Постепенно деиндексиране

vetzkov

Well-Known Member
направо незнам къв е този г данс - на no-hair-loss.info ми индексира 10на страници и от 1 седмица системно през 2 дни маха по 1 страница от индекса - вече останаха 6 , ебаси г данса ако е тва изобщо. Контента е напълно уникален...
 
От: Постепенно деиндексиране

Весков, доста добра интуиция ще му трябва на човек за да ти отговори така.Ако искаш по-сериозен отговор, трябва да дадеш и малко бекграунд.Седни и понапиши колкото можеш повече за това какво си правил, къде се мъчиш да се ранкнеш и т.н.Според мен само мнения можеш да чуеш за сега кой кво е чел някъдеси или пододни неща.

Аз лично виждам няколко грешки до тук, но не мисля че те са причината за това.

А и до колкото си спомням имаше проблеми с домейна ти, но не ми се струва че е в това, но нали ти казвам, нама как да ти се отговори така.
 
От: Постепенно деиндексиране

Бате, при блог структурите това се наблюдава често, просто захапването на всичко става постепенно, както и от време на време падане на определени статии, сформирани като отделни Url-та.

Според мен е временно, с помоща на някой друг линк може нещата да се стабилизират. Ти дали си натрупал стабилни и много връзки към сайта? - Все пак това много помага за силата на отделните статий и тяхното ранкване. :)
 
Re: От: Постепенно деиндексиране

Бате, при блог структурите това се наблюдава често, просто захапването на всичко става постепенно, както и от време на време падане на определени статии, сформирани като отделни Url-та.

Според мен е временно, с помоща на някой друг линк може нещата да се стабилизират. Ти дали си натрупал стабилни и много връзки към сайта? - Все пак това много помага за силата на отделните статий и тяхното ранкване. :)
линкове имам доста към този сайт...
 
виждал съм какво ли не като гугъл денс, но това ми се струва прекалено системно и порядъчно - на всеки 2 дни . иначе нищо странно не съм правил ,както всеки път - постепенно линкчета , контент хубави статии 1-2 на седмица...
 
От: Постепенно деиндексиране

Съгласявам се с Блинки, но аз мисля че все пак има нещо с този блог

ти не можеш да се ранкнеш само по домейна си а за по-нататък да не говориме
то вече доста време е минало

линкове найстина имаш но можеш да пробваш и с малко дийп линкове

Да знаеш само, че има сайтове дето Г просто не ги харесва, мъчиш се, блъскаш ама не става или става ама след много дълго време ... явно са попаднали в някой филтър и това е.Това не мисля, че в случая е проблема но само за информация ти го казвам.

По принцип ако имаш силни линкове, нещата не би трябвало да изглеждат така, а и при положение, че мина и време.
Кой според теб ти е най-силния линк(ове), които имаш?
Как ги вземаш линковете, разменяш ли много?Към кого си давал линкове, да няма там проблеми?
Колко линка си взел за това време?
Сменяш ли си анкъра?
За къде все пак се мъчиш да се ранкнеш?
Имало ли е период през откакто се занимаваш с този сайт да се бил сравнително добре в класацияти и по коя дума и на коя позиция мислиш че ти е било най-доброто класиране?
Какво разбираш под "денс", че ти деиндексира-индексира страници или че се качваш/падаш в позиции?

И други неща кажи дето се сещаш?
 
силни линкове нямам като се замисля , тези от соц мрежите не ги броя . сменял съм предимно с хора от форума , в директории доста малко съм събмитвал даже изобщо. анхора ми е горе долу постоянен , имам една 2 артикъли в директории от там зимам малко линкчета. линквал съм само към проверени сайтове нищо незаконно. мъча се да се ранкна за гугъл за някои лонг тиъри , гоогъл денс ми прави защото ту изкачам напред в индекса ту ме мета някъде назаде в страниците...
 
Последно редактирано:
От: Постепенно деиндексиране

"За къде все пак се мъчиш да се ранкнеш?
Имало ли е период през откакто се занимаваш с този сайт да се бил сравнително добре в класацияти и по коя дума и на коя позиция мислиш че ти е било най-доброто класиране?
Какво разбираш под "денс", че ти деиндексира-индексира страници или че се качваш/падаш в позиции?"

кои са тези лонг тейли това ме интересува за да се ориентирам малко на къде си, питам те за да се опитам да преценя нещо - а не случайно ей така

а за линковете - аз не случайно ти зададох този въпрос като първи.действай.

Виж реално погледнато това което иска Г да види са няколко качествени линка (ако щеш вярвай само няколко - това е).Друг варианти има разбира се с много некачествени и чаване и тук вече става дълга темата и идва доста офтопик, ще си ги спестя.Но при положение че наистина си намериш много добри линкове, играта ти се променя тотално и то за сравнително кратко време.
Разбира се не трябва да се забравя и конкуренцията - тя може много да ти попрече, за това те питах и коя ти е основната дума.

ама аре сега трябва да ставам по късно ще говорим
 
От: Постепенно деиндексиране

Моят съвет е да изчакаш малко като намериш още някои линк. Провери дали ти се кешират добре /тоест дали всичко е кеширано както трябва/ поне индексираните страници. Може да си направиш сайт мап.
 
От: Постепенно деиндексиране

със силни линкове реално може да се ранкнеш само с линкове но само за анкора контента ти дава и ранкване за вариации така че блъскаи линкове и прави други блогове които да наликваш от кадели не :) и да ти цитират блог постовете в техните постове :) и да те дават за пример ..

жокерче
проследи линк партньотите на другите топ ранкващи се сайтове и се постараи да си набавиш линкове от където има и те

пп форума си играе с по няколко хиляди индексирани така че нормален процес ... като имаш малко контентр изглежда брутално ...
 
Преди време с един нов сайт имах подобен проблем. Индексира всичко, после тръгна малко по малко да деиндексира. След като остави минимален брой страници в индекса, няколко дни по-късно се върнаха всички останали. До ден днешен няма проблеми с индексираните страници :)

Не съм набавял линкове, нищо не съм правил. Просто гледах сеир на Google.
 
Re: От: Постепенно деиндексиране

Моят съвет е да изчакаш малко като намериш още някои линк. Провери дали ти се кешират добре /тоест дали всичко е кеширано както трябва/ поне индексираните страници. Може да си направиш сайт мап.
имам уебмастър тоолс и събмитнат сайтмап... абе чакам сега ... линкове просто нямам много други мои сайтове да наътрупам , а хората неискат да разменят много много така че не виждам откъде ще хвана линкове освен да си купя...
 
От: Re: От: Постепенно деиндексиране

имам уебмастър тоолс и събмитнат сайтмап... абе чакам сега ... линкове просто нямам много други мои сайтове да наътрупам , а хората неискат да разменят много много така че не виждам откъде ще хвана линкове освен да си купя...
Как откъде бе бате? От:

Директорий
Артикъл Директорий
Блог Постове (Размяна)
Блог Коментари
Подписи

Просто един ден отделяш на това и си ок. Не след дълго очаквай някакви резултати. Важното е да се постигне максимален успех с минимални усилия..:)
 
е бате директории - ок събмитнал съм към 100 чакам одобрение в 99 процента...
артикъл директории - имам от там 20-30 линка
блог постове -размяна - рядко се навиват щото нямам пр на сайта
блог коментари - сички релейтед към сайта ми са нофолоу
подписи - от предприемача зимам адски много , но тежеста им е малка...
 
Re: От: Постепенно деиндексиране

Всяко начало е по трудно на следващия ъпдеит ще си ок в кои форуми още пишеш добави линк от навякъде ....
ми честно казано освен за този , за други форуми не ми оставя никакво време почти , може би по 1-2 поста... просто тука си прекарвам цялото време отделено за "форумстване"
 
От: Постепенно деиндексиране

абе споко бе всичко ще е ок
 
От: Постепенно деиндексиране

Пратих ти icq че да дрънкаме малко че тука няма да стане от пост на пост, виж си пощата
 

Горе