Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

От: От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

И аз това питах, но отговор не получих. Пробвай със снимка, на която пише сайта ти и виж какво ще стане. Иначе натрупах доста карма там, а няколко дни, въпроса е да не попадаш на спамери и да ти дават отрицателен вот. Чети и правилата, защото ще ти махнат публикацията.

Чета ги, публикувах в категория Health и веднага я махнаха. Снимки публикувах и не ги махат, но са към imgur, което не ми върши много работа. За това исках да видя някоя категория, в която можеш да постнеш снимка директно от сайта ти. Но, явно няма да се получи така. Както и да е.
 
От: От: От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко ус

Чета ги, публикувах в категория Health и веднага я махнаха. Снимки публикувах и не ги махат, но са към imgur, което не ми върши много работа. За това исках да видя някоя категория, в която можеш да постнеш снимка директно от сайта ти. Но, явно няма да се получи така. Както и да е.

Ами попитай модераторите тогава, защо в крайна сметка се случва така? Сигурен съм, че има вариант да разбереш защо става така.


Относно ето това:
Цитат Първоначално написано от toniintro Разгледай мнение
Добре Nikoleff, кажи как не ти трият постовете, като са директно към сайта ти. Кажи в кой адулт субреддит постваш. Ако искаш пиши ми едно ЛС. Искам просто да погледна другиите постове в субредита. Аз разгледах над 40 и в почти всички линковете са към imgur и подобни. Да не говорим, че да вкараш статия без да я делнат е почти невъзможно.
И аз това питах, но отговор не получих. Пробвай със снимка, на която пише сайта ти и виж какво ще стане. Иначе натрупах доста карма там, а няколко дни, въпроса е да не попадаш на спамери и да ти дават отрицателен вот. Чети и правилата, защото ще ти махнат публикацията.

Моля Ви, прочетете отгоре до долу всички съвети които съм написал в първия пост. Някъде там се крие отговора, а е много възможно и аз да не знам за нещо. Ще помоля да не се сърдите, че отговор не сте получили - достатъчно зает човек съм, нямам цялото време на света за да стоя във форума. Аз хляба на масата не мога да Ви сложа, но съм Ви дал съвети как да стане това :)
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Ето и от мен един инструмент да си намерите подходящ субреддит. http://subredditfinder.com/
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

@nikoleff: Човече, не става въпрос за сърдене. Не си разбрал. Напротив, благодарни сме за съветите и ги намирам за полезни.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

След 1-2 седмици труд в reddit започнах да жъна резултати, кармата се покачи на 2500 и 1 линк към сайта носи средно около 1000-5000 уникални посещения. Но забелязвам, че адсенс дава по 0.08$ на клик. Страницата, към която вкарвам трафик няма посещения от друг източник. По ключовата дума, по-която оптимизирам има цена за клик 0.6$. При вас колко е цената за клик при трафик от reddit?
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

nkoleff, може ли да кажеш категории, в които да качваме снимки със съдържание за възрастни?
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Добре де, много ми е странно, как като във всички категории се изисвка да се качват изображенията в imgur като кача снимката от линк към сайта ми няма да изям бана? Със сигурност някой ще докладва линка, който съм качил и ще ми баннат акаунта.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Не във всички има това изискване, чети внимателно ;) има много ниши за превземане :)
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Просто imgur e trusted source, или иначе казано, изглеждаш легит като качваш там.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

С един колега работим върху създаването на цяла платформа, която да се занимава с постването, създаването на потребители и т.н. Доста интересно се оформя да бъде цялото нещо и дай боже до месец, два да е готово. Дано успеем да надхитрим системата :)
 
От: От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

С един колега работим върху създаването на цяла платформа, която да се занимава с постването, създаването на потребители и т.н. Доста интересно се оформя да бъде цялото нещо и дай боже до месец, два да е готово. Дано успеем да надхитрим системата :)
Системата им е доста нестандартна като цяло. Упсех с намирането на пролуки:mrgreen:
 
От: От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

С един колега работим върху създаването на цяла платформа, която да се занимава с постването, създаването на потребители и т.н. Доста интересно се оформя да бъде цялото нещо и дай боже до месец, два да е готово. Дано успеем да надхитрим системата :)

Ако успете, пиши имам интерес и аз.
 
От: От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Проблема е в свободното време - липсва. Иначе алгоритъма на действие съм го измислил.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

малко късно попаднах на тая тема, но както и да е.

Продавам реддит акаунти с 20 до 50к карма. Пишете ми на ЛС.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

малко късно попаднах на тая тема, но както и да е.

Продавам реддит акаунти с 20 до 50к карма. Пишете ми на ЛС.
Аз се интересувам от акаунтите. Ако може да ме намериш на skype - shar-peicheta.bg , че не мога да ти напиша лично съобщение......
 
От: От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Проблема е в свободното време - липсва. Иначе алгоритъма на действие съм го измислил.

Ако имате нужда от помощ по кода ще се радвам да помогна и аз обмислях, да направя едно скриптче на JS но нещо правилата им за всеки раздел са доста и все още не мога да намеря как да вържа всичко.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Междувременно, събрах последната информация в една книжка - http://selz.co/1dbUnsF и киндъл вариант тук - http://www.amazon.com/dp/B00J3FPA44. На английски е и за сега е продава, но планирам да пусна 10-тина бройки безплатно съвсем скоро :)
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Страхотна тема. Започнах да я следя и ще пробвам тактиките. Започнах нов профил на един сайт с картинки и още първите редити тръгнаха добре. Дано продължи така.
 
От: Правилно постване в Reddit или как да си докараме много трафик с малко усилия

Можете ли да споделите кога е най-доброто време за публикуване на линкове ?
 

Горе