Поръчки от Sportsdirect

От: Поръчки от Sportsdirect

Спортдиректа е единствения онлайн магазин от който БГ тЪпанарите пазаруват.
НО защо и аз не знам
 
От: Поръчки от Sportsdirect

абе има и оферти, ама има и много калпави стоки.
Пазаруват защото цените са яко надолу. Ти гледал ли си БГ спортните магазини какви цени държат. Добре че влезна Декатлон, та малко да подбие цените, че тия нашите си бяха заформили чист картел.
 
От: Поръчки от Sportsdirect

Еми те са почнали явно вече да ни смятат за полу-европейци, че преди до колкото се сещам бяхме Rest of the World.
 
От: Поръчки от Sportsdirect

Пуснах и в другата тема:

Има код за безплатна доставка до България при покупки над 50 паунда - FREEDEL50 е кода
 
От: Поръчки от Sportsdirect

Събирате се 10 човека и поръчвате групово(нали Българина все обича груповите работи:)) и доставката ви излиза 2 лв:) стара отработена практика,но със своите недостатъци разбира се
А и с тоя спортдирект верно шо секи пазарува от там като има по-изгодни оферти,аз пазарувам директно от Хамериканците и Хитайците,като ползвам посредник,ако не правят доставка до БГ,а за митото да пишат гифт и готово,е може да стане издънка,ама.... :mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: Поръчки от Sportsdirect

Използвах кода и си поръчах. Все още работи.
Сигурно няколко часа ровех сайта и има доста качествени но и доста не-качествени стоки.
Ревютата също играят доста важна роля за да се разбере кой размер е точно за Вас и да се види хората които са си поръчали дали са доволни от стоката.
Ще драсна едно мнение след като ми се доставят нещата, че напазарувах за над 100 евро и ще има какво да кажа ако не съм доволен. :)
 
От: Поръчки от Sportsdirect

Използвах кода и си поръчах. Все още работи.
Сигурно няколко часа ровех сайта и има доста качествени но и доста не-качествени стоки.
Ревютата също играят доста важна роля за да се разбере кой размер е точно за Вас и да се види хората които са си поръчали дали са доволни от стоката.
Ще драсна едно мнение след като ми се доставят нещата, че напазарувах за над 100 евро и ще има какво да кажа ако не съм доволен. :)

Това, което мога да кажа за тях е, че наистина има доста качествени неща. Не винаги обаче марката означава качество, което е странно. Всичко на Lee Cooper, което си поръчвам е супер (дънки, тениски. каскет, чехли), но дамското не е точно така - раминаване на шевове, пропуснат шев. Купувам 1-2 пъти в годината, като сме обикновено по 2-3 за поръчката и до сега не се е случвало да попаднем на нещо фрапиращо некачествено, може би защото пропускаме непознатите марки. Доставката ми идва до врата за 4-5 дни. На кратко - доволен съм. Поръчвал съм неща за суми 3-5 пъти по-ниски, от колкото ако трябваше да поръчвам от тук. Само 1 път съб бъркал фрапиращо размер, но не е болка за умиране и за 2-3 дни ги продадох.
 
От: Поръчки от Sportsdirect

Ние поръчваме почти всяка седмица. Събираме се група от 30-40 колеги и винаги има мераклии. Цената на доставките зависи от това в колко кашона ще нахакат поръчките. Иначе сме поръчвали и колела, скейтове, огромни куфари. При нас има едно момче, което се занимава с цялата галимация. Взима между 6-9% от цената на стоката за доставка, а и за него да остане нещо, щото си е бая работа и време.
Преди да се поръча артикул е добре да се прочетат коментарите (ако има такива). Lee Cooper бягат с един номер нагоре. Firetrap с един номер надолу, но не за всички стоки. Kangol, Kerimor, Airwolk, No Fear са много точни като номерации. Lonsdale и Everlast също са с половин-един номер по-големи. Просто трябва да се внимава. Иначе стоките са супер качествени.
 
От: Поръчки от Sportsdirect

и аз използвах кода , купих си за 130 лева неща.. аз от Lee copeer съм супер недоволен и никога не ги поръчвам. Гледам главно karrimor , коментарите на хората като са много и положителни , най вероятно стоката си струва. Когато чек оутвате се върнете в кошницата и махнете чашата и списанието които се опитат да ви пробутат.
 
От: Поръчки от Sportsdirect

Доставиха се нещата днес. На 9-ти поръчах. Страшно доволен съм от всичко. Качеството е на ниво и за 200 кинта се обзаведох за цяла зима даже и за лятото си купих някой неща :D
 
От: Поръчки от Sportsdirect

Пуснах и в другата тема:

Има код за безплатна доставка до България при покупки над 50 паунда - FREEDEL50 е кода

пробвам да поръчам за 85 паунда, но това с кода не става. Някой да има нов код или идея защо не приема този? Дава ми:

FREEDEL50 - Your basket does not meet the requirements of this voucher.

А няма как да не отговаря предвид сумата, която по-горе споменах
 
От: Поръчки от Sportsdirect

Кода изтече преди няколко дни.

Всъщност е бил до 17ти, после на 23ти имало free delivery за над 100 лири, а сега - греда. Просто ме изнервиха измекярите, че няма expire, а е спрян...В момента ми иска 10 евро за доставка
 
От: Поръчки от Sportsdirect

sd-50-delivery-world-v2.jpg
 
От: Поръчки от Sportsdirect

Ще го пробвам да видим. И без това се замотах с нещата и още не съм поръчал. То ако изчакам още малко май ще трябва да сменя якето, което е в количката с тениски :D
 
От: Поръчки от Sportsdirect

аз съм ползвал cdcourier.com и съм доволен. Имат курсове всяка седмица и излиза около 2лв. на килограм. Имат си цени в сайта, може да ги разгледаш ;)
 
От: Поръчки от Sportsdirect

Я кажете някой спортен онлайн магазин, където се предлагат горе-долу евтини маратонки Адидас, Найк т.н., че дойде време си взимам и нещо не ми се пазарува от мола. Мисля да си поръчам от спортсдирект-а, ама първо ще разгледам дали няма някъде по-изгодни оферти..
 

Горе