Потребителите във Predpriemach.com - негативно и позитивно поведение

Форума е мармалад вече. Поне скоро ще е 100% конкурентен на БГ Мама.
katsar0v идеята ти е супер, продължавай. Местните разбирачи и про-та си ги слагай знаеш къде :)
 
Рядко са такива, ама явно пак те затруднявам.
Затрудняваш ме да... моля ти се спри :) :) :)

@Krumov мерси, аз все още се уча и сега съм на тема "bag of words", само 'дето нямам хубав речник от позитивни и негативни думи. Нанди може да ми помогне тук, ако излезе от релсите на нейната главна цел да дефинира моята личност и какъв съм бил аз (само и вижте последните Х постове в профила, това показва статистиката, не ми се вярва да е мое субективно мнение :))

PS: Тоя форум може да си мечтае да стигне сеЛо позицията на бг мама, а позицията по простотия... хм там нямам толкова опит с бг мамата и този форум :)
 
Последно редактирано:
Затрудняваш ме да... моля ти се спри :) :) :)

... само 'дето нямам хубав речник от позитивни и негативни думи. Нанди може да ми помогне тук, ако излезе от релсите на нейната главна цел да дефинира моята личност и какъв съм бил аз

Хем да спра, хем да ти помагам... Та аз толкова много ти помогнах досега, а ти едно "мерси" не каза.

Твоята личност не е трудно да се дефинира, затова няма как да бъде цел.;)

Колкото до речника - ми ще се повторя, ама само с думи не става. Трябва да вземеш предвид контекста, в който е казана думата, емоцията, която стои зад цялото изречение... Всичко това налага да прочетеш не само цялото мнение, а целия диалог, цялата тема. Ти пускаш бота да препика дърветата и викаш Еврика! - тцъ, не става. :)
 
Хем да спра, хем да ти помагам... Та аз толкова много ти помогнах досега, а ти едно "мерси" не каза.

Твоята личност не е трудно да се дефинира, затова няма как да бъде цел.

Колкото до речника - ми ще се повторя, ама само с думи не става. Трябва да вземеш предвид контекста, в който е казана думата, емоцията, която стои зад цялото изречение... Всичко това налага да прочетеш не само цялото мнение, а целия диалог, цялата тема. Ти пускаш бота да препика дърветата и викаш Еврика! - тцъ, не става.

Това е за по-напред с невронната мрежа, анализа който направих е по-прост, ама ти изтърка клавиатурните копчета, за да го изтъкнеш това. Не е нужно за груба представа да се разбира като за начало контекста на думите. Ако си написала 1300 мнения и общо 600 пъти си използвала думата "мангал", "идиот" или нещо друго, този анализ подсказва за каруцарско поведение, защото в 1300 мнения ако 600 мнения са с ирония и подобни термини.... нещата не вървят на добре.

Ама продължавай да си "тцъкаш" някъде там :)
 
Ох, направете друга тема, че вече нямам какво да кажа по тая.

... Щото в останалата част на форума е вахти скуката - дропшипинг бългериан стайл, как да оспамим фейсбук, и т.н.
 
Ох, направете друга тема, че вече нямам какво да кажа по тая.

... Щото в останалата част на форума е вахти скуката - дропшипинг бългериан стайл, как да оспамим фейсбук, и т.н.

Върви народе възродени, по пътя на бг мама вървииии :) (тая бг мама с нищо хубаво не я сравняват, освен сеЛото, гледам, май май...)
 
У бгмамата е твърде шантаво дори и за мене. Пробвал съм се да ги убеждавам колко са зле, пък те почват да ми се обясняват на лични и да ми пращат голи снимки.
 
Кацаров е като отдушник за местния форумен електорат, че много скучно последно време стана:)
 
Душата на компанията ли ме нарече?

dushata-na-kompaniata.gif


ps: настъпи тишина, хората нямат фантазия вече с какви думи да ме определят :) а Нанди сигурно скърца със зъби докато спи.
 
Последно редактирано:
Пламко, бягай да правиш сайтове за 200 лева

Тц, много са ми 200, сега има промо за безплатни ;)
 
Яко мен ме няма в негативния списък.


Благодаря, на колегата за това което е направил.
 
Яко мен ме няма в негативния списък.


Благодаря, на колегата за това което е направил.
Списъка е леко outdated и обхваща към 40-50% от форума, актуалния е при мен :) и понеже много ме "нахраниха" заради него, реших да не пускам новата версия тук, че ще вземат да дойдат у нас да ми викат :) :) :)
 
По-интересно да беше скрейпнал от темата за черния списък, да видим там как ще стане и как ще ги филтрираш
 
Списъка е леко outdated и обхваща към 40-50% от форума, актуалния е при мен :) и понеже много ме "нахраниха" заради него, реших да не пускам новата версия тук, че ще вземат да дойдат у нас да ми викат :) :) :)
Що не си пуснеш топки - ще ти отиват, щом си момченце? ;)

Стига си ревал. Тука е така. Ако искаш да оцелееш, спри да се държиш като изнежена госпожица.

п.с. Дай актуалния списък. Няма да те бия - обещавам. :)
 
Що не си пуснеш топки - ще ти отиват, щом си момченце?

Стига си ревал. Тука е така. Ако искаш да оцелееш, спри да се държиш като изнежена госпожица.

п.с. Дай актуалния списък. Няма да те бия - обещавам.

Ахаха :) и да видиш на кое място си, мне :) 50лв. и ти го пращам на ЛС.

По-рано в темата други бяха изнежените и обидените :)
 
По-рано в темата други бяха изнежените и обидените
Тцъ- това внушение се опитваш да го пробутваш от самото начало, и току виж, някой по-тъп вземе да се върже. Никой не е вземал анализаческите ти напъни насериозно, за да се обиди. Забавляваме се.
Доколкото е имало несъгласие, то е било с методите ти. Ми, не можеш да наричаш уважавани хора като Вискяр "утайка" и "каруцар", понеже казал "идиот" няколко пъти. Смешно е.
Ако продължаваш с инсинуацията, че някой се е обидил, ще поискам да покажеш доказателства - цитат на коментара му е ок. :)

Сега по темата - дай номер на сметка, да ги пускам тия 50 лв.
 
Тцъ- това внушение се опитваш да го пробутваш от самото начало, и току виж, някой по-тъп вземе да се върже. Никой не е вземал анализаческите ти напъни насериозно, за да се обиди. Забавляваме се.
Доколкото е имало несъгласие, то е било с методите ти. Ми, не можеш да наричаш уважавани хора като Вискяр "утайка" и "каруцар", понеже казал "идиот" няколко пъти. Смешно е.
Ако продължаваш с инсинуацията, че някой се е обидил, ще поискам да покажеш доказателства - цитат на коментара му е ок.

Сега по темата - дай номер на сметка, да ги пускам тия 50 лв.

Мислех, че ще платиш със смс :) (Бтв и Бат' Бойко е уважаван човек в средите си ама много хора го плуят и се ебават с него, не схващам желЕзната ти логика...)
 
По-интересно да беше скрейпнал от темата за черния списък, да видим там как ще стане и как ще ги филтрираш
Това е добра идея. Може да наскрейпиш всички споменати в темата и да изкараме в някакъв моментен за този период списък. Да не се търси в темата. Може ли да се измисли кво такова. Ще спасиш много души. :)
 
Това е добра идея. Може да наскрейпиш всички споменати в темата и да изкараме в някакъв моментен за този период списък. Да не се търси в темата. Може ли да се измисли кво такова. Ще спасиш много души.

Може, аз имам списък с всички потребители и мога да видя кой от тях е бил споменат в темата, вече дали за добро или за лошо, не мога да ти кажа точно :) (че нанди ще скръцне със зъбки върху клавиатурата, нали нямам топки и ме е страх от нея)
 

Горе