Поръчки от Sportsdirect

От: Поръчки от Sportsdirect

Не гледай само изгодното, а и качественото. Спротдиректа не са от най-качествените стоки.
 
От: Поръчки от Sportsdirect

Щото като си вземеш адидас от магазина с табела на адидас и струващ 300лв, тъй като са в МОЛ-а та все едно ти ги е шил CEO-то на Адидас ли?

Сега по темата: Ползвах -50% код за доставката, действа си. Предполагам 5-7 дни и ще си получа нещата както винаги.
 
От: Поръчки от Sportsdirect

Не гледай само изгодното, а и качественото. Спротдиректа не са от най-качествените стоки.
Имаш на предвид някой измислени марки които продават предполагам, ако е така съм съгласен взимал съм разпадащи се обувки на 1-ви месец, тениски боклуци, не забравяйте,че китайското не е пропуснало и Англия:)
 
От: Поръчки от Sportsdirect

Не само. Лично съм си купувал Dunlop, който след третото обуване му се нацепи кожата.
 
От: От: Поръчки от Sportsdirect

Имаш на предвид някой измислени марки които продават предполагам, ако е така съм съгласен взимал съм разпадащи се обувки на 1-ви месец, тениски боклуци, не забравяйте,че китайското не е пропуснало и Англия:)

Всичко където взех до сега не е мръднало. Яке, блузи, гащи, бельо, термо блузи и т.н.т....
Маратонки най вероятно тази година ще взема от там като пак пазарувам на по-голямо за да дам мнение нооо като виждам качеството на стоката според мен няма да има проблеми и с тях. Може би е на късмет или си избирате некачествени модели знам ли..
 
От: Поръчки от Sportsdirect

С какво доставят като поръчаш директно от сайта? DHL ли? Има ли още работещи кодове? Сега и аз трябва да направя някоя поръчка, но се чудя да ползвам посредник или директно през сайта? Посредника ми обяснява 2лв. доставка до бг и 1 паунд = 2.6 лв + доставката на Еконт от Пловдив до моят град. Колко смятат курса на паунда като поръчваш директно през сайта? Най-вероятно е по-малко от 2.6, но колко точно?
 
Последно редактирано:
От: От: Поръчки от Sportsdirect

С какво доставят като поръчаш директно от сайта? DHL ли? Има ли още работещи кодове? Сега и аз трябва да направя някоя поръчка, но се чудя да ползвам посредник или директно през сайта? Посредника ми обяснява 2лв. доставка до бг и 1 паунд = 2.6 лв + доставката на Еконт от Пловдив до моят град. Колко смятат курса на паунда като поръчваш директно през сайта? Най-вероятно е по-малко от 2.6, но колко точно?
В момента май ни един код не работи... иска ми доставка 12 и 50 паунда. Някой да има нов код ?
 

Горе