Поредна боксова пародийна драма...

Да, след нокдауна на Кличко, Джошуа обикаляше като мъртвец следващите два рунда. Не знам защо му позволи да се съвземе.
 
Да, след нокдауна на Кличко, Джошуа обикаляше като мъртвец следващите два рунда. Не знам защо му позволи да се съвземе.
Именно, а можеше да го довърши... Ъперкъта го довърши Кличко вече, замая се и Джошуа го погна.. Интересно дали Кличко ще каже "Край". Според мен и според това , което виждам Кличко има още хляб в него, може да бие доста от тежката категория. Може би Wilder и Ortiz. Но той каза, че ако ще продължи да се бие, то ще бъде срещу Джошуа. Респект, защото не мисля, че Джошуа ще се бие на 41 и ще покаже такава форма, каквато Кличко показа.
 
Кличко е много класен боксьор, но годинките си казват думата. Не знам дали ще спре но може би му е време вече. Иначе ми хареса как Джошуа се върна в мача и го нокаутира. Определено мача беше интересен.
 
Кличко е много класен боксьор, но годинките си казват думата. Не знам дали ще спре но може би му е време вече. Иначе ми хареса как Джошуа се върна в мача и го нокаутира. Определено мача беше интересен.
Годините не смятах, че бяха проблема в този мач. Владимир няма чин, въпреки, че в този мач беше свален 3 пъти и отново и отново ставаше... Показа сърце! Проблема беше, че трябваше да се напъне след 6-тия рунд, повече удари в тялото, или ъперкът. Можеше, но не стана...
 
Кличко е жива легенда. Показа, че и на 41 години е един от най-добрите в света и не се дава. 10 години номер 1 и това е факт. В 5 и 6ти рунд обърна мача и замалко да го приключи, но младостта надделя, Джошуа се възстанови доста по-бързо. И нормално да е така, за Джошуа това беше бойно кръщение, това бе мачът, в който разбра, че може да бъде наранен, че има достоен противник, който му се опъна здраво. Изключително полезен и важен, необходим мач беше това зс Джошуа.
 
Брат изтрий бързо докато не се е индексирала! Къв съм прос.... леле, леле, леле.... Обърках се в бързината и вместо на лично съм пуснал тука.... леле, леле:eek::confused::) Трябваше на един колега да я пратя да я публикува....

Супер статийка :)
 
От Поветкин насам през 2013 Клитчко няма сериозен спечелен мач, поради тази причина неможе да се говори сероизно за качествата му. Какви са били едно време е друг въпрос, но паради тази причина доста спортисти се отказват навреме. Дори мача с Дженингс се видя че Клит няма сила да се справи със среден клас боксьор. Шест месеца по-късно Дженингс едва издържа 7 рунда на Ортиз. Кличко можеше да се докаже на кубинеца, а не на Пулев.

Джошуа определено има качества, но стратегията му беше грешна с тази мускулатура. Верно че е мезоморф и качва мускули дори и като минава покрай фитнеса на три преки. НО при този тип тяло издръжливоста е под въпрос, ако се беше наблегнало на издръжливоста мача можеше да се свърши още първия рунд. Кличко никога не беше смъкван така,освен ъперкъта, всичко удари бяха в главата и му размътиха мозъка. Другите му мачове когато беше губил бяха просто правилния удар на правилното място.
Това че англичанина падна на земята си беше просто умора, тежките мускили си казаха думата. Не съм му следял килограмите, но определено ми се стори по-голям от преди. След 7 рунд Джошуа намери баланс между атакуването и запазване на енергията, това докара Кличко до края.

След като мача беше спрян Джушуа каза на Влад " Who is the best" това поне аз прочетох по устните, след като влязоха всички на ринга от щаба на Клит бяха многоо недовлни oт Джошуа. Един от отбора на Клит викаше на АJ и му се караше нещо, но успях да чуя Джошуа ядосоно да казва " It is fucking match", така че спекулациите за спортменското им поведение си е чисто лицемерие.
 
Брат изтрий бързо докато не се е индексирала! Къв съм прос.... леле, леле, леле.... Обърках се в бързината и вместо на лично съм пуснал тука.... леле, леле:eek::confused::) Трябваше на един колега да я пратя да я публикува....
Изтрих я то и аз изключих, че като те куотна пак е вътре текста, извинявам се дано да не я е хванал индекса
 
То добре, че ме цитира всъщност иначе нямаше да забележа....

Изтрих я то и аз изключих, че като те куотна пак е вътре текста, извинявам се дано да не я е хванал индекса
 
От Поветкин насам през 2013 Клитчко няма сериозен спечелен мач, поради тази причина неможе да се говори сероизно за качествата му. Какви са били едно време е друг въпрос, но паради тази причина доста спортисти се отказват навреме. Дори мача с Дженингс се видя че Клит няма сила да се справи със среден клас боксьор. Шест месеца по-късно Дженингс едва издържа 7 рунда на Ортиз. Кличко можеше да се докаже на кубинеца, а не на Пулев.

Джошуа определено има качества, но стратегията му беше грешна с тази мускулатура. Верно че е мезоморф и качва мускули дори и като минава покрай фитнеса на три преки. НО при този тип тяло издръжливоста е под въпрос, ако се беше наблегнало на издръжливоста мача можеше да се свърши още първия рунд. Кличко никога не беше смъкван така,освен ъперкъта, всичко удари бяха в главата и му размътиха мозъка. Другите му мачове когато беше губил бяха просто правилния удар на правилното място.
Това че англичанина падна на земята си беше просто умора, тежките мускили си казаха думата. Не съм му следял килограмите, но определено ми се стори по-голям от преди. След 7 рунд Джошуа намери баланс между атакуването и запазване на енергията, това докара Кличко до края.

След като мача беше спрян Джушуа каза на Влад " Who is the best" това поне аз прочетох по устните, след като влязоха всички на ринга от щаба на Клит бяха многоо недовлни oт Джошуа. Един от отбора на Клит викаше на АJ и му се караше нещо, но успях да чуя Джошуа ядосоно да казва " It is fucking match", така че спекулациите за спортменското им поведение си е чисто лицемерие.
Време му е на Кличко да хвърли ръкавиците в мазето, видя се снощи, че е добър, че затова е толкова време на върха, но годинките си казват думата. На 27 дишаш по един начин, на 41 по друг, от природата никой не може да избяга, колкото и да си издръжлив, колкото и да си трениран, колкото и воля да имаш идва повратен момент и такъв момент за Кличко беше снощния мач.

Задава се нова по-агресивна вълна боксьори, които търсят нокаута във всеки мач, а не точките, това ми прави впечатление, което е естествено е добре за нас зрителите и любителите на спорта.
 
sTyL9USKXplfWLg.jpg
 
Време му е на Кличко да хвърли ръкавиците в мазето, видя се снощи, че е добър, че затова е толкова време на върха, но годинките си казват думата. На 27 дишаш по един начин, на 41 по друг, от природата никой не може да избяга, колкото и да си издръжлив, колкото и да си трениран, колкото и воля да имаш идва повратен момент и такъв момент за Кличко беше снощния мач.

Задава се нова по-агресивна вълна боксьори, които търсят нокаута във всеки мач, а не точките, това ми прави впечатление, което е естествено е добре за нас зрителите и любителите на спорта.

Донякъде има истина в казаното от теб, но всеки човек различно се чувства. Ако почти цял живот си ял, пил на 30 дори ще ти е трудно да си задържиш единия крак във въздуха за 5 секунди, но дали човек като Кличко, който тренира постоянно, доста сериозно усеща годините си? Снощи в мача не видях да е изморен толкова, просто не държи на тежки удари и за това и загуби...

Колкото до това, че се задавали боксьори, които търсят нокаута - Всичко зависи от опонентите. Повечето играят с по-слаби опоненти, за това ги нокаутират за няколко рунда, почват да си вярват, че имат шанс срещу големи боксьори. Можеш ли да ми изброиш други боксьори, освен Джошуа и Кличко, които са ти направили впечатление?
 
Подобен род компютърни симулации показват завидна точност и предвидиха с малки разминавания снощната победа на Джошуа над Кличко, както и успеха на украинеца над Пулев преди време. Тогава компютърът показа победа за Кличко в два рунда, но Пулев издържа пет.



--- Някой се е снимал как играе... Същата тъпотия и в друг парцал се появи - в блитз.
 
Не вярвам аз на подобни симулации, всичко е с цел измама - пари. Някои хора се хващат на подобна глупост, залагат голяма сума, щото машината показвала така, и после губят.
 
Луис Ортиз но не му дават да се бие и излезе от форма.
Игра последно декември 2016г. Дават му, преди седмици отмени мача, щото имал контузия. Иначе той беше излязъл от форма още от мача с Малик Скот. Сам си е виновен за това.
 

Горе