответно човека каза, че ще ги съди. После поради "незнайни" причини се отказа

Да дойдат да избутат мен. Само 2 часа път ме делят от Страсбург въздушен транспорт. Имам ресурса и възможността да си го позволя. Директно там ги давам, защото тука правосъдието е на тяхна страна.
 

Горе