Не са му много пълни клипчетата, ама ок нема се пазариме. Иначе има добър глас, аз ако имах такъв щех да храня неуморно :D:D:D

Иначе по-скоро е меко казано съмнително, как така се е взривила само една цистерна, при положение, че другите са били на 1-2-3 метра по-между си, а налягането при такъв взрив трябваше най-малкото да огъне всичко наоколо барабар с цистерните с пропилена, които не е ясно как така източиха без помощни цистерни ;) май май празнички са да ми били, ако изобщо и тая гръмнала е гръмнала конкретно тя изобщо :D

Имало ли е взрив въобще :eek:
 
При взрив поне тази цистерна която се е взривила трябва да е на парчета. А на толкова клипове и снимки, които показаха, всички цистерни са здрави, само налягали по земята.
Къде е тази взривената???
 
Мне :) отказвам се от версията си :D защото сега на по-свежо разрових за повече факти и детайли.
Не мисля, че е умишлен атентат (няма нужда да упреквам терористи и канибали, достатъчно го правят принципно)
Но вмирисаната работа е факт и ето какво открих - пълно съвпадение навсякъде.
Просто поредното УелкОм у БеГе :D

Код:
http://bultimes.com/grigor-lilov-hitrino-lazhi-i-manipulatsii-galeriya-videa/
 
Последно редактирано:
Скритата истина - Хитрино .. хвърлете по едно око, ако имате време..интересно е

И какво им е интересното на тия клипчета? Правени от некадърник, който нищо не знае и плещи глупости.
 
При взрив поне тази цистерна която се е взривила трябва да е на парчета. А на толкова клипове и снимки, които показаха, всички цистерни са здрави, само налягали по земята.
Къде е тази взривената???
Още имало неразбрали........
Никва цистерна не се е взривявала.
 

Горе