Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

uni-web

Well-Known Member
Абе да *ба и предприемачеството и всичко. Толкова ли не можа да измислиш едно заглавие и две изречения текст или като видиш вирал, и веднага да го окрадеш.

Направо нямам думи как може такава наглост, майната му това аз съм си го писал нищо, че съм от 5 часа на компа за да работя, ама то да е един път както и да е.

Научете се или да си пишете новини или да си плащате на хора да ви ги пишат като аз правя и двете.

Стига с тези кражби!!!

Т бива бива ама две изречения и едно заглавие е това бе, пуууууууу не ми са пцова за да не мърся форума иначе имам богат език.

http://spodeli.eu/evgeni-daynov-putin-mozhe-da-poiska-balgariya-articles-3060.html

Евгени Дайнов: Путин може да поиска България!


Това заяви току що в студиото на Здравей България Евгени Дайнов. Той заяви, че Владимир Путин се опитва да влезне във войната с ИДИЛ както Сталин на времето през втората световна война.


Той каза, че това е нужно но трябвало да се внимава после какво ще поиска Владимир Путин, защото руснаците винаги искали територия, а било и напълно възможно да поиска и нас.

На: 2015-11-18 07:53:33 от admin В: Новини - Етикети: Русия , България ,

http://sosnovini.bg/евгени-дайнов-путин-може-да-поиска-българия-18342.html

Евгени Дайнов: Путин може да поиска България!


Това заяви в студиото на Здравей България Евгени Дайнов.


Той заяви, че Владимир Путин се опитва да влезне във войната с ИДИЛ както Сталин на времето през втората световна война.


Той каза, че това е нужно но трябвало да се внимава после какво ще поиска Владимир Путин, защото руснаците винаги искали територия, а било и напълно възможно да поиска и нас.

Автор SosNovini.bg Публикувано на 09:32, 18 Ноември 2015

За да има още доказателство:
attachment.php


FireShot Screen Capture #108 - 'Евгени Дай.jpg
 
Викаш "Още един...."

Какво да ти кажа, писах ти и на скайп - това не са сайтове, на които много много им пука от къде крадат. За тях е важен трафика и да се пълни с нещо. А от къде взимат...малките са по-лесна мишена и обикновено не си търсят правата. Това е положението. Както казах и преди, репорти му е майката, поне да излетят от Google, Но мисля, че предимно разчита на Facebook. ;)
 
От: Re: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Абе да си разчита бе братле, но не може така да се омаловажава труда на хората аз съм си легнал в два и съм станал в 5, скъсвам си задника от бачкане да храня и мен и автори, знаеш всичко си е писано и правено от мен, а той турил един лордпрес краде от де му падне и после аз сем предприемач и вадя пари.
Викаш "Още един...."

Какво да ти кажа, писах ти и на скайп - това не са сайтове, на които много много им пука от къде крадат. За тях е важен трафика и да се пълни с нещо. А от къде взимат...малките са по-лесна мишена и обикновено не си търсят правата. Това е положението. Както казах и преди, репорти му е майката, поне да излетят от Google, Но мисля, че предимно разчита на Facebook. ;)
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

За засъжелнеие е пълно с такива нещастници, аз разбирам ако открадне нещо такова да направи 100-200к трафик, че да ползва, ми той само ходи да пречи на другите. Имаше един такъв сайт епохални времена ли нещо такова, той има 200 посещения а ден а краде като луд
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Малеееееееееееееееееееееееееее, наглец с наглеца му ми то на 90% от сайтчето му всичко от мен крадено!!! :-o
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Ами то туй не ма грее брат то разликата е още по-огромна и в комента, трафик лайкове и споделяния огромна ама какво ме грее, то почти всичко крадено от мен и то мотамо.
Пък плащам и на автори.
Единствената разлика е, че неговата новина не е индексирана в Гошо към момента ;)
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Тоя нещо ти има зъб явно, твоята новина е публикувана "На: 2015-11-18 07:53:33", а неговата "Публикувано на 09:32, 18 Ноември 2015", следи те изкъсо от всякъде.
Интересно, че човека не се и крие, отиваш на адреса и се разбирате, ако не става по телефона или пощата.
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

То да е само тя на първа имам още 4 копирани мотамо от мен.
Тоя нещо ти има зъб явно, твоята новина е публикувана "На: 2015-11-18 07:53:33", а неговата "Публикувано на 09:32, 18 Ноември 2015", следи те изкъсо от всякъде.
Интересно, че човека не се и крие, отиваш на адреса и се разбирате, ако не става по телефона или пощата.
 
Re: От: Re: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Абе да си разчита бе братле, но не може така да се омаловажава труда на хората аз съм си легнал в два и съм станал в 5, скъсвам си задника от бачкане да храня и мен и автори, знаеш всичко си е писано и правено от мен, а той турил един лордпрес краде от де му падне и после аз сем предприемач и вадя пари.

То това е е жалкото, че не изкарва кой знае какво, а както каза @hatre, по-скоро вреди, отколкото нещо друго да прави. Не мисля, че кой знае колко трафик му се е излял в този сайт с тази крадена статия. Освен и ако той не спами насам натам, но пак ме съмнявам много. :)

Важното е, че сигурно излизаш преди него и имаш повече трафик. Виж го след време къде излиза след теб в резултатите. Но ти казах, трябва една масова чистка на всички такива сайтове, защото е пълно с плагиати и "ценни" ресурси.

Бате, сигурно мога и да те зарадвам, но не го виждам да излиза за имената на статиите си никъде в SERP-а. :) Не, че нещо, но май не разчита на този трафик, както и предположих - Facebook. Друго нещо ми направи впечатление - бръкнал се е за .bg и е използвал услугите на дигитална агенция, която реално му е взела не малко парички, поне от това, което знам за нея. Не е WP. ;)

И още нещо гадно, дано не ми се обидиш, но изглежда по-добре от теб като визия. :(
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Натам, не съм гледал, че сигурно ще се ядосам още повече.
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Как мислиш че ти взима съдържанието, чрез скрипт или copy/paste? И при двата случая имаш възможност да му затрудниш работата.Няма да го спреш но поне може да му стане по-тегаво и да му писне да се занимава.
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

И аз това си помислих, това ще да е някакъв скрипт, който взима от няколко сайта едновременно.
 
От: Re: От: Re: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

И за анонимус и другата за Путин и тази за турските фенове всичко копи пейст, не няма дагледам назад, че едната колежка като я знам че има и статии с по над 1500 думи, ако видя такава открадната и не знам направо ще получа инфаркт.
То това е е жалкото, че не изкарва кой знае какво, а както каза @hatre, по-скоро вреди, отколкото нещо друго да прави. Не мисля, че кой знае колко трафик му се е излял в този сайт с тази крадена статия. Освен и ако той не спами насам натам, но пак ме съмнявам много. :)

Важното е, че сигурно излизаш преди него и имаш повече трафик. Виж го след време къде излиза след теб в резултатите. Но ти казах, трябва една масова чистка на всички такива сайтове, защото е пълно с плагиати и "ценни" ресурси.

Бате, сигурно мога и да те зарадвам, но не го виждам да излиза за имената на статиите си никъде в SERP-а. :) Не, че нещо, но май не разчита на този трафик, както и предположих - Facebook. Друго нещо ми направи впечатление - бръкнал се е за .bg и е използвал услугите на дигитална агенция, която реално му е взела не малко парички, поне от това, което знам за нея. Не е WP. ;)

И още нещо гадно, дано не ми се обидиш, но изглежда по-добре от теб като визия. :(
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Копи пейст е според мен.
Как мислиш че ти взима съдържанието, чрез скрипт или copy/paste? И при двата случая имаш възможност да му затрудниш работата.Няма да го спреш но поне може да му стане по-тегаво и да му писне да се занимава.
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Ако е с copy/paste блокирай с javascript десния бутон на мишката както и Ctrl+C също и Ctrl+U то не че пак няма да може да види сорса за да го копира от там ама трябва да се позамисли малко а тия обикновенно тази дейност не я поддържат.Ако пък ползва скрипт и там могат да се направат някои щуротии. Върпроса е дали имаш времето да се занимаваш с подобен род неща.
 
От: Re: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Викаш "Още един...."

Какво да ти кажа, писах ти и на скайп - това не са сайтове, на които много много им пука от къде крадат. За тях е важен трафика и да се пълни с нещо. А от къде взимат...малките са по-лесна мишена и обикновено не си търсят правата. Това е положението. Както казах и преди, репорти му е майката, поне да излетят от Google, Но мисля, че предимно разчита на Facebook. ;)

Щото на муахахаа "големите" ПИЦ, БЛИК и подобен шит им пука ...

Това получих преди време на мейла на магазина.
Пише ви ***** от ******. Много бих се радвала да работим заедно. Предлагам ви присъствие в сайта:

1. ПР материал. Съдържа около 2000 знака и доста снимки. Цената е 195 лв.с ДДС.

2. Два вертикални странични банера. Банерите са статични, при скролиране на екрана, те стоят неподвижни. Цената е 450 лв. без ДДС. Изпращам да видите как изглеждат като са там мебели Лазур.

3. Хоризонтален, голям банер (в прикачения файл там е онлайн магазин Симол), цената е 409 лв. без ДДС за 10 дена.

4. Банер в мобилната версия, цената е 250 лв. без ДДС за 10 дена.


Има и други варианти за банери, но тези са с най-много кликове.

СайтА ни е единствения **** писан от журналисти. На ден имаме повече от 40 000 уникални посещения от цяла България и 6 групи във фейсбук с общо над 300 000 фена. Мисля, че наистина ще бъде доста ефективна реклама и се надявам да работим заедно. В прикачен файл Ви изпращам данни за влизанията в сайта за последния изтекъл месец от различни области на България и влизанията на 29.09. когато имахме 42 000 уникални посещения.
Та след време въпросният сайт списван от профита не можа да ми открадне една таблица и директно качи скриншот от моя сайт.

За какво си говорим ...
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Нал знаеш, че искали да крадеш винаги има как има и firebyg и сорскода може да видиш.
Чи е вземал и от на колежката с големите от по 1500 думи, това са ми 15 кинта на статия. :evil:
Ако е с copy/paste блокирай с javascript десния бутон на мишката както и Ctrl+C също и Ctrl+U то не че пак няма да може да види сорса за да го копира от там ама трябва да се позамисли малко а тия обикновенно тази дейност не я поддържат.Ако пък ползва скрипт и там могат да се направат някои щуротии. Върпроса е дали имаш времето да се занимаваш с подобен род неща.
 
Re: От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Ако е с copy/paste блокирай с javascript десния бутон на мишката както и Ctrl+C също и Ctrl+U то не че пак няма да може да види сорса за да го копира от там ама трябва да се позамисли малко а тия обикновенно тази дейност не я поддържат.Ако пък ползва скрипт и там могат да се направат някои щуротии. Върпроса е дали имаш времето да се занимаваш с подобен род неща.

Мне, това се прескача през ctrl+u, но пък това трудно се прескача:

http://copypoison.com/

Това даже няма и да усети как си генерира шит, но пак я има новината в почти не хващаем за окото вид. :)

Ползвам го на няколко онлайн магазина, защото там краденето е брутално и направо се заливат. А когато си плащаш за 100 продукта на седмица си е малко гадно, не че в твоя случай, че не е гадно, но там всичките се цакат в GoogLe по какъв ли не начин, а този е най-грубия.
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Не знам в кой момент, дали след като си пуснал темата или преди това, но след новината ти е поставил активен линк с Източник: spodeli.eu към твоята новина. Но по-скоро го е направил в последствие, защото към новината с турските фенове е поставил Източник: Sportal.bg , но без линк. Сега се разберете дали и Спортала краде от теб..
Гледам, че си описал в т. 2 според твоите правила, че нямат право да копират без изричното ти съгласие. Направи го т. 1. Може би обаче не им се набива на очи това кратко описание (Правила) и мисля трябва да го направиш "ПРАВИЛА ЗА ПОЛЗВАНЕ", така с големи букви. Освен репорт, може да сложиш допълнително скрипт за забрана на маркиране, копиране на текст. Така веднага, който посегне към това, първо ще се усети, че трябва да потърси някъде тия правила за ползване, ще му светне лампа, че щом е сложено това скрипче, сигурно собственика не желае да го копират. Въпреки, че който иска, ще види текста в сорс кода или с деактивираща добавка за скрипта на браузъра ще ти вземе текста със секунда повече време от сега. Но все пак ще засилиш вниманието преди да посегне ръката, а като отрадне - режеш.
 

Горе