Поредната глупост...

gdfgd

абе някой знае ли на кого е тоя сайт.. грешка - това творение, произведение на изкуството?
все едно е правен от дете а всичките ми приятели му се вържат и карат хората да кликат като ненормални.
 
Re: gdfgd

chedda каза:
абе някой знае ли на кого е тоя сайт.. грешка - това творение, произведение на изкуството?
все едно е правен от дете а всичките ми приятели му се вържат и карат хората да кликат като ненормални.
стратегия бате но тва е адски популярно са и са гледам в сайта са пуснали че правят по 100 000 уникални на ден , което е добре за рекламодател :wink:
 
ътръ

егати стратегията, хората глупави ли са - че такъв сайт не би отнел повече от 10 мин работа.. :!:

тцтцтц.. това е смешно, някой трябва да упражнява контрол над подобни бози според мен :?

9-токласници с мераци да стават е-милионери :lol:
 
аз честно казано не виждам къде им е печалбата на тия идиоти :lol: и въобще не вярвам че ги има наградите ама карай.. длъжни сме да опитаме хаха ... между другото ... под 9токласници които искат да стават милионери мен ли имаше напредвид :x
 
Re: ътръ

chedda каза:
9-токласници с мераци да стават е-милионери :lol:
Не е имал теб предвид, но май от такива е правен сайта. Ако станат милионери от интернет с такъв сайт, аз напускам фронта, определено. :D Искам да наблюдавате рекламките на Гугъл как са тук и след колко време ще изчезнат. Награди....еми с този събдомейн и кофти дизайт едва ли. Немога да повярвам че си им 17266-ият участник, като извадиме няколко стотин фейк реферали.

П.С: Леле, ама ти си сериозен. Чак и в подписа си си го сложил линка. :shock: Еми пожелавам ти успехи тогава. :wink:
 
Re: ътръ

chedda каза:
9-токласници с мераци да стават е-милионери :lol:

не се е*авай, ей :lol:

преди да намеря този форум и аз се занимавах с подобни простотии...адсенс...тва онова.... :lol:
....само като го видях с тоя хедър... едвали ще дадът PSP :lol:
 
gdfgd

лол то тук било същиснки тийнпроблем.нет :lol:

не исках да ви обидя деветокласници! :lol: конкретно имах предвид сайта по-горе и собствениците му. А хората които правят нещо истинско тук не са си показвали сайтовете още (повечето) :)
 
ее и аз съм 8 клас :D чесно казано има такива сайтове които дават мп3ка или домейн но за домейна съм сигурен защото суперхостинг ги
спонсорират все пак... но не си заслужава цял месец да се занимаваш
и в края на краищата нищо да не вземеш :)

ДАНО СПЕЧЕЛИШ ПСП-то предполагам е крадено или 2ра употреба :D
 
Какво е Psp?

Като не разбирам нещата, които трябва да правя (особено терминологията), не е зле да започна да се уча първо от абсудните глупости :)

Т.е. да чета темите в кофата, за да не се изхвърля и аз така някой ден :d

Щото съм не начинаещ, ами направо бебе :)
 
Абе някой би ли ми казал как се прави такъв сайт и могат ли някак си да ме съдят ако не давам награди :d
 
Еми няма да те съдят, но е тъпо и да имаш такъв бизнес - нищо креативно според мен. По-добре е да си направиш сърф и на даваш кредити отколкото някакъв сайт, който ще бъде добре нахранен навсякъде по мрежата.

А след като разберат че е скем - малко хора ще идват на него и ще бъдат зарибявани за каквото и да е от сайта.:) А и в крайна сметка защо някой би хвърлил толкова много усилия за едното скемче, като може да си изгради сайт с афф. продукти, който ще прави продажби и ще е повече от реален бизнес.
 

Горе