Права сайтове продавам изгодно

teodor

Banned
Права сайтове продавам изгодно по поръчка който иска нека ми пише на лична.
 
От: Права сайтове продавам изгодно

...сигорно е тъка...

С тази грамотно ( бизнес стил и правопис ) написана оферта очаквай да те "залеят" с поръчки.
 
От: Права сайтове продавам изгодно

да добре че е така никoй на сила не карам просто помагам направи ми ти на мене тогава грамотнико.
 
От: Права сайтове продавам изгодно

Ей, пич, вместо да го оплючваш, слушай малко. Това да не можеш да говориш и пишеш на родния си език е СРАМНО!
 
От: Права сайтове продавам изгодно

да добре че е така никoй на сила не карам просто помагам направи ми ти на мене тогава грамотнико.

продавам<>помагам, прави разлика :)
 
От: Права сайтове продавам изгодно

абе тука за езици ли ще говориме и правопис или за сайтове
 
От: Права сайтове продавам изгодно

Просто не си прави труда да ме заплашваш, нито ще ме уплашиш, нито ще имаш някаква полза. Най-много да си докараш законови последствия.

Такива 12-годишни "бабаити" виждам всеки път, като играя CS.
 
От: Права сайтове продавам изгодно

хахахахахахахахаха и вие пишете по темата а не да я раздвуявате
 
От: Права сайтове продавам изгодно

Просто не си прави труда да ме заплашваш, нито ще ме уплашиш, нито ще имаш някаква полза. Най-много да си докараш законови последствия.

Такива 12-годишни "бабаити" виждам всеки път, като играя CS.

Доста добро изказване :D
 
От: Права сайтове продавам изгодно

Мен грамотността на създателя на темата продължава да ме изумява...
 
От: Права сайтове продавам изгодно

@teodor дори грамотно не можеш да напишеш заплахите. Пробвай пак!

Пак токо виш си ма оплашил...
 
От: Права сайтове продавам изгодно

Как смеете да му правите забележки за грамотността и правописа?
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=14031
Този супер-индивид е усвоил умения за броени часове! Умения, които на всички ни костват години четене, практика и експерименти!
Дълбок поклон!
 
От: Права сайтове продавам изгодно

Как смеете да му правите забележки за грамотността и правописа?
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=14031[url]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=14031[/URL]
Този супер-индивид е усвоил умения за броени часове! Умения, които на всички ни костват години четене, практика и експерименти!
Дълбок поклон!
Много ясно ;) Сигурно е усвоил "професионалната" програма Web Page Maker :D
 
От: Права сайтове продавам изгодно

не просто се направих че не знам за да ви видиме вие колко можете
 
От: Права сайтове продавам изгодно

Разбира се извинението "Аз само се преструвах за да те видя тебе", което признавам си беше много модерно втори клас е употребено в комбинация с поредната доза неграмотност.
За наше съжаление, Тедито, вече знае какво е HTML и аз лично започвам да си търся нова професия
 
От: Права сайтове продавам изгодно

Успешен тест! Доколкото разбрах мистериозната многоходова стратегия, е бил е най-вече заблуда на клиентите. Представете си колко ще е доволен клиент, който рискува да се възползва от услугите му, след като прочете ужасно написани заглавия и теми в стил onemanshow, и досега го е смятал за малолетен, неграмотен, тъп, безперспективен и нахален. И изведнъж, о, Чудо! Грозното патенце се превръща в прекрасен лебед. Ако бях на мястото на такъв клиент, веднага щях да платя двойно и вместо 2 да извадя 4 лева.
 
От: Права сайтове продавам изгодно

Момче, не ги слушай тия - завиждат, защото усещат колко си гениален и къдърен !
Дай по същество - искам да ми се направи едно сайтче от рода на google.com, в краен случай yahoo.com .
 
От: От: Права сайтове продавам изгодно

Момче, не ги слушай тия - завиждат, защото усещат колко си гениален и къдърен !
Дай по същество - искам да ми се направи едно сайтче от рода на google.com, в краен случай yahoo.com .

нямаш проблеми ще ти го направа както искаш само кажи как да се казва сайта нп за парите избери си ти колко можеш да дадеш :wink::)
 

Горе