Продава се: Портфолио

Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, продавам портфолио за тези които искат нещо изчистено и стилно! (HTML&CSS3)
Screenshot_2019-03-01%20Mist%20Studio%20-%20Портфолио(1).png
Screenshot_2019-03-01%20Mist%20Studio%20-%20Портфолио(2).png
Screenshot_2019-03-01%20Mist%20Studio%20-%20Портфолио(3).png
Screenshot_2019-03-01%20Mist%20Studio%20-%20Портфолио(4).png
Screenshot_2019-03-01%20Mist%20Studio%20-%20Портфолио(5).png
Screenshot_2019-03-01%20Mist%20Studio%20-%20Портфолио(6).png
Screenshot_2019-03-01%20Mist%20Studio%20-%20Портфолио(7).png
Screenshot_2019-03-01%20Mist%20Studio%20-%20Портфолио(8).png
Screenshot_2019-03-01%20Mist%20Studio%20-%20Портфолио(9).png
Screenshot_2019-03-01%20Mist%20Studio%20-%20Портфолио(10).png


Страниците са:
- Начална страница (Слайдер, Част от проектите, и Услуги)
- Проекти (Може да се разделят на Уеб сайтове и Уеб приложения, или каквито ще бъдат услугите ви)
- Поддръжка
- Демонстрация (Можете да вмъкнете проект и да видите как ще изглежда на другите платформи)
- Запитване

Портфолиото струва 15лв (+5лв ако искате да получите ъпдейти) парите може да ми ги изпратите по еконт или по банков път. (Чакам да ми подновят картата до 2-3 дни)
 
Все са недоволни :D но сега го правя и на английски и ще видя дали ще го одобрят :D

Добави 3-4 вида homepages, веднъж като имаш layout-a, знаеш, че лесно се сменя буутстрапа. Тези templates от този тип - разгледай как вървят, повечето идват с доста homepages, ако ти липсва въображение, винаги може да се изхитриш като тези с админ templates - като добавиш layouts-demo ( aka bootstrap grid ) и разни подобни буутстрап елементи. Също и разни slides - много лесно се интегрират и могат доста да променят вида на сайта - имам предвид за multiple demo pages.
Друг трик е като си готов с layout-a и color-a на основните елементи - правиш една папка /themes/ и ovveride-ваш default css-a и имаш няколко вида цветове. Няма как да не те одобрят.

Пък ако не - codester/ themesnap / creativemarket, etc
 
Добави 3-4 вида homepages, веднъж като имаш layout-a, знаеш, че лесно се сменя буутстрапа. Тези templates от този тип - разгледай как вървят, повечето идват с доста homepages, ако ти липсва въображение, винаги може да се изхитриш като тези с админ templates - като добавиш layouts-demo ( aka bootstrap grid ) и разни подобни буутстрап елементи. Също и разни slides - много лесно се интегрират и могат доста да променят вида на сайта - имам предвид за multiple demo pages.
Друг трик е като си готов с layout-a и color-a - правиш една папка /themes/ и ovveride-ваш default css-a и имаш няколко вида цветове. Няма как да не те одобрят.

Пък ако не - codester/ themesnap / creativemarket, etc
Благодаря за съвета, ако направя няколко промени може и да ме одобрят.
 
Здравей, бях ги качил на моя хостинг и като ги изтрих забравих че бях пуснал темо тук, ако искаш мога ди ги изпратя на лс.
 
Здравей, бях ги качил на моя хостинг и като ги изтрих забравих че бях пуснал темо тук, ако искаш мога ди ги изпратя на лс.
По-добре ги качи някъде така, че да може всички да ги видят, вместо постоянно да разпращаш съобщения за които... пак трябва да ги качиш ;)
 

Горе