Почина Paul Walker.. :(

От: Почина Paul Walker.. :(

Никой от вас не го познава, не го знаете какъв точно е бил. За това споровете са излишни. Единственият сигурен факт е, че е мъртъв и няма какво повече да се коментира. Малко са ми смешни коментарите ви - щом е бил богат и известен, значи е лош, а това, че е тръгнал за благотворителност го прави още по-лош, понеже е богат, а не е беден. Аз не го знам какъв е бил, но не бих тръгнал да говоря против човек, който не познавам.
 
От: Почина Paul Walker.. :(

Днес пък видях това:

1460001_359432587534821_917586927_n.jpg

Ама тази снимка не е от сега естествено!!! А от един от филмите, който снима. Повече тук: ЦЪК

----------------------------------

@nortrant

Трябва да обсъждаме случката, дори повече. Трябва колкото си може повече хора да си вземат поука, за да не я повтарят - защото е грешка и то скъпа.

Затова Paul Walker е добър пример.

Според новини, които четох в различни сайтове, самото Порше е било смъртоносно. Колата е била толкова ниска, че и най-малкото нещо е можело да я възпрепядства. Доближавала се максимално до автомобилите от формула 1 (мисля, че и те са изключително ниски) и освен това е липсвала някаква част (забравих й името), която я има при другите коли и коригира грешки на шофьора, например при завои и т.н. (нещо такова). Та при този модел Порше е липсвала, което увеличава многократно шанса за загуба на управление на Карерата и съответно катастрофа.

През 2005 година още двама са загинали (мисля, че репортери или актьори, нещо такова...) с подобна кола - забили са се в някаква стена и тогава Порше са изплатили голямо обещтетение на семейството.

Също така, някакъв известен опитен шофьор бил казал, че това е най-страшната кола, в която се страхува да се качи.

--------

Загубата на контрол над автомобила е най-достоверната версия, но въпреки опитността на шофьора, ако е изникнало някакво препядствие при високата скорост, няма как да се овладее, защото автомобила е карък (казано по бг) и липсва онази въпросна "регулаторна" част. Така, че ако беше друга кола, вероятно нямаше да се случи този трагичен инцидент, но до голяма степен и самата кола има вина (поне според мен.

--------

Единствената грешка на двамата е била да се кача в тази кола, въпреки че може би са знаели колко е опасна тя.



Ако беше направил нещо хубаво - щяхме да го обсъждаме нали? защо когато направи грешка да не я обсъждаме?

Преди няколко години млада двойка е влязла бижутериен магазин като дамата си харесала един скъп пръстен, но сумата била непосилна за тях. Техния разговор дочул мъж, който стоял до тях - Пол Уокър. На излизане от магазина, продавача ги настигнал и им дал пръстена - казал, че е подарък от Пол Уокър.

(разказвам по спомен)...

Та, това е хубава постъпка, която не е станала публично достояние поне до момента.

Колко е вярна вече не знам, но бързо потъна, просто защото на хората са им по-интересни пикантериите като "дали е жив", "защо са се блъснали"... това кара трафика, а не добрите му постъпки (за съжаление).

:)

Нека си почива в мир човека, станалото станало, вече няма смисъл да се коментира каквото и да било.
 
От: Почина Paul Walker.. :(

А каква грешка е направил ?

ми за к'во е тази тема бе? никаква грешка не е направил...тогава се е самоубил :shock:
тук едва ли щеше да има тема, но у тях щеше да се обсъди задоволително

Може що да е се коментира, но според мен не трябва да се коментира по отношение на починал човек.

Пускай тема, самоубийците по пътя или нещо от рода, и там вече да коментираме. :)

Иначе, се учудвам, че днес никой не е пуснал тема още за това дето всички тв. надуха тиквата на всички хора: кой били най-търсените думи в гошо, а човека мисля беше на второ място.

Ако има нещо вярно в това което са показали, но това е друг въпрос.

тази тема не съм я пуснал аз, просто реших да я използвам защото е точно по случая
известните хора ги използваме за това - да взимаме пример
едни дават добър, други - лош и т.н. 8)

относно класацията на Гугъл - няма нищо интересно
какво да я коментираме?

Никой от вас не го познава, не го знаете какъв точно е бил. За това споровете са излишни. Единственият сигурен факт е, че е мъртъв и няма какво повече да се коментира. Малко са ми смешни коментарите ви - щом е бил богат и известен, значи е лош, а това, че е тръгнал за благотворителност го прави още по-лош, понеже е богат, а не е беден. Аз не го знам какъв е бил, но не бих тръгнал да говоря против човек, който не познавам.

Не може да си сигурен, че е мъртъв, но може да си сигурен, че е престъпник или по-точно съучастник в престъпление.
Никой не е казал, че е лош! Нито някой завижда, че е известен и богат - както видяхме това НЯМА АБСОЛЮТНО НИКАКВО значение.


Имаше твърдения, че колата е била за ремонт, но те решили да я тестват. Идиоти!

глупаци..ако си бяха замълчали щяха да изглеждат по-умни
вместо да се опитват да ги оневиняват

Единия е клоун, а другия не го знам къв е - щели да тестват колата :D и то в града?
това трябва да бъде осъдено, а не възхвалявано чрез подобни теми като тази
 
От: Почина Paul Walker.. :(

кофти за човека, но дано да не правят повече бързи и яростни, много затъпя тоя филм

Ще има 7-ма част си мисля аз. Продуцентите трябва да са глупави, за да не си направят филма, в който са вложили пари. Съвсем нормално да отложат снимките, заради трагичния инцидент, но едва ли ще ги отменят завинаги.

А и освен това, според мен много добре знаят, че 7-мата част ще е още по-гледаема, заради сегашното нашумяване - покрай смъртта на актьора (колкото и жалко да е това). Иначе биха допуснали огромна грешка.

П.П.: Между другото четох из някакви клюкарски сайтове, че търсели заместник на Пол Уокър и гласяли брат му, който много приличал на него, да го замести.

Което по мое мнение ще си е тактическа грешка. След този трагичен инцидент, повечето почитатели ще се разочароват независимо кой актьор се опита да изиграе неговата роля.
 
От: Почина Paul Walker.. :(

Аз никого не оневинявам, нито обвинявам. Просто ми е странна тази агресия и озлобление към непознат човек. Много е вероятно да е коренно различен от медийния образ, който са му изградили. Пак казвам, че моята позиция е неутрална - нито го познавам, нито съм гледал филмите с него. Даже за пръв път разбрах за него от тази статия, понеже не съм почитател на жанровете, в които се е изявявал.
 
От: Почина Paul Walker.. :(

Аз никого не оневинявам, нито обвинявам. Просто ми е странна тази агресия и озлобление към непознат човек. Много е вероятно да е коренно различен от медийния образ, който са му изградили. Пак казвам, че моята позиция е неутрална - нито го познавам, нито съм гледал филмите с него. Даже за пръв път разбрах за него от тази статия, понеже не съм почитател на жанровете, в които се е изявявал.

Може би nortrant има предвид като цяло, че когато става дума за известна, обичана личност, която загива, неспазването на закона (в случая превишена скорост) се пренебрегва и се набляга на трагедията и смъртта на обичаната личност (каквато в случая е Пол Уокър).

Например, ако колата беше помела човек, то пак хората щяха да тъжат за известния актьор. И обратно, ако пешеходеца беше обичания актьор, а пътниците в автомобила просто случайни граждани, непознати на хората, то при загиване на всичките, хората щяха да обвинят тези, които са били в колата.

Ето това е разликата между известни и неизвестни.

Но пък в крайна сметка Пол Уокър НЕ Е шофирал. Така, че не носи пряка вина за инцидента. Единствената му вина е, че се е качил в проклетия автомобил. Това е!
 
От: Почина Paul Walker.. :(

Абе вие не четете ли? Никой не завижда, обижда, оплюва загиналия.
Носртрант се изнерви от простотията в темата.
То самата тема е една голяма глупост, ако се върнете назад ще видите един клип с няква тъпанари който просто не може да се коментира.
Не може човек, който до вчера не сте чували днес да ви липсва толкова много.
 
От: Почина Paul Walker.. :(

:mrgreen:
остави правописните грешки, те са най-малкия проблем.

Аз не го мразя, защото за да мразиш се изисква някакво усилие, a aз нямам намерение да го полагам.
Яд ме е, че дава лош пример (ти си негова жертва).


На теб мъчно ли ти е за него? В какво се изразява тъгата ти?
(Ще очаквам отговор. особено на последните два въпроса...прочети ги няколко пъти, защото от първия път може да ти се сторят сложни :lol: )

сега се сетих за още един въпрос
(важна препоръка: отговори ми на първи - направи 1 час почивка, след това на втория - пак почивка и чак тогава на третия! Моля те, обърни внимание на това - не искам да ти се случи нещо! като претоварване на мозъка и etc.)

ето го и него:
Ако Paul Walker тогава беше блъснал едно дете и то беше починал (както и самия той) - каква щеше да ти бъде реакцията? Щеше ли да си промениш мнението за него?
Да и ти си прав за това че ако имаше човек можеше да омре от безрасъдъка на скороста.
А оноова момче/мъж дето каза алах корсун или нещо такова.... Искам да знае че не съм Турчин а Българин и да не се подлъгва от името и фамилиятя.
 
От: От: Почина Paul Walker.. :(

Да и ти си прав за това че ако имаше човек можеше да омре от безрасъдъка на скороста.
А оноова момче/мъж дето каза алах корсун или нещо такова.... Искам да знае че не съм Турчин а Българин и да не се подлъгва от името и фамилиятя.
Ами де да знам бе, не че беше заяждане просто си упражнявам чуждите езици.
Та сега видях и първия пост, че бил велик актьор. Я дайте някой филм в който си проличава това му качество.
 
От: Почина Paul Walker.. :(

@fifi - колите на Ф1 са ниски за да са по-устойчиви предвид скоростите които развиват НА ПИСТАТА. Да си видяла болид на пътя? не? а защо?
Не ме интересува какви части са липсвали... щом той избира да си прави кеф пред семейството си - негова му работа.

Относно това дали ще снимат 7-ма част? иска ли питане :mrgreen: Толкова са лицемерни всички, че няма накъде повече.
Какво като е починал? Актьори - бол (както писах и по-нагоре). Филма трябва да продължи.


Аз никого не оневинявам, нито обвинявам. Просто ми е странна тази агресия и озлобление към непознат човек. Много е вероятно да е коренно различен от медийния образ, който са му изградили. Пак казвам, че моята позиция е неутрална - нито го познавам, нито съм гледал филмите с него. Даже за пръв път разбрах за него от тази статия, понеже не съм почитател на жанровете, в които се е изявявал.

оффф пак трябва да го казвам: не ме интересува Paul Walker, все ми е тая за него
интересува ме начина на мислене на хората

не може ли да изразя мнение?
 
От: Почина Paul Walker.. :(

Абе вие не четете ли? Никой не завижда, обижда, оплюва загиналия.
Носртрант се изнерви от простотията в темата.
То самата тема е една голяма глупост, ако се върнете назад ще видите един клип с няква тъпанари който просто не може да се коментира.
Не може човек, който до вчера не сте чували днес да ви липсва толкова много.

:O Е как да не сме чували?

Аз лично съм чувала и филма Осем герои и Машина на времето (с негово участие), например са яки (поне за мен).

П.П.: Да уточня, че само ми стана гадно за смъртта му - не го изживявам. :D
 
От: От: Почина Paul Walker.. :(

@fifi - колите на Ф1 са ниски за да са по-устойчиви предвид скоростите които развиват НА ПИСТАТА. Да си видяла болид на пътя? не? а защо?
Не ме интересува какви части са липсвали... щом той избира да си прави кеф пред семейството си - негова му работа.

Относно това дали ще снимат 7-ма част? иска ли питане :mrgreen: Толкова са лицемерни всички, че няма накъде повече.
Какво като е починал? Актьори - бол (както писах и по-нагоре). Филма трябва да продължи.




оффф пак трябва да го казвам: не ме интересува Paul Walker, все ми е тая за него
интересува ме начина на мислене на хората - не може ли да изразя мнение?

Само да уточня, че сравняват Порше с колите от Формула 1 (така пишеше в сайта на бтв - онзи там, новият им...)"най-се била доближавала" + и като скорост.
 
От: От: Почина Paul Walker.. :(

Искам да знае че не съм Турчин а Българин и да не се подлъгва от името и фамилиятя.

абе то всички родени в България трябва да са българи...но за съжаление някой не се чувстват такива и не знам какво правят тук

махни това
кажи ми как преживяваш без Paul Walker? Ако не си променил нищо в ежедневието си..защо си лицемер?
 
От: От: От: Почина Paul Walker.. :(

Само да уточня, че сравняват Порше с колите от Формула 1 (така пишеше в сайта на бтв - онзи там, новият им...)"най-се била доближавала" + и като скорост.

е да де
единствената разлика е, че едните се управляват от пилоти, а другите от всеки с книжка 8)

правилно е това което си прочела
 
От: Почина Paul Walker.. :(

абе то всички родени в България трябва да са българи...но за съжаление някой не се чувстват такива и не знам какво правят тук

махни това
кажи ми как преживяваш без Paul Walker? Ако не си променил нищо в ежедневието си..защо си лицемер?
Лицемер? Например?
 
От: Почина Paul Walker.. :(

тъжиш ли за Paul Walker и в какво се изразява това?
според мен си неискрен, но искаш да убедиш себе си

сигурен съм, че не си се променил след смъртта на Paul Walker - следователно не изпитваш тъга?

въпросите не са само към теб
а към всички които се правят на скърбящи! чрез тъпи теми във интернет, картинки, статуси и т.н.
 
От: Почина Paul Walker.. :(

тъжиш ли за Paul Walker и в какво се изразява това?
според мен си неискрен, но искаш да убедиш себе си

сигурен съм, че не си се променил след смъртта на Paul Walker - следователно не изпитваш тъга?

въпросите не са само към теб
а към всички които се правят на скърбящи! чрез тъпи теми във интернет, картинки, статуси и т.н.
Не, не мога да кажа че тъувам или нещо такова.
Просто му бях нещо като фен и ми харесваха филмите му.
 
От: От: Почина Paul Walker.. :(

Просто му бях нещо като фен

надявам се вече не си?

п.п. филмите не са негови
по-известен е защото имал главна роля, а не защото е най-добрия (обикновено хората са фенове на нещо/някой което смятат за най-доброто)
 

Горе