Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

AMOUN

Well-Known Member
Напечиииии, народа плъзна по паркове и улици...
Разсъблякоха се и заебаха интернетя...
Днес наполовина и приходи и посещения...
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Напечиииии, народа плъзна по паркове и улици...
Разсъблякоха се и заебаха интернетя...
Днес наполовина и приходи и посещения...
Има нещо вярно тука :)
Отиде си зимата..
Погледнете го от добрата страна..
Има слънце :lol:
 
Днес направо е все едно са изключили интернета и мобиото. Ама ще се оправи, сега хората не са виждали слънце много време, радват се. Ще им омръзне скоро, пък и като почнат жегите си седят на хладно пред компютрите.
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Връщайте се копеуета :lol:
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Най-мразим слънце! Направо ми се късат нервите от сутрин до вечер от врякащи дечурлига и секви ора бре. Най си е добре в Лондон. Вали си по цел ден и нощ и пари от адсенс има :D
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Най-мразим слънце! Направо ми се късат нервите от сутрин до вечер от врякащи дечурлига и секви ора бре. Най си е добре в Лондон. Вали си по цел ден и нощ и пари от адсенс има :D
Демек да започнем да правим сайтове на английски!:cry:
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Не мога да разбера, след като си признаваме все по-често ( постоянно чувам и по ТВ, като говорят за някой - "той не обича да е сред много хора" ), чета го постоянно и.т.н. защо все се гъчкаме по тия градове...то даже и в природата, като събереш много животни на едно място и почват да се нервят...мисля че никой не с е отпуска истински като има тълпи с хора около него, а аз не знам от слънцето ли от какво...ако лятото попадна в някакви тълпи през деня и някаква врява после обикновено ме цепи глава. Днеска гледам по плажа всички искаха да са сами и инстинктивно се отдалечаваха един от друг.
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Стаден инстинкт...
Много неща се обясняват с него.
Чустваш се в безопасност като си в тълпата.
като живееш заедно с други хора.
и те така...

Честно казано и мен ме е страх да съм в къща в гората без комшии.
Като мръкне се дърпат пердетата и се залоства вратата :)

Търся плажове с малко хора, но когато е съвсем безлюдно ме е страх да влизам навътре,
не за да не се удавя, но ме е страх и на пясъка да лежа..
щ има
един плаж до Синеморец - Липите...

малиййй

там хем убаво че нема хора и август
ама юни и септември си напълно сам...
Ако излезе някое чудовище от гората ща изяде и никой нема да разбере...
или у водатата може да те дръпне нещо и пак да те изяде...
или само да те сондира анално - пак не е малко
ходи после се оплаквай на КЗП...

Не обичам да има много хора, но все пак да има някой наоколо :)
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Amoun искам да си наясно, че продължавам да чета този форум само заради теб. Твойте слова и мисли немат равни. Фен съм ти и със сигурност не съм единственния.
Ако напишеш книга някой ден бих я купил. Това имах да кажа !!! Изкуство е да си креативен във словата си не всеки го може и повечето копират !!!
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Не се притеснявай, не си психопат. Последните години ходя само с една гемийка навътре в морето да се къпя и всеки път си умирам от шубе. Постоянно имам чувството, че нещо ме дебне от долу. Кат погледна надолу, че е черно и ме хваща параноята, немога да седя и излизам горе веднага. Кат почна да си представям акули, крокодили и разни неземни изроди и се побърквам. А съм морско чадо...



Стаден инстинкт...
Много неща се обясняват с него.
Чустваш се в безопасност като си в тълпата.
като живееш заедно с други хора.
и те така...

Честно казано и мен ме е страх да съм в къща в гората без комшии.
Като мръкне се дърпат пердетата и се залоства вратата :)

Търся плажове с малко хора, но когато е съвсем безлюдно ме е страх да влизам навътре,
не за да не се удавя, но ме е страх и на пясъка да лежа..
щ има
един плаж до Синеморец - Липите...

малиййй

там хем убаво че нема хора и август
ама юни и септември си напълно сам...
Ако излезе някое чудовище от гората ща изяде и никой нема да разбере...
или у водатата може да те дръпне нещо и пак да те изяде...
или само да те сондира анално - пак не е малко
ходи после се оплаквай на КЗП...

Не обичам да има много хора, но все пак да има някой наоколо :)
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Да, така си е.. Но пък наистина стига с тази зима... Приходите намаляват ли?!? Не съм забелязал подобна тенденция, но щом казваш...
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Мене пък изобщо не ме е страх да си седя сам из гори и разни такива...включително и в морето...ако съм на водно колело с биричка още по-добре...не знам за какви страхове говорите...мене ми става лошо сред тълпи и тесни пространства...явно страдам от някакъв вид клаустрофобия, и също се панирам селяднурите дето не са свикнали да пресичат като хора като се мятат да пресичат преди да си минал с колата още, и като вървят по пътя, а не по тротоара, особено ако имам някой от дясно и от ляво...направо спирам колата докато отминат дебилите...бахти стадото...гледаш го сочиш му тротоара..то те гледа тъпо и отминава...веднъж един дядка го питах що минава на червено...то ме потупа весело по-рамото и каза "залисах се момче"...що ли не се залисаха германските дядовци веднъж на златни не съм ги видял да ходят като гламави...5см тротоар да има и ходят в редица като войници....
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Постоянно имам чувството, че нещо ме дебне от долу. Кат погледна надолу, че е черно и ме хваща параноята, немога да седя и излизам горе веднага. Кат почна да си представям акули, крокодили и разни неземни изроди и се побърквам. А съм морско чадо...
Това чувство ми е познато:). И това при условие, че съм тренирал 4 години плуване. Смахната работа.
 
Ич ми не дреме дали съм сам или в тълпата. Сам мога да се чувствам сигурен, в тълпата мога да се държа естествено, сякаш я няма. Затова да съм сам не ме притеснява даже съм се правил на Беър Грилс и съм обикалял горите с нож, запалка и туба вода (с преспиване).
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Сега, ако кажеш, че си си пил пикнята...ще падна :lol:
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Много филми гледаме и затва мозъците ни са промити с всякакви извращения и чудовища. :)
Иначе за слънцето и адсенса е така... значи все пак хората са нормални и бягат малко от пц-тата. :)

Сега се сещам преди години като плувахме в р.Дунав.. като знам там какви риби и колко е мътно - нямаш търпение да излезеш на сушата. :))
 
От: Re: От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

Не ама лових риба и фазани. С фазаните не стана де.

И аз се каня от 2 години да си направя един сървайвър ком-емине, ама ме притеснява това спане в гората през ноща...

А няма други идиоти които да се съгласят да тръгнат с мен :)
 
Re: От: Re: От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

И аз се каня от 2 години да си направя един сървайвър ком-емине, ама ме притеснява това спане в гората през ноща...

А няма други идиоти които да се съгласят да тръгнат с мен :)

Аз съм навит. Без майтап. Макар че досега такъв преход 700км не съм правил, малко челиндж ще бъде.
 
От: Почивен ден + Слънце = слаб адсенс

ами и аз не съм правил, но е важно да има желание...

щом 50-60 годишни дядовци са го правили с години, защо да не можем и ние :)

айде и други кандидати ако има да се съберем едно отборче:)

да се постопли малко и началото на май месец да тръгваме:)
 

Горе