Правила на конкурса - Дискусия

Статус
Not open for further replies.
От: Правила на конкурса - Дискусия

А не е ли по-добре да видим какво правят големите в бранша... банерчета манерчета, да не сме 98-ма... по-добре е да се слага meta таг.
 
От: Правила на конкурса - Дискусия

А не е ли по-добре да видим какво правят големите в бранша... банерчета манерчета, да не сме 98-ма... по-добре е да се слага meta таг.

де си виждал 98-ма банери ?
освен по дънкУвити якИта от турция ? :)
 
Re: От: Правила на конкурса - Дискусия

а според мен е по-добре
една папка
predpriemach и в нея да се качва снимката от сайта


така звучи добре и лесно за проверка :) като журито почне да оценява
 
От: Правила на конкурса - Дискусия

аз подкрепям идеята за мета таг, на мен също това първо ми дойде на ума като стана дума (дали не е защото половин ден се занимавах с WMT :))
тва за снимката е кофти предложение, не ми се правят сто безмислени директории, че и да си преправям постовете сега...

coolice
последно какво ще е? банер, линк, мета? или може да си остане без да пипаме :)
 
От: Правила на конкурса - Дискусия

Аз пък не подкрепям идеята за мета таг както и идеята да се принуждава участник да променя каквато и да е част от сайта си (мета таг и/или съдържание). Ако толкова има съмнение за собственост, има един къде по-прост метод - в главната директория на сайта се добавя файл с указано от организаторите име и съдържание. Така хем се доказва собственост, хем не се принуждава даден сайт да променя каквато и да е част от вида и съдържанието си.
 
и трите са валидни ама трябва всеки да си едитнете постовете за участие да укаже каде какво е сложил не ние да гадаем :)

банерчето и текста на метататага ще ги дам следобед
 
слабо се включвате колеги :) даже гледам инициаторите на състезанието не са се записали :)

значи грамотите които смятаме да раздадем ще са 100% про да можете да си ги сложите в офиса / сканирате за да помагат при конверсията на бъдещи клиенти :)
 
От: Правила на конкурса - Дискусия

Нещо май не схванах кои точно са трите.
 
От: Правила на конкурса - Дискусия

Какво да слагаме сега?
За мен предложението на Unwise е най-добро. Казвайте името на файла и съдържанието. :)

EDIT: А в блога си имам текстов линк към Предприемач... Това достатъчно доказателство ли е, че е мой?
 
Re: От: Правила на конкурса - Дискусия

Нещо май не схванах кои точно са трите.

станаха 5 не искаме да ви налагаме ограничения важното е само по някакаъв начин да окажете че е ваш да не запише някои чужд сайт и да спечели с него

с метатаг
с катинка за конкурса на сайта или с тази от пазара
папка predpriemach в която да сложите картинката с която показвате сайта си в темата за записване
с текстовия линк
с празен файл в хоум директорията кърстен predpriemach.com

само се изисква да укажете в поста си с които сте се записали каква верификация ползвате :)
 
От: Правила на конкурса - Дискусия

Дайте кодовете в тази тема, за да можем да ги взимаме в готов вид :)
 
От: Правила на конкурса - Дискусия

Добре е да има и отделна категория - Оригинална идея или Най-креативен сайт!
Нека стимулираме новото и различното :)
Подкрепям!
 
От: Правила на конкурса - Дискусия

де си виждал 98-ма банери ?
освен по дънкУвити якИта от турция ? :)

В интернет, някой отдавна се лутаме из дебрите му.


готово, верифицирани сме :) последният вариант май е най-смислен бтв ...

И на мен това с файла най-много ми допадна. Яд ме е че не го предложих аз :D
 
От: Правила на конкурса - Дискусия

Най моите сайтове най-отдолу си пише mvmrik, така че едва ли ще се осъмните.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе