Поставяне на флагове Wordpress

Здравейте. Как мога да поставя някъде в сайта флагове за съответните езици и да ти липсва до съответния домейн? Примерно на български и руски.
 
С Polylang също може да направиш това, зависи къде точно искаш да са ти разположени.
 
До колкото проверих това са плъгини за превод на няколко езика. Аз ще си наема копирайтър за съответния език и не искам механичен превод. Искам просто да поставя флаговете с държавите и да мога да ги линкввам.
 
До колкото проверих това са плъгини за превод на няколко езика. Аз ще си наема копирайтър за съответния език и не искам механичен превод. Искам просто да поставя флаговете с държавите и да мога да ги линкввам.

С малко hmtl кода на точното място ( header ) ще стане - нищо сложно
 
@Wordpressbg използвай плъгин (естествено не плъгин който машинно превежда, а такъв който позволява въвеждане на допълнителен език).
Ако имаш една статична страница ще ти се получи и със флаговете, но надали случая е такъв.
Помисли - имаш 10 статии всяка с по 3 езика.
Ако използваш плъгин - имаш 10 статии, които са мултиезични и бутончето работи автоматично.
Без плъгин - имаш 30 статии и ръчно линкваш всяка една ....
 
Как ще постигнете с html+css това:
?
Когато съм в статия и натисна флаг-а какво ще зареди ? Същата статия на друг език или index ?
 
Как ще постигнете с html+css това:
?
Когато съм в статия и натисна флаг-а какво ще зареди ? Същата статия на друг език или index ?

когато се кликне на съответния флаг да зарежда индекс страницата на съответния език. Ще бъдат с поддомейни най вероятно.
 

Горе