Правилно ли е в Мета тагът keywords...

Re: От: Правилно ли е в Мета тагът keywords...

Виж и мета таговете на тази тема - в Keywords слага заглавието, в Description заглавието + още малко информация. Щом Coolice и Blinky са позволили да е така, може би това е добра практика :)


обаче на хоум пеиджа не ползваме :)
 
От: Правилно ли е в Мета тагът keywords...

искам да ви попитам за мета таговете, които се слагали, за да се намира по-добре сайта от търсачките
става въпрос за блог в blogspot

значи, аз намерих едни уроци, после намерих генератори за метатагове, писах, попълвах там поленцата, изкараха ми мета таговете, обаче в HTML на блога не ми ги приема, а пък нали се слaгали на точно определено място след head, мисля беше
ако може някой да ми каже точно къде се слагат

и още нещо, доколкото разбрах в метатага за ключовите думи мога да посоча до 3 думи. Обаче в моя блог има към 15 статии и всичките са на различна тематика. И незнам кои ключови думи да избера. Освен това ще добавям и други статии, които също са от най-различен характер, информационни

и незнам как се появява в гугъл блога ми, например за имам една статия за айлантус (вид дърво). По думата "айлантус" не излиза в гугъл, или ако излиза е много назад, обаче някакъв е намерил статията по думата "черница", която се споменава само един път в статията

друг пример,:: имам статия за легенда за Черно море. На нея са попаднали хора, търсещи почивки на Черно море

въобще много тъпо...как да насоча търсачката да ми изкарва статиите по същество, а не по някакви странични думи, които не са основни за смисъла на статията
 
ами тяхана си работа е алгоритъм решава как излезе иначе Г не обръща внимание на мета курдите...

можеш да посочиш повече от три киурда до 20 например а за да излизат стиите правилно ти трябват малко повече диип линкове до тях с правилния анкор
 
От: Re: Правилно ли е в Мета тагът keywords...

можеш да посочиш повече от три киурда до 20 например а за да излизат стиите правилно ти трябват малко повече диип линкове до тях с правилния анкор

можеш ли сега да ми го преведеш това на по-человечески език:)
какво значи повече диип линкове и откъде да ги взема
и какво е това анкор
и разбрах, че няма полза от метатаговете за Гугъл, в смисъл все е едно дали ги има или не, верно ли?
 
От: Re: Правилно ли е в Мета тагът keywords...

ами тяхана си работа е алгоритъм решава как излезе иначе Г не обръща внимание на мета курдите

А дали е така? :)

Принципно никой не знае "150-те критерия" на Г за индексирането на сайтовете. Това с разнообразния контент е много хубаво, но има много сайтове които няма как да имат достатъчно съдържание - примерно галерии, сайтове за флаш игри, за видеоклипове и етц. Ключовите думи СА от значение за сайтове който нямат съдържание, а и щом в спецификациите на w3c ги има значи е добре да се пишат. Може и да греша... незнам. Но много е уместен въпроса дали това е едно и също нещо: "готини, ключови, думи" и "готини думи, ключови думи, думи". Ако някой намери нещо по въпроса ще се радвам да го сподели.

Поздрави!
 
@fiieti
анкор текст - е текста на на линка

най грубо показно

http://www.predpriemach.com/ -анкора е името на форума

Webmaster Forum - Online Business - Affiliate Marketing за анкор текст се ползват киурди

диип линкове - линкове директно до стаията - от форуми, от подписати подписа от социални мрежи някои като ти цитира блога
ето един диип линк
Правилно ли е в Мета тагът keywords

@fani7117 не съм казал че не трябва да ги има просто г не им обръща внимание казва го мат кътс (Matt Cutts Пред USA Today) а и ако сте видяли форума няма мета киурди на хоум пеиджа :)

таитъл и линкове с подходящ анкор, даже само с линкове с подходящ става (добрия стар бомбинг ) без да имаш нещо в метатаговете и конента :)
 
От: Правилно ли е в Мета тагът keywords...

аха, разбрах, благодарско ви
значи да не си блъскам повече мозъка с мета таговете
 
От: Правилно ли е в Мета тагът keywords...

може би мястото на въпроса ми не е в тази тема, обаче да ви питам

значи единственото, което успях да измисля, за да привлека повече хора да четат блога е да обявявам статиите си в svejo.net
има ли и други сайтове, подобни на свежо.нет за статии на български?
 
От: Правилно ли е в Мета тагът keywords...

dao.bg
web-bg.com
ping.bg
pipe.bg
novinitednes.com
lubimi.net
dobavi.com
bghot.net
bgseo.net
far.bg

само дето трафика им не е кой знае какво и едва ли ще има резултат откъм посетители - по скоро за backlinks
 

Горе