Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходите

От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Как тоя заем изведнъж ей така изникна от нищото, кой го реши? Ясно е, че е спуснат от ВЪН, не може миналата година да пищиш за 1 милиард, и изведнъж да кажеш 16 милиарда ще вземаме, ясно е че някой е продиктувал да се вземе този заем. Ако е от ЕС - защо, ако е от Америка - ЗАЩО? И така набързо мина всичко, голяма наглост, ей така за 10-тина дни, без конкретни неща, тоз горанов нищо не казваше, мрънкаше и лъжеше за къде ще са парите. Тук се изредиха за 2 месеца колко хамерикански агенти да идват да дават съвети и да говорят кой знае какво на боко ( да му нареждат ). НЯМА КАК ТОЯ БОКО САМ ДА РЕШИ ДА ТЕГЛИ КРЕДИТА - СПУСНАТО МУ Е ОТ ГОРЕ - А ЗАЩО - само за военни цели, понякога няма нужда от факти, трябва само да се замисли човек реално на нещата.

Принципно го направиха за да си оправдаят веднъж целият дефицит за период от 3 години на пред. Толкова ли беше трудно. Ореха мина на дефицити през управлението си и лапачката така по вървеше и народа по му беше кеф, от колкото преди със стягането просто е. А иначе тази година имаме към 6 милиоарда да връщаме, покрай това мина и дефицита - натиск голям от раз в 12 без 5 и всичко тип топ за тях 3 години напред - толкова ли е трудно да го разбереш. ББ и ко няма от тези 6,5 милиарда дупка да тръгнат ти купуват самолети и танквоа и всичко що ти дойде на главата военно, максимум да превиши бюджета на МО с 10-20% от планираните всичко друго отива за евтин популизъм. Защото дефицита е равно на липса на реформи и популизъм.
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Това ли са ти аргументите??? Статия от преди сума и години когато е работел във вестник демокрация. Дай нещо друго, той сегашния си сменя мнението сутрин и вечер понякога и за няма и час, ако това са ти аргументите направо са си опорни точки спуснати от реаниматори , гроб кунева , кънев оня турчина го не помня и симеонов + местан.
Е Уни като си прав си прав, никой не може спори с фактите, дори самият Волен срещу себе си:

volen-1991.jpg
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Русия не е това, което е била преди 15-20 години, стига с тези глупости. И не ме интересува какво е смятал, когато е работел наистина както каза уни в демокрация - мен ме интересува каква политика води, какви неща предлага, депутатите също са начетени хора, харесват ми, това са супер смешни аргументи. Той боко е бил ПАЗАЧ НА БАЙ ТОШО!?!? кунева беше ПРЪМОВА, местан беше от СДС - знаеш ли колко такива примери може да извадим за всеки политик а? знаеш нали? супер смешна пропаганда е това!!!!


Е чакай бе, ти 16 милиарда значи за нищо и ти ги нямаш а? Нищо не са пари ей така за харчене, за раздаване, за погасяване - ей така от нищото. ПАК ТЕ ПИТАМ - СПОРЕД ТЕБЕ ТОВА САМ БОКО ЛИ ГО РЕШИ ЗА 16 МИЛИАРДА ИЛИ МУ ГО НАЛОЖИХА ОТ АМЕРИКА / ЕС? И АКО ДА - ЗАЩО!?


И ПАК : СПОРЕД ВАС ТОВА САМ БОКО ЛИ ГО РЕШИ ЗА 16 МИЛИАРДА ИЛИ МУ ГО НАЛОЖИХА ОТ АМЕРИКА / ЕС? И АКО ДА - ЗАЩО!? - бърн да отговори и той, гледам че чета темата, да видим дали ще пропусне въпроса
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Атакистите са полудели .... Тоя Волен им се изхрачи в лицето от Варадеро , те още му вярват че ще прави пенсията 500 лева и заплатата минималната 1000 лева. Нали управлява миналата година бе белокосо девойче , нали ти правеше кворума и от трибуната каза , че без Атака парламента не работи и да го гледат като цвете. Защо тогава не каза правете 500 лева пенсията и 1000 заплатата или няма да влезна повече ? Бойко му каза тогава излизаме и няма да влизаме в залата ако и Атака е готова на същото. Но Волен не го направи - защо ? Защото беше купен за да има време да се ограби КТБ . Тоя продажник и побойник по летищата освен да говори лъжи друго не знае - действията му винаги са с цел да се облагодетелства. Затова и Бойко го осъди за разни клевети срещу него - щото много му знае устата.
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

И ПАК : СПОРЕД ВАС ТОВА САМ БОКО ЛИ ГО РЕШИ ЗА 16 МИЛИАРДА ИЛИ МУ ГО НАЛОЖИХА ОТ АМЕРИКА / ЕС? И АКО ДА - ЗАЩО!? - бърн да отговори и той, гледам че чета темата, да видим дали ще пропусне въпроса
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Добре де ти като икономист хайде кажи си ерепетата по-добре ли е да са собственост на чужди компании или да са собственост или на държавата или на държавата и да се изнасят парите нашите на вън, а да не остават тук във България. По-добре ли е да изнасяме златото си в канада за жалък и смешен процент вместо да си го добиваме сами и да сме хиляди пъти по-добре? По-добре ли е да се загуби толкова огромен пазар като този на Русия и Китай и другите държави които са със Русия? Още да изброявам ли?

Изброявай, ама като решиш пак заплахи и/или достигнеш до емоционалният срив просто спри.

1. ЕРП-та грешно задаваш въпрос - няма значение в случаят частен или държавен като имат монопол. Виж една УК или Германия, а мога и други да пиша, та в тези страни десетки ЕРП-та се борят за теб - когато има конкуренция цените падата, а качеството расте или не съм прав? Така, че проблема е монопола. При нас дадохме монопол на частниците и тях ги сочим за виновни за падението в енергетирка много удобоно не мислиш ли? А ЕРП като част от крайната цена са около 15%. Дали е държавен или частен при наличието на монопол парите никога няма се влеят в народа, ако това те интерсува де.

2. Аз съм изцяло за разработване на ресусрсите, в чиято собственост са те, а не намериш Х ресурс веднага става държавен и до там - нулеви инвестиции и бизнес. Процента не е смешен, а е нормален в света процента е от 0 до 3% от стойността на продажбите. В едно Перу един от огормните износители на злато можеш ли да познаеш колко е концесионата такса? А в страни като САЩ или Австралия и редица други или данък няма или гравитира около нулата и не случайно там са и най-мощните бизнеси.

3. Русия не си я загубил като пазар, кога визираш пазар през цоца ли - когато са ни купували консервите и боклуците заради задължението на СИВ или визираш след цоца когато фалира Русия и преди 10 години почна да мяза на икономика? Защото през този период бизнеса са престркутура и играе с Русия на нищожна част, защото с руският бизнес няма нищо общо с белият свят, там ако нямаш човек в струткура си аут. А Китай никой не го е губил, а само го печелим.

Нещо друго да питаш?
 
От: От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от при

Русия не е това, което е била преди 15-20 години, стига с тези глупости. И не ме интересува какво е смятал, когато е работел наистина както каза уни в демокрация - мен ме интересува каква политика води, какви неща предлага, депутатите също са начетени хора, харесват ми, това са супер смешни аргументи. Той боко е бил ПАЗАЧ НА БАЙ ТОШО!?!? кунева беше ПРЪМОВА, местан беше от СДС - знаеш ли колко такива примери може да извадим за всеки политик а? знаеш нали? супер смешна пропаганда е това!!!!


Е чакай бе, ти 16 милиарда значи за нищо и ти ги нямаш а? Нищо не са пари ей така за харчене, за раздаване, за погасяване - ей така от нищото. ПАК ТЕ ПИТАМ - СПОРЕД ТЕБЕ ТОВА САМ БОКО ЛИ ГО РЕШИ ЗА 16 МИЛИАРДА ИЛИ МУ ГО НАЛОЖИХА ОТ АМЕРИКА / ЕС? И АКО ДА - ЗАЩО!?


И ПАК : СПОРЕД ВАС ТОВА САМ БОКО ЛИ ГО РЕШИ ЗА 16 МИЛИАРДА ИЛИ МУ ГО НАЛОЖИХА ОТ АМЕРИКА / ЕС? И АКО ДА - ЗАЩО!? - бърн да отговори и той, гледам че чета темата, да видим дали ще пропусне въпроса

Герб го решиха защото вече имат опита от първото управление, когато БСП пак беше разсипало държавата , спрени пари по програми и куп заеми и дупки - тогава го нямаха тоя опит и потънаха. Сега вече го имат и няма да паднат в същия трап пак. Тези пари ще му осигурят комфорта да изплати заемите и да проведат нужните реформи до края на управлението им. А вместо да лаеш в форума - отивай да протестираш на жълтите павета - да поведеш народа срещу лошия Бойко. Волен раздава баница , пица и боза....
 
От: От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от при

Русия не е това, което е била преди 15-20 години, стига с тези глупости. И не ме интересува какво е смятал, когато е работел наистина както каза уни в демокрация - мен ме интересува каква политика води, какви неща предлага, депутатите също са начетени хора, харесват ми, това са супер смешни аргументи. Той боко е бил ПАЗАЧ НА БАЙ ТОШО!?!? кунева беше ПРЪМОВА, местан беше от СДС - знаеш ли колко такива примери може да извадим за всеки политик а? знаеш нали? супер смешна пропаганда е това!!!!


Е чакай бе, ти 16 милиарда значи за нищо и ти ги нямаш а? Нищо не са пари ей така за харчене, за раздаване, за погасяване - ей така от нищото. ПАК ТЕ ПИТАМ - СПОРЕД ТЕБЕ ТОВА САМ БОКО ЛИ ГО РЕШИ ЗА 16 МИЛИАРДА ИЛИ МУ ГО НАЛОЖИХА ОТ АМЕРИКА / ЕС? И АКО ДА - ЗАЩО!?


И ПАК : СПОРЕД ВАС ТОВА САМ БОКО ЛИ ГО РЕШИ ЗА 16 МИЛИАРДА ИЛИ МУ ГО НАЛОЖИХА ОТ АМЕРИКА / ЕС? И АКО ДА - ЗАЩО!? - бърн да отговори и той, гледам че чета темата, да видим дали ще пропусне въпроса

Аз ти писах но не четеш - оправдаха си дефицита за 3 години наред с огормна подкрепа - толкова ли е трудно? Реално увеличението ще е около 7 милиарда, други 12 отиват за рефинансиране на стари заеми или и това не е така?

Не се изисква голяма мозъчна дейност да се сетиш, че така се оправдават дефицити и лапачки - при жестоко мнозинство, той такова и ББ 1.0 е нямал.
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Да не говорим, че никой не иска Война, към каквато ни бутат с Русия - само АТАКА е против такива неща. Всеки иска нормални отношения с Русия, днес ще е Русия, утре ще е друга държава, стига с тези нареждания от нато/ ес / - ние нямаме държава - каква държава имаме щом ни диктуват опорните точки и ни казват с кой ще внасяме и търгуваме продукция - няма държава, има ЕССР
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Това ли са ти аргументите??? Статия от преди сума и години когато е работел във вестник демокрация. Дай нещо друго, той сегашния си сменя мнението сутрин и вечер понякога и за няма и час, ако това са ти аргументите направо са си опорни точки спуснати от реаниматори , гроб кунева , кънев оня турчина го не помня и симеонов + местан.

За разлика от теб, аз чета какво да направя като го е писал Волен - това го писах по твоят аргумент че Болен бил монолитен в принципите си спрямо дълъг период от време е уви, не е. Та все още чакам инфо нали говори истини къде е истината за военият заем, но не стил ЕЖК - виж Алана, поне излезе от положението и каза като му дойде времето ще ти кажа, то хубаво ще каже, но точно това иде да потвърди че вярвате на празни думи и чакате да се сбъднат.
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Да не говорим, че никой не иска Война, към каквато ни бутат с Русия - само АТАКА е против такива неща. Всеки иска нормални отношения с Русия, днес ще е Русия, утре ще е друга държава, стига с тези нареждания от нато/ ес / - ние нямаме държава - каква държава имаме щом ни диктуват опорните точки и ни казват с кой ще внасяме и търгуваме продукция - няма държава, има ЕССР

Абе що имам обратно виждане, че точно Атака нагнетява масата "те" искат да ни скарат и да ни вкарат във война. Кой са "те" не знам, но нито един от политик от която и да е партия, както и нито един от ЕС, както и нито един от НАТО - не е казал БГ ще влиза във война и подготвяйте се ... и пак нито един от всички тези НЕ иска война с Русия! Но пък пропагандата не спира е вече и военен заем, а у ...
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Да не говорим, че никой не иска Война, към каквато ни бутат с Русия - само АТАКА е против такива неща. Всеки иска нормални отношения с Русия, днес ще е Русия, утре ще е друга държава, стига с тези нареждания от нато/ ес / - ние нямаме държава - каква държава имаме щом ни диктуват опорните точки и ни казват с кой ще внасяме и търгуваме продукция - няма държава, има ЕССР

Атака е само приказки без каквито и да е полезни действия. Смешна партия с лумпенизирани фенове , дето могат само да носят маса , под която да се крие лидера им с мегафона и да ядат пица на парче....
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Ей сега АТАКА ПАК внесе предложения за борба с дървената МАФИЯ - герб и дпс гласуваха против - за какво говорим?
Управляващата многопартийна коа*лиция, в лицето на ГЕРБ, АБВ, Реформа*торския блок, т. нар. Патриотичен фронт и ДПС, отказаха да приемат мерки срещу „дървената мафия”, които АТАКА предло*жи със свой законопроект. Това се случи на заседание на парламентарната коми*сия по земеделие в сряда.

Предложението за промяна в Закона за горите с вносител Волен Сидеров и група народни представители предвижда по-строги мерки за изсичащите противо*законно българските гори. В мотивите се казва, че приемането на поправките „ще доведе до опазване на личните, общин*ските и държавните горски територии, както и до улесняване на дейността на служителите, които отговарят за устано*вяването и предотвратяването на нару*шения в горските територии”.

С твърденията, че предложението е удачно, но в Закона за горите се пред*виждали санкции за административни нарушения, а не наказателни, управлява*щите, включително и от ДПС, отхвърлиха приемането на промените, внесени от АТАКА за справяне с ,,дървената мафия”.

за какво си говорим бе хора? 54 внесени проектозакона - само 2 приети - да ви ги пускам всичките 52 да видите колко хубави неща има, защо не ги приемат? Ей го пак за дървесината и дървената мафия пак не искат да гласуват ЗА.
Или атака е с дървената мафия а? Хубави проектозакони вкарват, но няма кой да ги гласува, сега мацката Калина Балабанова и се моли толкова културно да приемат проектозакона - но не, не става, как ще стане като дпс+ герб са си коалиция.
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

БЪРНИ - ЕТО ТИ ДЕЙСТВИЕ - НЕ УПРАВЛЯВАТ, НО ПУСКАТ ВСЯКА СЕДМИЦА ПРОЕКТО ЗАКОНИ - ГЕРБ + ДПС ЗАЩО ПАК ОТКАЗАХА ДА НАТИСНАТ ДЪРВЕНАТА МАФИЯ? всяка седмица хората пускат проектозакони и никой не ги приема, жалко.
Като качат видеото ще видиш за какво става въпрос, тая жена Калина Балабанова и се моли и ги умолява да приемат закона, те си знаят едно. Ще видите и какво точно са внесли и да кажете - ДА ТОВА Е ПРАВИЛНО или НЕ, ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИ
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

Да не говорим, че никой не иска Война, към каквато ни бутат с Русия - само АТАКА е против такива неща. Всеки иска нормални отношения с Русия, днес ще е Русия, утре ще е друга държава, стига с тези нареждания от нато/ ес / - ние нямаме държава - каква държава имаме щом ни диктуват опорните точки и ни казват с кой ще внасяме и търгуваме продукция - няма държава, има ЕССР
Атака може да е против война, но иска да ни продаде на Русия и да ни настрои срещу НАТО. Атака е в огромна зависимост от руско финансиране. С какво самочувствие Болен ще говори за патриотизъм, след като отива и си продава г@за на пиявиците. Защо един "български патриот" ще си открива предизборната кампания в Русия?!! Бялата златка говори това, което хората искат да чуват, само че не от него.
 
От: От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от при

БЪРНИ - ЕТО ТИ ДЕЙСТВИЕ - НЕ УПРАВЛЯВАТ, НО ПУСКАТ ВСЯКА СЕДМИЦА ПРОЕКТО ЗАКОНИ - ГЕРБ + ДПС ЗАЩО ПАК ОТКАЗАХА ДА НАТИСНАТ ДЪРВЕНАТА МАФИЯ? всяка седмица хората пускат проектозакони и никой не ги приема, жалко.
Като качат видеото ще видиш за какво става въпрос, тая жена Калина Балабанова и се моли и ги умолява да приемат закона, те си знаят едно. Ще видите и какво точно са внесли и да кажете - ДА ТОВА Е ПРАВИЛНО или НЕ, ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИ

Защо когато Бойко му каза , излез от залата и Герб няма да влизат - той не го направи за да свали ДПС и БСП от власт ? Защо не им каза тогава , когато от него зависеше кворума , или приемате нашите проекти или отиваме на избори ? Защото му платиха - това е отговора. Всичките му проектозакони са само прах в очите. Волен действа така както му платят - иначе на думи ще кажеш , че е най-честния патриот....реалността е коренно различна.
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

аз съюзник с открити терористи като НАТО не искам да бъда, ти ако искаш си е твоя работа, онзи ден някой от нато коментира, че сме били на ФРОНТОВАТА ЛИНИЯ - какво по дяволите значи това? Каква фронтова линия, значи подготвят ни за конфликт, ще видите вие как ще излезе боко тиквата скоро и ще каже, че трябва да купуваме техника. Пък и аз не знам тез НАТО какво са направили за нас, че трябва да сме и васали и ще ми казват какво да купувам и как да си чука* жената.
 
От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от приходи

1. Грешно отговаряш, не те питам кое е по-добре дали да има конкуренция, а дали парите не изтичат навън.
2. Не се съмнявай, че има българи и български компании които могат да разработват златото и паричките пак да си остават в България, а иначе такива ресурси трябва да са си в държавни ръце, същото мисля и за горната точка, но нали искаме демокрация, нека и частници да могат да са собственици, но българи не чужди фирми.
3. По времето на соца Русия надали знаеш какво е била и какво е било във България защото си прекалено малък, а , че я загубихме като пазар я загубихме. Не знам защо си със впечатление, че сме изпращали лоша продукция за там, като тогава имаше милиарди пъти по-добра храна и продукция. Китай ще го загубим, защото Китай е с Русия и няма да се раздели със нея, както и още много други държави.
4. Иначе да прав си Путин дигна русия след предателство от нищото, и точно за това е крив на САЩ и подлогите които им се плаща да го плюят по цял ден като някои тук...
Изброявай, ама като решиш пак заплахи и/или достигнеш до емоционалният срив просто спри.

1. ЕРП-та грешно задаваш въпрос - няма значение в случаят частен или държавен като имат монопол. Виж една УК или Германия, а мога и други да пиша, та в тези страни десетки ЕРП-та се борят за теб - когато има конкуренция цените падата, а качеството расте или не съм прав? Така, че проблема е монопола. При нас дадохме монопол на частниците и тях ги сочим за виновни за падението в енергетирка много удобоно не мислиш ли? А ЕРП като част от крайната цена са около 15%. Дали е държавен или частен при наличието на монопол парите никога няма се влеят в народа, ако това те интерсува де.

2. Аз съм изцяло за разработване на ресусрсите, в чиято собственост са те, а не намериш Х ресурс веднага става държавен и до там - нулеви инвестиции и бизнес. Процента не е смешен, а е нормален в света процента е от 0 до 3% от стойността на продажбите. В едно Перу един от огормните износители на злато можеш ли да познаеш колко е концесионата такса? А в страни като САЩ или Австралия и редица други или данък няма или гравитира около нулата и не случайно там са и най-мощните бизнеси.

3. Русия не си я загубил като пазар, кога визираш пазар през цоца ли - когато са ни купували консервите и боклуците заради задължението на СИВ или визираш след цоца когато фалира Русия и преди 10 години почна да мяза на икономика? Защото през този период бизнеса са престркутура и играе с Русия на нищожна част, защото с руският бизнес няма нищо общо с белият свят, там ако нямаш човек в струткура си аут. А Китай никой не го е губил, а само го печелим.

Нещо друго да питаш?
 
От: От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от при

Защо когато Бойко му каза , излез от залата и Герб няма да влизат - той не го направи за да свали ДПС и БСП от власт ? Защо не им каза тогава , когато от него зависеше кворума , или приемате нашите проекти или отиваме на избори ? Защото му платиха - това е отговора. Всичките му проектозакони са само прах в очите. Волен действа така както му платят - иначе на думи ще кажеш , че е най-честния патриот....реалността е коренно различна.

Е как е прах в очите? Защо не приемат проектозаконите след като са изгодни за държавата? Щото дървената мафия е покрай ГЕРБ + ДПС и другите партийки, затова. Затова и +10 процента данък на ВЕИ-тата когато Волен вкара, президентчето върна закона и после БСП пак се извъртяха и гласуваха против и не мина.
А относно това бойко какво му казал - ама чакай малко бе кой е бойко, че Волен трябвало да го послуша. Тук си говорим за проекто закони, това не ти е кафето в Кърджали, че Волен да го слуша. Ще го слуша- той боко му открадна депутатите и половината субсидия по-миналия парламент, после да го слуша а? Ай сиктир и гербаджийски номера. Само извъртате



ЗАЩО БЛЕК и БЪРН и другия гербав не отговарят на въпроса :

И ПАК : СПОРЕД ВАС ТОВА САМ БОКО ЛИ ГО РЕШИ ЗА 16 МИЛИАРДА ИЛИ МУ ГО НАЛОЖИХА ОТ АМЕРИКА / ЕС? И АКО ДА - ЗАЩО!?
 
От: От: От: Правителството ще вземе заем от 1 милиард лева, за да покрие недостига от

Е как е прах в очите? Защо не приемат проектозаконите след като са изгодни за държавата? Щото дървената мафия е покрай ГЕРБ + ДПС и другите партийки, затова. Затова и +10 процента данък на ВЕИ-тата когато Волен вкара, президентчето върна закона и после БСП пак се извъртяха и гласуваха против и не мина.
А относно това бойко какво му казал - ама чакай малко бе кой е бойко, че Волен трябвало да го послуша. Тук си говорим за проекто закони, това не ти е кафето в Кърджали, че Волен да го слуша. Ще го слуша- той боко му открадна депутатите и половината субсидия по-миналия парламент, после да го слуша а? Ай сиктир и гербаджийски номера. Само извъртате

Може би за дървената мафия заради това - http://novanews.bg/news/view/2015/0...месечен-мораториум-върху-износа-на-дървесина/

Защо Бойко го е решил заема съм ти писал по горе.
 

Горе