Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

Столетницата ще продължи да сипе помия яко това е един от последните и шансове да докопа властта имайки в предвид,че 50% от електората и е 60+ години сега гласувалите за нея бяха около 900 000 след някоя и друга година ще са по-малко от половината,не се съмнявам ако се коалират Герб и Атака да има сериозни провокации и изцепки дори организирани протести,а що се отнася до Волен,той ще се коалира с който и да е само дано удържи на думата си и да се коалира само при поставените от него условия.
"С кръв я взехме и с кръв ще я дадем" кой ли беше казал тези думи:)?
 
От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

"С кръв я взехме и с кръв ще я дадем" кой ли беше казал тези думи:)?
Тези думи са на комунистите и истинската власт все още е тяхна
 
От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

БСП нямат никакъв шанс да съставят правителство и ще видите потвърждение на думите ми.
 
От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

temite, веднъж и аз да съм на твоето мнение. И аз смятам, че правителство няма да има. Не, че това е добре за държавата, но да имаме правителство при настоящото разпределение на депутатските мандати е още по-лошо. Вероятно се повтарям, но това с 4%-товата бариера за мен е "законно" (но противоконституционно) подменяне на вота на хората. Ако народът е гласувал доверие за един, два или три депутата от дадена партия, не е редно да се подменя вотът и тези постове да се раздават на други партии. Това няма как да го наречем демократично.
 
От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

Нещата клонят към програмно или нова 3на без ГЕРБ,
И ще потекат реки от мед и мляко и влаковете ще спрат да закъсняват!
Амин!
 
Вискяр обаче ГЕРБ са партия която е тотално безотговорна и все друг им виновен

днес трима различни (толкова видях) влизаха в групата на ДСБ да спамят как ние сме им виновни че се е разводнил вота и заради това не са спечелили с достатъчно преднина

GERBER3.png
 
От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

Избирателят не е длъжен на никой и може да гласува за който му харесва. Вотът не е техен (на кандидат депутатите), а наш и можем да го даваме на който искаме.
А БСП и ДПС на власт няма да дойдат доколкото виждам.
 
От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

Избирателят не е длъжен на никой и може да гласува за който му харесва. Вотът не е техен (на кандидат депутатите), а наш и можем да го даваме на който искаме.
А БСП и ДПС на власт няма да дойдат доколкото виждам.

Аз пък доколкото виждам, не им стигат 2-ма. Нали се сещате сега, какви куфарчета се разнасят насам-натам. А както се казва:
2-ма българи - чета.
3-ма българи - чета с предател.

Все някой ще вземе куфара, обещанието, далаверата, и ще вдигне ръка за комунягите.

И изобщо няма да обяснявам за фурнаджийските лопати, доживотните депутати сменили по 5-6 партии, само и само да се намърдат в парламента да лапат.
 
От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

Момчета, вземе ли че БСП присламчи Атака, то не че е нещо трудно де едни са крайни националисти клонящи към чист фашизъм и такъв икон. строй а БСП-то са си ясни - като цяло те имат мнооого прилики и двете сакат голямоооо правителство - та от тази гледна точка сходства много ей това с Турците ще е проблем, ама май най-голям за Редрум-а. Та ако се върнем и на зад в миналото то кво става, че и турците са били в бизнеса в контрола ни и голямо правителство ламтящо за още и още и то хоп 3-те ще сформират ебаси и коалицията :D - ей такова животно не сме виждали - гаранция за нова катастрофа и ранни предсрочни избори!
 
От: От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

Катастрофа братле, ще е, ако тиквата направи и оглави пак правителство. Тогава кажи бай бай на България. ;)

гаранция за нова катастрофа и ранни предсрочни избори!
 
От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

Как ти се вързва това с плана на атака за намаляне с 3/4 държавната администрация?
 
От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

Как ти се вързва това с плана на атака за намаляне с 3/4 държавната администрация?

Абсурден. Искат да национализират разни неща, а в същото време да съкратят тия, които ще отговарят за държавната собственост.
Даже ще трябва да назначат още чиновници, да контролират "национализираните" обекти.

Може би също обещават да намалят безработицата? Как ще стане след съкращаването на 10-20к души? Да не говорим, че на съкратените им се полагат Х заплати обезщетение, което ще плати.... кой?
 
От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

Биарро, като мазане - няма как да ми гониш ниска администрация, а да ми национализираш сектори. А и БСП-то са за голяма власт и държавност, как пък те ще режат?! Атака се правят силни за пред Тв-то, много ще ми е кофти за всички от Атака, когато видят "колоса" Волен, че е на глинени крака и го водят за носа левите и турците.

Уни, ако вземе че се случи това дето го пиша, дано да не стане ни чака огромен батак - вдигане на данъци, такси, изисквания, нови дългвое, нов АЕЦ, нови наети в държавния сектор - или казано нови дългове и то във чужда валута, за разлика от вътрешните дългове на ББ и нови и по-големи паразити над нас бизнеса, на дали това искате - нито БСП, нито ДПС говори нещо различно освен държавата да ни спаси, Волен и той същия иска си национализиране на всичко дето има печалба. Всички гласуващи за БСП-то мислиха, че ще се върнем в 2008, работата тогава и сега е че няма кой да ни излиза милиарди и ние после да му купуваме стоките, работата сега, че трябва си плащаме кредити и задълженията, за това че харчехме и задлъжнявахме до 2008.

А ляв да дойде на власт е ужасно - справка Франция, а ляв + националист ........ Това, което от раз ще стане от сега ти казвам, ще се приемат закони които ще направят уволнението невъзможно, както и спад на работна ръка, ще има ръст на МРЗ и нови изиксквания за наемане на служители от неклафициран вид, като ще се бутат некви облаги за бизнеса, дето ще са по малки от негативите - Франсета са типични, толкова зле си го вкараха, че не знам и на тях ще им дойде реда после се сетете какво съм писал.

Само се молете, да не им прещрака нещо на нашите да решат да имаме активна парична политика, а тя ще финансира всички дефицити, че тогава директна национална катастрофа!

Ще видим, но аз клоня към програмно или нови избори, неква широка коалиция ще ни закопа още, то не че който и да не е власт няма ни закопа и пак ще има нови предсрочни!!!
 
От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

Колкото и да гласуваме, все тея маймуни ще падат от палмите.
Дясното и синята идея бяха разбити от БСП. Читавите хора излязоха от политиката. На практика нямаме дясна партия - всичко е компрометирано.
Извода е, че българите искат леви партии да ги управляват.
 
От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

Колкото и да гласуваме, все тея маймуни ще падат от палмите.
Дясното и синята идея бяха разбити от БСП. Читавите хора излязоха от политиката. На практика нямаме дясна партия - всичко е компрометирано.
Извода е, че българите искат леви партии да ги управляват.

Какви па бяха сегашните "десни"? Същите компрометирани тарикати, бивши членове на "майката партия" и ДС, потомците им и още няколко такива.
 
От: От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

Момчета, вземе ли че БСП присламчи Атака, то не че е нещо трудно де едни са крайни националисти клонящи към чист фашизъм и такъв икон. строй а БСП-то са си ясни - като цяло те имат мнооого прилики и двете сакат голямоооо правителство - та от тази гледна точка сходства много ей това с Турците ще е проблем, ама май най-голям за Редрум-а. Та ако се върнем и на зад в миналото то кво става, че и турците са били в бизнеса в контрола ни и голямо правителство ламтящо за още и още и то хоп 3-те ще сформират ебаси и коалицията :D - ей такова животно не сме виждали - гаранция за нова катастрофа и ранни предсрочни избори!
Атака не е бизнес партия, а партия на националисти и патриоти
Няма как да влезат в коалиция с ДПС
Това е абсурдно
 
От: От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

Атака не е бизнес партия, а партия на националисти и патриоти
Няма как да влезат в коалиция с ДПС
Това е абсурдно

Дано си прав! Щото от крайни национални идеи граничащи с фашизъм + леви разбирания не се раждат хубави неща!
 
От: От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

Атака не е бизнес партия, а партия на националисти и патриоти
Няма как да влезат в коалиция с ДПС
Това е абсурдно

Болен може и да е националист и патриот (по-скоро е луд де), ама съпартийците му са мазни дупедавци, които ще клекнат пред неустоимите куфарчета.
Ще стане раздор, разкол и сблъсък на интереси (подплатени с нужните средства) и няколко ще се разбегат, като миналия път :).
 
От: От: Последен шанс за червените - да дойдат танковете.

Болен може и да е националист и патриот (по-скоро е луд де), ама съпартийците му са мазни дупедавци, които ще клекнат пред неустоимите куфарчета.
Ще стане раздор, разкол и сблъсък на интереси (подплатени с нужните средства) и няколко ще се разбегат, като миналия път :).
По скоро герберите могат да се прегърнат с дпс
Сигурно Б.Б. и Цв.Цв са понаучили турски от редовните си срещи с турския премиер
 

Горе