Постоянни размествания в SERP-а

Забелязвате ли от вчера вечерта постоянни размествания в Serp-a? При почти всички сайтове имам пренареждания. Като имам моменти в които ми показва новите пренареждания и моменти в които виждам старата подредба.
 
От: Постоянни размествания в SERP-а

Колега - такива размествания са постоянни, ежедневни. И освен тези размествания виждам и подписа ти!
 
Забелязвате ли от вчера вечерта постоянни размествания в Serp-a? При почти всички сайтове имам пренареждания. Като имам моменти в които ми показва новите пренареждания и моменти в които виждам старата подредба.

Може да наближава Панда. Минават на около 4 седмици, а вече минаха 20 дни от последната.

Също така наскоро имаше индикатор за ъпдейт и много сайтове имаха движения от порядъка на +/- 50 места. Гугъл нищо не казаха, така че може и нов алгоритъм да се подготвя.

При мен лично вчера няма нищо необичайно.
 
От: Постоянни размествания в SERP-а

Ежедневните размествания не са такива, те са плавни движения(по някога и не толкова плавни). Това което наблюдавам е разместване на много сайтове и то с от 5-6 до 20-30 позиции.

Колега - такива размествания са постоянни, ежедневни. И освен тези размествания виждам и подписа ти!
 
От: Постоянни размествания в SERP-а

Съгласен съм с Fozzy, вече абсолютно винаги, постоянно има движение в serpa, минаха времената, когато нещата бяха постоянни с месеци, че и години. Вече е постоянна динамика, а това ми харесва много, защото така се показва кой наистина е добър и кой лежи на стари лаври.
 
От: Постоянни размествания в SERP-а

При моя сайт се промениха три основни показателя: домейн авторитет - падна от 32 на 18, по една ключова фраза се качих от 12 на 3 позиция в гоогле.бг, мозранг-а ми също падна - от 41 на 38... Имаше някакви по-сериозни промени вчера не е като да няма... :)
 

Горе