Почина Paul Walker.. :(

От: От: От: От: От: Почина Paul Walker.. :(

Paul Walker има пари от онзи ден и вече е пилот.

Не знам отде го вадиш това заключение.
И защо ядеш Paul Walker.
Това, че се е снимал в касов филм, съвсем не означава че има пари.
Това, че кара Порше, пак не означава, че има пари. Може да му е подарено от Порше, заради филма. Може да му е подарено от почитател. А да се твърди, че е пилот, щото има Порше, или се е снимал във филм с коли, е несъстоятелно.
За ядене са много други неща. С които Paul Walker няма нищо общо. За ядене е възпитателната и образователната системи, съвременния начин на живот, създадените ценности в младите хора, съвременната политика по цял свят. Списъка е доста дълъг.
Скоростта винаги е привличала човека. Не малко хора са се представили на другия свят при състезания с коне, каруци, че и пеша.

Дали е починал, или е реклама, ще се разбере. Макар че доскоро имаше съобщенията от хора, които са се срещали с Хитлер. Както казах и преди, снимката на колата ми прилича на декор от филм, а не от катастрофа в град. Любителския клип от балкона над сцената също нищо не изяснява.

Относно тъгата. Да, тъжно ми е, ако е починал. Познавам го от екрана и ми е доставил няколко часа на удоволствие да гледам Бързи и яростни. Поредицата е забавна и приятна.
Лошото е, че някои хора се вживяват във филма и решават да го изживеят наяве. Но това вече е психо тема, нямаща нищо общо с актьора.

Клипа в бокса е ненормалност за едни хора и прекрасен в очите на други хора. Аз не бих му дал линк никъде. Други ще го споделят на десет места.
Знам за хора, дето са направили колите си истински зверове. С доста работа, средства, знания и отделено време. Но на улицата се държат нормално. Знам и хора, дето с таратайки, буквално, се държат като на писта.
С това Paul Walker също няма нищо общо.
 
От: Почина Paul Walker.. :(

кофти за човека, но дано да не правят повече бързи и яростни, много затъпя тоя филм
 
От: Почина Paul Walker.. :(

гледай какъв късмет...реших да видя какви клипове има в топ 40 на вбокс
и познайте какъв клип е на първа позиция - http://vbox7.com/play:2280e2a2a9

ето и цитат от описанието на клипа:



направо щях да се пръсна от смях
някой може ли да ми разтълкува клипа и какво иска да се каже с него, какъв му е смисъла..Paul Walker някакъв автомобилист ли е бил..?

другото което е
четох в чужди издания за катастрофата, и там пишеше за приятели на този където е шофирал, че видиш ли..причината за катастрофата не е тази която разпространяват медиите - изгубил е контрол на колата.
Демек този е някакъв свръх човек-пилот..пилотите на Ф1 не може да му стъпят на малкия пръст
той няма начин да изгуби контрол над "някакво си Порше"

боже Господи колко мъка има по този свят
тези са се самозабравили или живеят във филма :(
ей оправи ми деня с тоя клип :D
 
От: От: Почина Paul Walker.. :(

Това, че кара Порше, пак не означава, че има пари.

Замени "порше" със всеки друг "подходящ автомобил" и ще видиш, че изреченията си запазват смисъла :wink:

ей оправи ми деня с тоя клип :D

жалко е..а на мен ми го развали :(
 
От: От: От: Почина Paul Walker.. :(

жалко е..а на мен ми го развали :(
Що бе? Аз като видя такива малоумници и се успокоявам, някак си се чувствам една доза по нормален. А и тези кретени от клипа надали знаят кой Пол Уокър.
И пак да кажа филам е пълен ташак и не виждам защо го величиете като "невероятен" актьор
 
От: Почина Paul Walker.. :(

Да разбирам те, прав си за това че смъртта не подминава -богат, беден, известен или какво ли не друго.
Но човекът не е карал той а негов приятел ( Roger Rodas) на когото също му изказвам моите съболезнования както така и на Paul Walker. Дори когато е ходил да се съзтезава с приятели е било на обградена писта , дори има видео в YOUTUBE. И за филма 8 героя ( Eight Bellow) който е по действителен случай, и аз мисля че е жалко че никой не вкарал толкова много внимание.
Това съобщение е към Notrent .
Съжелявам че не съм могал да ти тагна съобщението но съм нов в форума и не знам как се работи .
 
От: Почина Paul Walker.. :(

регистрира се за да ми кажеш това?
не ме интересува кой е карал..не мисля някой от двамата да е спал, докато другия е нарушавал законите и застрашавал живота на всяко живо същество, имало нещастието (и видиш ли наглостта) да им се изпречи на пътя.

Недей пиши фермани на тази тема защото си губиш времето. Съболезнования се изказват на роднини и приятели. Не вярвам някой от тях да прочете коментара ти.
Вместо да страдаш за Paul Walker (всъщност не знам в какво се изразява страданието на един фен..защото все си мисля, че е някакъв вид лицемерие това вашето), може да отвориш учебника по български за 5-ти клас (правиш елементарни правописни грешки - "Съжелявам ", "могал" и т.н.).

Жалко ако си се регистрирал заради моя коментар...жалко е за теб. Дано си на 10-12 год.
 
От: Почина Paul Walker.. :(

регистрира се за да ми кажеш това?
не ме интересува кой е карал..не мисля някой от двамата да е спал, докато другия е нарушавал законите и застрашавал живота на всяко живо същество, имало нещастието (и видиш ли наглостта) да им се изпречи на пътя.

Недей пиши фермани на тази тема защото си губиш времето. Съболезнования се изказват на роднини и приятели. Не вярвам някой от тях да прочете коментара ти.
Вместо да страдаш за Paul Walker (всъщност не знам в какво се изразява страданието на един фен..защото все си мисля, че е някакъв вид лицемерие това вашето), може да отвориш учебника по български за 5-ти клас (правиш елементарни правописни грешки - "Съжелявам ", "могал" и т.н.).

Жалко ако си се регистрирал заради моя коментар...жалко е за теб. Дано си на 10-12 год.
Добре! Значи ти никога не си правил правописни грешки. А аз се питам, дали ако ти умреш ще има поне тридесет човека които ще тъгуват за теб?
А на теб какво ти е направил че да го мразиш толково много?
 
От: От: Почина Paul Walker.. :(

Добре! Значи ти никога не си правил правописни грешки. А аз се питам, дали ако ти умреш ще има поне тридесет човека които ще тъгуват за теб?
А на теб какво ти е направил че да го мразиш толково много?
Аллах корсум.
Ти ще излезеш някой фанатик май.
Единственото което знаеш за тоя пич е пуснатото в мрежата, а повярвай той си има хора които да му лъскат PR и никога няма да разбереш лошите му страни какви са били и дали е толкова "пич" в действителност.
 
От: От: Почина Paul Walker.. :(

...
А на теб какво ти е направил че да го мразиш толково много?

Ти прочете ли цялата тема? Защо намесваш омраза не мога да разбера. Става дума за конкретно действие и съответните последствия. Никой не е застрахован, че както си пресича или си ходи по тротоара няма да го замете някой откачен. Не са застраховани и шофьорите, които си позволяват да шофират с неадекватна скорост и тези, които не спазват правилника. Но, кой да мисли? Хората мислят само когато някой вече е заметен или някой шофьор я се е забил в дърво, я влезнал в канавка и останал там.
 
От: От: Почина Paul Walker.. :(

Добре! Значи ти никога не си правил правописни грешки. А аз се питам, дали ако ти умреш ще има поне тридесет човека които ще тъгуват за теб?
А на теб какво ти е направил че да го мразиш толково много?

:mrgreen:
остави правописните грешки, те са най-малкия проблем.

Аз не го мразя, защото за да мразиш се изисква някакво усилие, a aз нямам намерение да го полагам.
Яд ме е, че дава лош пример (ти си негова жертва).


На теб мъчно ли ти е за него? В какво се изразява тъгата ти?
(Ще очаквам отговор. особено на последните два въпроса...прочети ги няколко пъти, защото от първия път може да ти се сторят сложни :lol: )

сега се сетих за още един въпрос
(важна препоръка: отговори ми на първи - направи 1 час почивка, след това на втория - пак почивка и чак тогава на третия! Моля те, обърни внимание на това - не искам да ти се случи нещо! като претоварване на мозъка и etc.)

ето го и него:
Ако Paul Walker тогава беше блъснал едно дете и то беше починал (както и самия той) - каква щеше да ти бъде реакцията? Щеше ли да си промениш мнението за него?
 
От: Почина Paul Walker.. :(

Филмът няма да е същият без него. Емблематичен за поредицата заедно с Вин Дизел. На въпросите от горе - естествено че не може да се тъгува все едно ти е роднина, но е мъчно - млад , прав човек загива по такъв безумен начин. До колкото четох е отивал на благотворително събиране, така че достоен за уважение човек най-малкото. Мен лично ми харесва и като актьор.
 
От: Почина Paul Walker.. :(

Филмът няма да е същият без него. Емблематичен за поредицата заедно с Вин Дизел. На въпросите от горе - естествено че не може да се тъгува все едно ти е роднина, но е мъчно - млад , прав човек загива по такъв безумен начин. До колкото четох е отивал на благотворително събиране, така че достоен за уважение човек най-малкото. Мен лично ми харесва и като актьор.
Още един заблуден, отивал на благотворително събиране...
А дали е било по негово желание?
 
От: Почина Paul Walker.. :(

... До колкото четох е отивал на благотворително събиране, така че достоен за уважение човек най-малкото. ...

Е, то няма холивудски актьор, който да не посещава благотворителни събития. Това си е задължителна част от PR при тях. Освен това е лесно да даваш, когато имаш милиони. За възхищение са хора, които имат малко, но са склонни да помогнат по някакъв начин (не е нужно да е кеш).
 
От: От: Почина Paul Walker.. :(

Още един заблуден, отивал на благотворително събиране...
А дали е било по негово желание?

Не , насила го набутаха в колата и му заповядаха да отиде на благотворителното събиране.
Мисля малко с тая глава на раменете , не е само да ти расте коса на нея...

За горния комент - естествено че човек който има малко и помага е много по-доблестно , ама не ми се вярва световно известен актьор да е дарил 5 лева...
да има пари , но помага и с много. Всичко това е инфото което съм чел , човека нито го познавам , нито му броя парите. От злобно плюене по негов адрес обаче не виждам смисъл и не го разбирам.
 
От: От: Почина Paul Walker.. :(

Филмът няма да е същият без него.

ловя бас, че би го казал за всеки който можеше да бъде на неговото място (има безброй добри колкото него и още толкова по-добри)!
жалко, че няма как да го разбереш и аз няма как да проверя дали съм прав :)

Е, то няма холивудски актьор, който да не посещава благотворителни събития. Това си е задължителна част от PR при тях. Освен това е лесно да даваш, когато имаш милиони. За възхищение са хора, които имат малко, но са склонни да помогнат по някакъв начин (не е нужно да е кеш).

@pisara, по-точно не можеше да бъде казано!


п.п. който опира в защитата си до това, че е отивал на благотворително събитие: и какво от това?
неговата благотворителност бъркате с една друга - тази каквато правят много хора на които не знаем имената
а тези които парадират с това - просто си правят ПР за да ги мислим за пичове..да стават по-известни и от там печалбите от филма да са по-големи
айде не се правете, че не разбирате :)

дарявал...и заради това трябва да му простим престъплението което извърши?
то и мафиоти даряват - чудо ли виждате?

@BurnX - коментарите не са в следствие на злоба. Повярвай ми - дори за секунда не съм искал да съм на негово място :lol:

Трябва да си вземем поука от случката. Но защо не го правим?
 
От: Почина Paul Walker.. :(

Айде стига сте дигали кокалите на човека, оставете го да си почива в мир. Пък и от случката мина доста време, не знам какво се чоплите пак. Човека не е сред нас и не може нито да се защити, нито да отвърне на сиирджиите.
 
От: Почина Paul Walker.. :(

@uni - стига с това мислене.
Трябва да обсъждаме случката, дори повече. Трябва колкото си може повече хора да си вземат поука, за да не я повтарят - защото е грешка и то скъпа.

Затова Paul Walker е добър пример.

Ако беше направил нещо хубаво - щяхме да го обсъждаме нали? защо когато направи грешка да не я обсъждаме? :shock:

няма логика :beer:
 
От: Почина Paul Walker.. :(

А каква грешка е направил ? качил се е в бързата кола , която е карана от приятеля му ? Дано законът е по строг спрямо такива недопустими действия....
И ако не беше загинал , а пристигнал на въпросното благотворително събитие и дари пари , дали щеше да има тема за това да се обсъди ?
 
От: Почина Paul Walker.. :(

Може що да е се коментира, но според мен не трябва да се коментира по отношение на починал човек.

Пускай тема, самоубийците по пътя или нещо от рода, и там вече да коментираме. :)

Иначе, се учудвам, че днес никой не е пуснал тема още за това дето всички тв. надуха тиквата на всички хора: кой били най-търсените думи в гошо, а човека мисля беше на второ място.

Ако има нещо вярно в това което са показали, но това е друг въпрос.

@uni - стига с това мислене.
Трябва да обсъждаме случката, дори повече. Трябва колкото си може повече хора да си вземат поука, за да не я повтарят - защото е грешка и то скъпа.

Затова Paul Walker е добър пример.

Ако беше направил нещо хубаво - щяхме да го обсъждаме нали? защо когато направи грешка да не я обсъждаме? :shock:

няма логика :beer:
 

Горе